Qualification as at 21/06/2021
WEDNESDAY MEN - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
LIAM FORREST AIR BALLERS 16 Qualified
MITCHELL THOMAS AIR BALLERS 16 Qualified
KARL ABOURIZK AIR BALLERS 15 Qualified
JOSHUA BULL AIR BALLERS 15 Qualified
NICK SUPPLE AIR BALLERS 15 Qualified
PATRICK FORREST AIR BALLERS 14 Qualified
KIELY HARRISON AIR BALLERS 12 Qualified
DANIEL THORSON AIR BALLERS 8 Qualified
 
 
STEPHEN DICINTIO BESTBROOK 12 Qualified
ALEXANDER FAVALORO BESTBROOK 12 Qualified
JACK GALE BESTBROOK 11 Qualified
HARRY LEWIS BESTBROOK 11 Qualified
PHOENIX SANTAMARIA BESTBROOK 11 Qualified
HARRY BROOKES BESTBROOK 10 Qualified
 
 
MAX GRENVILLE BRAD 16 Qualified
LACHLAN KIELY BRAD 16 Qualified
COREY SMITH BRAD 16 Qualified
SCOTT LEARMONTH BRAD 15 Qualified
BRAD MAHER BRAD 14 Qualified
LACHLAN STILL BRAD 9 Qualified
Cam Dawes BRAD 2 6 Remaining
Hugo Ferdinand BRAD 2 6 Remaining
Sam Ruddy BRAD 2 6 Remaining
Charlez Bryant BRAD 1 7 Remaining
 
 
THOMAS BENTHAM CGE 16 Qualified
WILLIAM FLEMING CGE 16 Qualified
MITCHELL HOCKLEY CGE 15 Qualified
NICK BATHMAN CGE 12 Qualified
VINCENT CROSS CGE 12 Qualified
JOEL COUTURIER CGE 11 Qualified
JAMES FLEMING CGE 11 Qualified
BEN YE CGE 10 Qualified
WILL COWIE CGE 5 3 Remaining
JOSHUA WATERS CGE 3 5 Remaining
 
 
ADAM KANAREK COOKIES & KAREEM 17 Qualified
TIM DOBSON COOKIES & KAREEM 16 Qualified
CAMERON MUIR COOKIES & KAREEM 16 Qualified
GARIN SANDLER COOKIES & KAREEM 16 Qualified
ROSS SANDLER COOKIES & KAREEM 16 Qualified
JAKE MUSIKER COOKIES & KAREEM 15 Qualified
JOSH LAFFNER COOKIES & KAREEM 13 Qualified
 
 
JOSHUA CLOSE GAME OF ZONES 17 Qualified
DAVID DORDEVIC GAME OF ZONES 17 Qualified
AARON KNEEBONE GAME OF ZONES 15 Qualified
TOM NAUGHTIN GAME OF ZONES 15 Qualified
JOSEPH RAMSDEN GAME OF ZONES 15 Qualified
MARSHALL NEWMAN GAME OF ZONES 11 Qualified
 
 
COLIN NUGARA HASBEENAS 14 Qualified
JAMES SELLETO HASBEENAS 14 Qualified
SAMUEL DOREE HASBEENAS 12 Qualified
SEAN MCKENZIE HASBEENAS 12 Qualified
JACK MARINO HASBEENAS 11 Qualified
MICHAEL TEAGUE HASBEENAS 11 Qualified
STEPHEN INGRAM HASBEENAS 8 Qualified
BRENDAN O'SHANNESSY HASBEENAS 7 1 Remaining
MICHAEL O'SHANNESSY HASBEENAS 7 1 Remaining
LACHLAN HENDERSEN HASBEENAS 3 5 Remaining
Josh Ingram HASBEENAS 3 5 Remaining
James Teague HASBEENAS 3 5 Remaining
Elijah Brasher HASBEENAS 2 6 Remaining
Phil Brasher HASBEENAS 2 6 Remaining
Sam Brasher HASBEENAS 2 6 Remaining
JOSH MARINO HASBEENAS 2 6 Remaining
DAMIEN O'SHANNESSY HASBEENAS 2 6 Remaining
 
 
SAM ASHTON LONGARMS 17 Qualified
MATTHEW BROMLEY LONGARMS 16 Qualified
ALEX HAND LONGARMS 16 Qualified
DOMINIC WILKINSON LONGARMS 16 Qualified
BRETT PARSONS LONGARMS 15 Qualified
ANTHONY GIULIANO LONGARMS 12 Qualified
STEVEN SPENCE LONGARMS 8 Qualified
GEORGE KOURAMBAS LONGARMS 6 2 Remaining
SAXON BROMLEY LONGARMS 1 7 Remaining
HOLGER SCHULZ LONGARMS 1 7 Remaining
 
 
ANDREW BISHOP SCC21 16 Qualified
JACK NENOS SCC21 16 Qualified
MAX EARNSHAW-FRY SCC21 15 Qualified
EMMANUEL EFSTATHIOU SCC21 15 Qualified
ALEXSI CERDA SCC21 14 Qualified
JEROME RAMA SCC21 13 Qualified
SAM SCIFFER SCC21 12 Qualified
TOM CASHMAN SCC21 11 Qualified
 
 
JAMES BYRNE SE MELBOURNE 14 Qualified
MARK ASCLIPENOS SE MELBOURNE 12 Qualified
LEON CALVERT SE MELBOURNE 12 Qualified
MATTHEW FIGHERA SE MELBOURNE 10 Qualified
RYAN LEWY SE MELBOURNE 10 Qualified
DAVID NAUGHTON SE MELBOURNE 10 Qualified
BRENDAN CULVENOR SE MELBOURNE 9 Qualified
KONRAD MYSZKINIS SE MELBOURNE 9 Qualified
CARLOS SOTO SE MELBOURNE 6 2 Remaining
Jay B SE MELBOURNE 1 7 Remaining
Sherry N SE MELBOURNE 1 7 Remaining