Qualification as at 21/06/2021
WEDNESDAY MEN - Section 06
Name Team Played Remaining
 
 
JAI PAINTER BROWN MAMBAS 17 Qualified
HARIHARAN SEKHAR BROWN MAMBAS 17 Qualified
VISHVA WEERATUNGA BROWN MAMBAS 17 Qualified
DULANA BELLANAGE BROWN MAMBAS 16 Qualified
PRADYUMNA VATULA BROWN MAMBAS 16 Qualified
SARTHAK DAS BROWN MAMBAS 12 Qualified
SOLLY FAHIZ BROWN MAMBAS 12 Qualified
AKASH EM BROWN MAMBAS 11 Qualified
 
 
GAYAN MAKAWITAGE DOOFERS 14 Qualified
SHETANTHA PIGERA DOOFERS 14 Qualified
KUSHAL SENEVIRATNE DOOFERS 14 Qualified
LUKY WICKRAMANAYAKE DOOFERS 14 Qualified
AMILA SALPADORU DOOFERS 10 Qualified
BUNUKA GUNASEKERA DOOFERS 7 1 Remaining
Harsha Wick DOOFERS 6 Disqualified
 
 
VISVESWAR REDDY TOOMKUNTA GOLDEN PANTHERS 16 Qualified
BRETT LINDSAY GOLDEN PANTHERS 15 Qualified
STEPHEN McCOY GOLDEN PANTHERS 15 Qualified
SCOTT EDGAR GOLDEN PANTHERS 14 Qualified
NIC CLARK GOLDEN PANTHERS 13 Qualified
MIKE WADESON GOLDEN PANTHERS 13 Qualified
RENANTE DULAY GOLDEN PANTHERS 9 Qualified
MATTHEW LAWSON GOLDEN PANTHERS 9 Qualified
JAKE EVANS GOLDEN PANTHERS 5 3 Remaining
BIEN SISON GOLDEN PANTHERS 5 3 Remaining
PETER BURTON GOLDEN PANTHERS 4 4 Remaining
BLAKE McCOY GOLDEN PANTHERS 1 7 Remaining
 
 
JACK GLEESON GS YOUNG BOYS 17 Qualified
JAMES TAVITIAN GS YOUNG BOYS 17 Qualified
LACHLAN WEGMULLER GS YOUNG BOYS 17 Qualified
MATTHEW JENKINS GS YOUNG BOYS 16 Qualified
NICHOLAS MONTEROSSO GS YOUNG BOYS 16 Qualified
MATTHEW WEGMULLER GS YOUNG BOYS 16 Qualified
MITCHELL BEAUMONT GS YOUNG BOYS 14 Qualified
Nathan Beaumont GS YOUNG BOYS 2 6 Remaining
JULIEN KHOURY GS YOUNG BOYS 2 6 Remaining
Ryan Chand GS YOUNG BOYS 1 7 Remaining
LIAM MELROSE GS YOUNG BOYS 1 7 Remaining
 
 
MORGAN COLE MINIMAL BUCKETS 16 Qualified
ROBERT MOORE MINIMAL BUCKETS 15 Qualified
ANDREW KEENE MINIMAL BUCKETS 14 Qualified
STEPHEN MAKARAS MINIMAL BUCKETS 14 Qualified
RYAN TANNER MINIMAL BUCKETS 14 Qualified
BEN GORDON MINIMAL BUCKETS 9 Qualified
TONY MORSE MINIMAL BUCKETS 7 1 Remaining
DAVE BARRY MACULAY MINIMAL BUCKETS 5 3 Remaining
ANGAD LAMBA MINIMAL BUCKETS 1 7 Remaining
 
 
LEWIS SPINAZZOLA MOOIES 15 Qualified
STEFAN ZUPAN MOOIES 13 Qualified
ANGUS BEANEY MOOIES 11 Qualified
CHARLIE BRYAN MOOIES 11 Qualified
DOUGLAS CONLAN MOOIES 11 Qualified
THOMAS MITCHELL MOOIES 11 Qualified
TIM PATTERSON MOOIES 11 Qualified
DARCY GRACE MOOIES 10 Qualified
SAM MILNE MOOIES 10 Qualified
ANGUS DIVINY MOOIES 9 Qualified
FINN JENKINS MOOIES 9 Qualified
HENRY SHOLL MOOIES 9 Qualified
HARRY MULCAHY MOOIES 8 Qualified
 
 
JORDAN DEAN PHOENIX 15 Qualified
TIM CAMPBELL PHOENIX 14 Qualified
SAMUEL WALSH PHOENIX 14 Qualified
DYLAN RUDDY PHOENIX 13 Qualified
JOHN FRANKLIN PHOENIX 11 Qualified
AJAY REWAL PHOENIX 11 Qualified
ASHESH JALOTA PHOENIX 10 Qualified
CASEY LUZINAT PHOENIX 10 Qualified
AMBAR SRIVASTAVA PHOENIX 4 4 Remaining
WILL McTAGGART PHOENIX 2 6 Remaining
Jay Smith PHOENIX 1 7 Remaining
 
 
ASHLEY CHERNY PROCESS 17 Qualified
DAVID FELDMAN PROCESS 17 Qualified
NADAV GREENBERGER PROCESS 17 Qualified
DORAN YACOBI PROCESS 17 Qualified
JOEL FLEISCHMANN PROCESS 15 Qualified
TAL SHMERLING PROCESS 15 Qualified
ROBBIE FLINT PROCESS 4 4 Remaining
Akiva Epstein PROCESS 1 7 Remaining
 
 
ROBERT ARIZANOV SONICS (4) 17 Qualified
GRANT ROBERTS SONICS (4) 13 Qualified
STEPHEN ALBERTS SONICS (4) 12 Qualified
ANTHONY ANGELUCCI SONICS (4) 12 Qualified
WESLEY FITZSIMONS SONICS (4) 11 Qualified
Daniel BILLETT SONICS (4) 10 Disqualified
JORDAN HUGHES SONICS (4) 8 Qualified
JAMIE WELLER SONICS (4) 7 1 Remaining
Joshua BUSSELL SONICS (4) 4 Disqualified
Carlos CONTRERAS SONICS (4) 3 5 Remaining
EDWARD EISENEGGER SONICS (4) 3 5 Remaining
ANDREW HOLMAN SONICS (4) 3 5 Remaining
GLENN SMITH SONICS (4) 2 6 Remaining
 
 
LEO LI TEAM SKOOG 17 Qualified
LEON PAN TEAM SKOOG 17 Qualified
BILL CHIEM TEAM SKOOG 16 Qualified
KEVIN NGUYEN TEAM SKOOG 16 Qualified
NHIEN NGUYEN TEAM SKOOG 16 Qualified
ALEX CHAN TEAM SKOOG 13 Qualified
Alex Chan TEAM SKOOG 2 6 Remaining
Tom Cho TEAM SKOOG 2 6 Remaining
Alex Yong TEAM SKOOG 2 6 Remaining
Kieran Lai TEAM SKOOG 1 7 Remaining
JAMES ZHANG TEAM SKOOG 1 7 Remaining