Qualification as at 21/06/2021
MONDAY MEN - Section 08
Name Team Played Remaining
 
 
HENRY LAW AMATEUR HOUR 14 Qualified
VINCENT ROUSSEL AMATEUR HOUR 14 Qualified
LUKE YOUNG AMATEUR HOUR 14 Qualified
MATT LAW AMATEUR HOUR 13 Qualified
BLADE BAXTER AMATEUR HOUR 10 Qualified
SIMON JACOBS AMATEUR HOUR 10 Qualified
COREY GREEN AMATEUR HOUR 9 Qualified
Tony Chen AMATEUR HOUR 3 5 Remaining
 
 
JACK BLIGHT DRIP BAYLESS 14 Qualified
PATRICK BRETT DRIP BAYLESS 14 Qualified
KAREEM DEDIGAMA DRIP BAYLESS 14 Qualified
JASON GORBONOS DRIP BAYLESS 14 Qualified
KARAN HARIHARAN DRIP BAYLESS 14 Qualified
RYAN SMITH DRIP BAYLESS 14 Qualified
BENJAMIN HALL DRIP BAYLESS 13 Qualified
JACOB THOMPSON DRIP BAYLESS 13 Qualified
 
 
ROGER DIAZ DUKE DUKE 2 13 Qualified
ANDY HUNG DUKE DUKE 2 13 Qualified
HERMAN LAI DUKE DUKE 2 13 Qualified
TITUS PHUA DUKE DUKE 2 13 Qualified
BRYAN LI DUKE DUKE 2 11 Qualified
ADRIAN WANASILI DUKE DUKE 2 11 Qualified
LOUIE CHUSON DUKE DUKE 2 10 Qualified
RON LICEN DUKE DUKE 2 8 Qualified
 
 
AIDEN BOLAND DUKE'S DOMINATORS 13 Qualified
AARON CHARLES DUKE'S DOMINATORS 13 Qualified
NICHOLAS DOUKELIS DUKE'S DOMINATORS 13 Qualified
KANE GORDON DUKE'S DOMINATORS 13 Qualified
JACSON LALANDE DUKE'S DOMINATORS 13 Qualified
ANTHONY COE DUKE'S DOMINATORS 12 Qualified
JACK HINE DUKE'S DOMINATORS 12 Qualified
SEAN JENCIK DUKE'S DOMINATORS 11 Qualified
 
 
BRENTON HARRIS HOLEX 14 Qualified
JUSTIN LYONS HOLEX 14 Qualified
MATTHEW CAMERON HOLEX 12 Qualified
ADAM CLAIR HOLEX 12 Qualified
LIAN FOSTER HOLEX 12 Qualified
MARK FORD HOLEX 10 Qualified
ANDREW GASCARD HOLEX 6 2 Remaining
JOHN LYONS HOLEX 6 2 Remaining
JARRYD COOPER HOLEX 2 6 Remaining
Gerry Raffaut HOLEX 1 7 Remaining
 
 
DANNY GELMAN MR SPARKLE 12 Qualified
ELLIOT GERSCHMAN MR SPARKLE 12 Qualified
MARK LIPSHUTZ MR SPARKLE 12 Qualified
BEN AJZNER MR SPARKLE 11 Qualified
MARK PASTOR MR SPARKLE 10 Qualified
YONI AJZNER MR SPARKLE 9 Disqualified
GIL BENJAMIN MR SPARKLE 4 4 Remaining
 
 
CARTER KULIKOVSKIS OOF 13 Qualified
ANDREW McGUINNESS OOF 13 Qualified
JAMES ROBERTS OOF 13 Qualified
OLIVER ABUAWAD OOF 12 Qualified
JACK BISAS OOF 12 Qualified
CHRISTOS ROMIOS OOF 12 Qualified
ILIAS TRIANTAFLLOU OOF 12 Qualified
SEAN PATTERSON OOF 10 Qualified
 
 
MARCUS BOSWORTH SALAMANDERS 14 Qualified
LINCOLN NIMON SALAMANDERS 13 Qualified
DANIEL SMITH SALAMANDERS 12 Qualified
GEORGE RONEY SALAMANDERS 11 Qualified
RORY SUTHERLAND SALAMANDERS 11 Qualified
ALEX CAMERON SALAMANDERS 10 Qualified
NICHOLAS SKIADAS SALAMANDERS 8 Qualified
KRIS JOHNSON SALAMANDERS 7 1 Remaining
Jack Mills SALAMANDERS 2 6 Remaining
 
 
ADAM HAYMAN SAN ANTONIO SPUDS 12 Qualified
LERON MAZIN SAN ANTONIO SPUDS 12 Qualified
TOBY SHERR SAN ANTONIO SPUDS 12 Qualified
DEAN HORINIAK SAN ANTONIO SPUDS 10 Qualified
AIDEN KRAIN SAN ANTONIO SPUDS 10 Qualified
JOSH STEINER SAN ANTONIO SPUDS 10 Qualified
JACOB SILVER SAN ANTONIO SPUDS 9 Qualified
RAFI BETTER SAN ANTONIO SPUDS 6 2 Remaining
JORDAN KLEIN SAN ANTONIO SPUDS 5 3 Remaining
 
 
KARL CAMERINO SONICS (5) 14 Qualified
GLENN SMITH SONICS (5) 14 Qualified
ROBERT ARIZANOV SONICS (5) 13 Qualified
JAMIE WELLER SONICS (5) 13 Qualified
ANDREW HOLMAN SONICS (5) 12 Qualified
Carlos CONTRERAS SONICS (5) 9 Qualified
IGNACIO IGGY MELANI SONICS (5) 7 1 Remaining
JORDAN HUGHES SONICS (5) 6 2 Remaining
GRANT ROBERTS SONICS (5) 2 6 Remaining
 
 
ASHLEY BURIAN TNT 13 Qualified
PATRICK HOGAN TNT 13 Qualified
GLENN THOMPSON TNT 13 Qualified
JOHN KITCHEN TNT 11 Qualified
ROSS McLEOD TNT 11 Qualified
CHRIS SQUIRE TNT 9 Qualified
SHANE BUTLER TNT 8 Qualified
NICK COLLINS TNT 4 4 Remaining
Rob Kolden TNT 3 5 Remaining
GERARD WINTER TNT 1 7 Remaining
 
 
TIM DOLLEY VBALL-ERS 14 Qualified
LEONG LEE VBALL-ERS 14 Qualified
DAVID PALAMARA VBALL-ERS 14 Qualified
SAM TOET VBALL-ERS 14 Qualified
JOHN AUNNA VBALL-ERS 13 Qualified
RAYMOND BONIFACIO VBALL-ERS 12 Qualified
JAMES KELSALL VBALL-ERS 6 2 Remaining
NATHANAEL LAMPE VBALL-ERS 5 3 Remaining
RANIL ILLESINGHE VBALL-ERS 1 7 Remaining
 
 
MATTHEW BALL WOMBO COMBO 13 Qualified
JACK MAKEHAM WOMBO COMBO 13 Qualified
NATHAN BEARDSMORE WOMBO COMBO 12 Qualified
JOSHUA DAUJAT WOMBO COMBO 12 Qualified
ZACHARY ZENDARSKI WOMBO COMBO 11 Qualified
MATTHEW FROST WOMBO COMBO 10 Qualified
CHRIS NORTHEY WOMBO COMBO 10 Qualified
LACHLAN SPEIRS WOMBO COMBO 10 Qualified
MICHAEL O'DWYER WOMBO COMBO 1 7 Remaining
James Rass WOMBO COMBO 1 7 Remaining