Qualification as at 21/06/2021
WEDNESDAY MEN - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
DANIEL HOCKING ALL GEAR NO GAME 16 Qualified
CONNOR BANNISTER ALL GEAR NO GAME 14 Qualified
PETER CROWTHER ALL GEAR NO GAME 14 Qualified
JACK HEYES ALL GEAR NO GAME 14 Qualified
JAMES NASH ALL GEAR NO GAME 14 Qualified
DARCY CALDER ALL GEAR NO GAME 13 Qualified
Liam HOLLINGSWORTH ALL GEAR NO GAME 9 Qualified
Harry Calder ALL GEAR NO GAME 4 4 Remaining
Tim Slack ALL GEAR NO GAME 4 4 Remaining
Ryan Matthews ALL GEAR NO GAME 3 5 Remaining
Bailey Troeth ALL GEAR NO GAME 1 7 Remaining
 
 
ADAM HAYMAN BLUE TONGUE LIZARDS 15 Qualified
ALON JACKS BLUE TONGUE LIZARDS 14 Qualified
BRADLEY MILLER BLUE TONGUE LIZARDS 14 Qualified
JOSH BARON BLUE TONGUE LIZARDS 13 Qualified
TOBY FISHER BLUE TONGUE LIZARDS 13 Qualified
BEN SCHWARTZ BLUE TONGUE LIZARDS 13 Qualified
TOBY SHERR BLUE TONGUE LIZARDS 9 Qualified
GREGG OSRIN BLUE TONGUE LIZARDS 5 3 Remaining
 
 
HAGAN COKER DISCIPLES OF JORDAN (MAL TIGERS) 17 Qualified
JAMES ELLIS DISCIPLES OF JORDAN (MAL TIGERS) 16 Qualified
ETHAN PHILLIPS DISCIPLES OF JORDAN (MAL TIGERS) 16 Qualified
WIL HENRY SWIRE DISCIPLES OF JORDAN (MAL TIGERS) 15 Qualified
JAKE LA BROOY DISCIPLES OF JORDAN (MAL TIGERS) 14 Qualified
ALAN ABRAHAM DISCIPLES OF JORDAN (MAL TIGERS) 11 Qualified
JACK HANGER DISCIPLES OF JORDAN (MAL TIGERS) 2 6 Remaining
MAX MILLER DISCIPLES OF JORDAN (MAL TIGERS) 2 6 Remaining
JACK TATTERSON DISCIPLES OF JORDAN (MAL TIGERS) 2 6 Remaining
MATTHEW TATTERSON DISCIPLES OF JORDAN (MAL TIGERS) 2 6 Remaining
 
 
DIMITRIS ANTONOPOULOS FREAKS 17 Qualified
DIMITRIOS GKOUMAS FREAKS 17 Qualified
KOSTAS ANTONOPOULOS FREAKS 16 Qualified
PANOS TSAGANIS FREAKS 16 Qualified
ANGELOS VEZIREAS FREAKS 16 Qualified
THANASIS PAPAGIORGOS FREAKS 14 Qualified
TERRY SAVVIDIS FREAKS 13 Qualified
DIMITRIS PANOPOULOS FREAKS 6 2 Remaining
DAVID LI FREAKS 4 4 Remaining
OWEN GOROZIDIS FREAKS 2 6 Remaining
 
 
MARC JENCIK FROGS 17 Qualified
JOSH WILSON FROGS 17 Qualified
SOMERLED YOUNG FROGS 17 Qualified
XANDER ARBUTHNOT FROGS 16 Qualified
DAN DURHAM FROGS 16 Qualified
FERGUS BRITTAIN FROGS 15 Qualified
TOM MILLER FROGS 12 Qualified
JOSEPH YUGUMBARI FROGS 10 Qualified
DAN OWIES FROGS 7 Qualified
AARON WILSON FROGS 1 7 Remaining
 
 
ZAC KINGHORN GHETTO GOATS 17 Qualified
TOM MONTGOMERIE GHETTO GOATS 17 Qualified
JARRID GUNN GHETTO GOATS 16 Qualified
NICHOLAS SIDARI GHETTO GOATS 16 Qualified
SAM CORR GHETTO GOATS 15 Qualified
MICHAEL YOUNG GHETTO GOATS 13 Qualified
AUSTIN McDONALD GHETTO GOATS 12 Qualified
JACK BELL GHETTO GOATS 11 Qualified
Jake Hobson GHETTO GOATS 1 7 Remaining
Umar Siddiqui GHETTO GOATS 1 7 Remaining
 
 
DARREN ARGAET GLENNY MAGIC 14 Qualified
JOE HANCOCK GLENNY MAGIC 14 Qualified
ANDREW LOIZOU GLENNY MAGIC 13 Qualified
BILL PANAYOTOU GLENNY MAGIC 13 Qualified
BILLY LOIZOU GLENNY MAGIC 12 Qualified
KRISTIAN TAGLIAVENTO GLENNY MAGIC 11 Qualified
ANDREW OBERDORFER GLENNY MAGIC 7 1 Remaining
JIM FOURNARAKIS GLENNY MAGIC 2 6 Remaining
Kosta Tzimourtas GLENNY MAGIC 2 6 Remaining
Ossika Xavier GLENNY MAGIC 2 6 Remaining
JAMES MARTIN GLENNY MAGIC 1 7 Remaining
 
 
PATRICK KOO HUMDOGG & CO 17 Qualified
CHRIS LUONG HUMDOGG & CO 17 Qualified
YING CHAN HUMDOGG & CO 15 Qualified
DAVID NGUYEN HUMDOGG & CO 15 Qualified
SHANE HUM HUMDOGG & CO 14 Qualified
MICHAEL LA HUMDOGG & CO 14 Qualified
JIE MING WOO HUMDOGG & CO 14 Qualified
ANDREW MAH HUMDOGG & CO 12 Qualified
JOSH MALONE HUMDOGG & CO 10 Qualified
 
 
DAYNE SCHIPPER NOT FUSSED 17 Qualified
JACK STEVENTON NOT FUSSED 17 Qualified
CAM RUSSELL NOT FUSSED 16 Qualified
HAYDEN GRISOLD NOT FUSSED 14 Qualified
DALE RICHARDS NOT FUSSED 14 Qualified
ASHLEY RICHARDS NOT FUSSED 10 Qualified
SAM GRISOLD NOT FUSSED 8 Qualified
Charlie West NOT FUSSED 2 6 Remaining
 
 
GOKHAN BILSEL SONICS (2) 15 Qualified
ALEX BOLT SONICS (2) 15 Qualified
MICHAEL CAMPION SONICS (2) 13 Qualified
BYRON SPARK ORTILE SONICS (2) 12 Qualified
JUHA VIRTANEN SONICS (2) 12 Qualified
KARL CAMERINO SONICS (2) 11 Qualified
LOUIE MENDOZA SONICS (2) 10 Qualified
CHRISTOPER WYATT SONICS (2) 5 3 Remaining
CON ANDRONIS SONICS (2) 4 4 Remaining
NENAD MICIC SONICS (2) 1 7 Remaining
 
 
MATTHEW BROADLEY SUNDAY MORNING DRIBBLERS 16 Qualified
LUKE DELLORSO SUNDAY MORNING DRIBBLERS 16 Qualified
RYAN NEESON SUNDAY MORNING DRIBBLERS 16 Qualified
JOSHUA BROADLEY SUNDAY MORNING DRIBBLERS 15 Qualified
WILLIAM WRIGHT SUNDAY MORNING DRIBBLERS 15 Qualified
KIERON FINLAYSON SUNDAY MORNING DRIBBLERS 14 Qualified
TOM SOULTANAKIS SUNDAY MORNING DRIBBLERS 7 1 Remaining
Caleb Finlayson SUNDAY MORNING DRIBBLERS 2 6 Remaining
Brad Todeschini SUNDAY MORNING DRIBBLERS 2 6 Remaining
 
 
NICK TETTEROO WADE COUNTY 17 Qualified
TOM BEDDISON WADE COUNTY 16 Qualified
JORDAN HAEUSLER WADE COUNTY 16 Qualified
JAMES PEARMAN WADE COUNTY 16 Qualified
MATTHEW FARAGHER WADE COUNTY 15 Qualified
TOM GAMBLE WADE COUNTY 14 Qualified
FINLAY DODSON WADE COUNTY 11 Qualified