Qualification as at 21/06/2021
WEDNESDAY MEN - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
SAM BARTA '86 BULLS 17 Qualified
BEN GOODMAN '86 BULLS 14 Qualified
TYLER FORRESTER '86 BULLS 13 Qualified
MATTHEW McCARTNEY '86 BULLS 12 Qualified
MICHAEL MOXHAM LALOR '86 BULLS 12 Qualified
DANIEL HELOU '86 BULLS 11 Qualified
CHRISTOPHER KRIARIS '86 BULLS 10 Qualified
MICHAEL ZUKIER '86 BULLS 7 1 Remaining
Jeremy Lloid '86 BULLS 3 5 Remaining
COREY STONE '86 BULLS 2 6 Remaining
Joe West '86 BULLS 1 7 Remaining
 
 
JACK DOOLEY BUNGA BUNGA 17 Qualified
KAAN GUDE BUNGA BUNGA 17 Qualified
BEN LEVIN BUNGA BUNGA 16 Qualified
ALEX LEDDA BUNGA BUNGA 15 Qualified
LUKE WARNER BUNGA BUNGA 14 Qualified
LUKE WILLIAMS BUNGA BUNGA 14 Qualified
KOSTA KAZANTZIDIS BUNGA BUNGA 13 Qualified
MATTHEW TSOLAKKIS BUNGA BUNGA 0 8 Remaining
 
 
REUBEN CAINE DIRE WOLVES 16 Qualified
STEPHEN HEALY DIRE WOLVES 16 Qualified
SEAN LATTIMER DIRE WOLVES 16 Qualified
ANDREW MYERS DIRE WOLVES 15 Qualified
JAMES DOUGLAS DIRE WOLVES 14 Qualified
PETER CAINE DIRE WOLVES 10 Qualified
BEN CLARK DIRE WOLVES 9 Qualified
JAMES WONG DIRE WOLVES 4 4 Remaining
JACK MELBOURNE DIRE WOLVES 2 6 Remaining
BAILEY RANKIN DIRE WOLVES 2 6 Remaining
AARON JACKSON DIRE WOLVES 1 7 Remaining
DANIEL JUNKEER DIRE WOLVES 1 7 Remaining
 
 
JACK LYONS LANE INVADERS 16 Qualified
CORY LOWE LANE INVADERS 15 Qualified
JAMES PATRICK LANE INVADERS 15 Qualified
ALEX LAMBORN LANE INVADERS 13 Qualified
MITCHELL SOON LANE INVADERS 13 Qualified
NICK BUSSELL LANE INVADERS 7 1 Remaining
ALEX MAXWELL LANE INVADERS 6 2 Remaining
Nathan Cahill LANE INVADERS 1 7 Remaining
Matt Danson LANE INVADERS 1 7 Remaining
NICHOLAS HAYLOCK LANE INVADERS 1 7 Remaining
Peter Pogany LANE INVADERS 1 7 Remaining
 
 
CHRISTIAN ACQUARO LOOSE CANNONS 17 Qualified
ANTHONY ELHAG LOOSE CANNONS 17 Qualified
SHANT ALLEKIAN LOOSE CANNONS 16 Qualified
TAVIS VALLANCE LOOSE CANNONS 16 Qualified
ANDREW ZEENNI LOOSE CANNONS 16 Qualified
LANCE MAY LOOSE CANNONS 15 Qualified
MICHAEL MIKHAIL LOOSE CANNONS 15 Qualified
 
 
LEIGHTON SPLATT MANUTE BOL 17 Qualified
DANIEL HARPER MANUTE BOL 16 Qualified
GLENN HALLETT MANUTE BOL 15 Qualified
RHYS TOLHURST MANUTE BOL 15 Qualified
CHRIS JAMES MANUTE BOL 14 Qualified
CHRIS JONES MANUTE BOL 14 Qualified
LUKE PRIOR MANUTE BOL 13 Qualified
Mark Hallett MANUTE BOL 1 7 Remaining
 
 
JAKE GRIFFIN MOTOR CITY 17 Qualified
AARON BEARMAN MOTOR CITY 15 Qualified
TOM CHIN MOTOR CITY 14 Qualified
LIAM GLEESON MOTOR CITY 14 Qualified
JONNY YODGEE MOTOR CITY 13 Qualified
SAM LEWIS MOTOR CITY 10 Qualified
D'ARCY GRANT MOTOR CITY 9 Qualified
Jack Byrnes MOTOR CITY 3 5 Remaining
Scott Walton MOTOR CITY 1 7 Remaining
JARRYD GLEESON MOTOR CITY 0 8 Remaining
 
 
JUAN CARLOS COLONIA STAR PLATINUM 2 17 Qualified
CHIRANGA MALWATTA STAR PLATINUM 2 17 Qualified
PRASANGA WETTASINGA STAR PLATINUM 2 17 Qualified
ARAVINDA SENEVIRATNE STAR PLATINUM 2 16 Qualified
RICHARD WILSON STAR PLATINUM 2 16 Qualified
CHARLES WILSON STAR PLATINUM 2 14 Qualified
SOORAJ RAMESH STAR PLATINUM 2 6 2 Remaining