Qualification as at 21/06/2021
MONDAY MEN - Section 06
Name Team Played Remaining
 
 
MATTHEW ALLAN CHADDY FROGS 14 Qualified
TIM NANCARROW CHADDY FROGS 14 Qualified
BRADLEY NORMAN CHADDY FROGS 14 Qualified
LACHLAN BEAZLEIGH CHADDY FROGS 13 Qualified
BRAYDON RYAN CHADDY FROGS 13 Qualified
ZAC SMITH CHADDY FROGS 13 Qualified
TYSON WYETT CHADDY FROGS 12 Qualified
AIDAN McNAMARA CHADDY FROGS 9 Qualified
WAYNE McGEE CHADDY FROGS 1 7 Remaining
 
 
VASILIOS KIATOS LEBRONZO LAKERS 14 Qualified
NICK KUPRAIOU LEBRONZO LAKERS 14 Qualified
ALEXANDER SIRIOPOULOS LEBRONZO LAKERS 14 Qualified
ALEX PAPADAKIS LEBRONZO LAKERS 13 Qualified
ADRIAN PAPAMILTIADES LEBRONZO LAKERS 13 Qualified
THAAO SIRIOPOULOS LEBRONZO LAKERS 13 Qualified
STEVEN KUPRAIOU LEBRONZO LAKERS 12 Qualified
JACOB PAPADAKIS LEBRONZO LAKERS 5 3 Remaining
 
 
BRYCE MORTEN MALVERN TIGERS SIBERIANS 13 Qualified
COLIN WILSON MALVERN TIGERS SIBERIANS 12 Qualified
JESSE HOWES MALVERN TIGERS SIBERIANS 11 Qualified
JOHN GEORGAKIS MALVERN TIGERS SIBERIANS 10 Qualified
LUCAS NOACK MALVERN TIGERS SIBERIANS 10 Qualified
MARK RUSSELL MALVERN TIGERS SIBERIANS 9 Qualified
RICK THOMAS MALVERN TIGERS SIBERIANS 9 Qualified
KEITH NOACK MALVERN TIGERS SIBERIANS 8 Qualified
ROSS TUCKER MALVERN TIGERS SIBERIANS 8 Qualified
ALISTAIR PRICE MALVERN TIGERS SIBERIANS 1 7 Remaining
Tim Wilson MALVERN TIGERS SIBERIANS 1 7 Remaining
 
 
WILL GRANTER ROASTING IX 12 Qualified
LIAM EDWARDS ROASTING IX 11 Qualified
CHRISTOPHER HARRIS ROASTING IX 11 Qualified
OLIVER HARRIS ROASTING IX 11 Qualified
NICHOLAS MAKRIS ROASTING IX 11 Qualified
MATT WILKINS ROASTING IX 10 Qualified
JAMES EDWARDS ROASTING IX 9 Qualified
NICK MACLAREN ROASTING IX 8 Qualified
JESSE MAXFIELD ROASTING IX 8 Qualified
George Waring ROASTING IX 1 7 Remaining
 
 
JAKE DANIELSON SAVAGE 14 Qualified
ROBERT DUNBAR SAVAGE 14 Qualified
JONATHON WROBEL SAVAGE 13 Qualified
BEN HALLIGAN SAVAGE 12 Qualified
MATTHEW CARNEY SAVAGE 10 Qualified
ZACHARY WYLES SAVAGE 9 Qualified
MATT CURZON SAVAGE 8 Qualified
TOM WRIGHT SAVAGE 7 1 Remaining
 
 
MARK GREBLER SHOHUKU HIGH 13 Qualified
ANDREW BOYLE SHOHUKU HIGH 12 Qualified
DEEPAN SHETH SHOHUKU HIGH 11 Qualified
MATT CHEUNG SHOHUKU HIGH 10 Qualified
BRYANT HASLAM SHOHUKU HIGH 10 Qualified
HANDY HASAN SHOHUKU HIGH 9 Qualified
STEPHEN HEALY SHOHUKU HIGH 8 Qualified
EMMANUEL LE SHOHUKU HIGH 5 3 Remaining
KYLE CLARKSON SHOHUKU HIGH 4 4 Remaining
LACHLAN KENT SHOHUKU HIGH 4 4 Remaining
NATHAN MOKA SHOHUKU HIGH 3 5 Remaining
Luke Bond SHOHUKU HIGH 2 6 Remaining
Ankit Adhikari SHOHUKU HIGH 1 7 Remaining
Nathan B SHOHUKU HIGH 1 7 Remaining
BEN FOWLER SHOHUKU HIGH 1 7 Remaining
Kane Murray SHOHUKU HIGH 1 7 Remaining
DARCY YUILLE SHOHUKU HIGH 0 8 Remaining
Ryan Shannahan SHOHUKU HIGH 0 8 Remaining
 
 
CHARLES DAWE SKOC WHITE 14 Qualified
HARRISON GAUNT SKOC WHITE 14 Qualified
BRAYDEN KENNY SKOC WHITE 14 Qualified
DAMIAN REDENBACH SKOC WHITE 14 Qualified
LACHLAN WEBB SKOC WHITE 14 Qualified
LIAM CULLINAN SKOC WHITE 13 Qualified
DANIEL O'GORMAN SKOC WHITE 13 Qualified
Thomas Parkes SKOC WHITE 1 7 Remaining
 
 
JIM FOURNARAKIS TUNE SQUAD 14 Qualified
KON DAVIOTIS TUNE SQUAD 13 Qualified
JOHN PANAYI TUNE SQUAD 13 Qualified
PETER HARTIOS TUNE SQUAD 11 Qualified
VASILIOS GELDIS TUNE SQUAD 9 Qualified
NATHAN KOUKOURAS TUNE SQUAD 7 1 Remaining
KOSTANTINOS PAPADOPOULOS TUNE SQUAD 6 2 Remaining
Anthony Dimis TUNE SQUAD 5 Disqualified
MILTIADIS PAPDOPOULOS TUNE SQUAD 3 5 Remaining
 
 
BRETT HEWITT UNCLE DREW'D YOU 13 Qualified
MATTHEW THEOCHARI UNCLE DREW'D YOU 13 Qualified
BRAD LARKINS UNCLE DREW'D YOU 12 Qualified
ANDREW CAMERON UNCLE DREW'D YOU 11 Qualified
LUKE CECIL UNCLE DREW'D YOU 10 Qualified
NICK TSAPTSALIS UNCLE DREW'D YOU 10 Qualified
BRETT WALTON UNCLE DREW'D YOU 10 Qualified
JULIAN SAFFIGNA UNCLE DREW'D YOU 9 Qualified
CHRIS SHALLUE UNCLE DREW'D YOU 1 7 Remaining
 
 
MATT WHITE WHITE MAMBAS 14 Qualified
JAMES MCPHERSON WHITE MAMBAS 13 Qualified
JOSHUA WARMAN WHITE MAMBAS 13 Qualified
BRENDAN WHITE WHITE MAMBAS 13 Qualified
MATT WALKER WHITE MAMBAS 10 Qualified
TOM WING WHITE MAMBAS 10 Qualified
TRAVIS ADAMS WHITE MAMBAS 4 4 Remaining
Michael Ma WHITE MAMBAS 2 6 Remaining
Jordy Cleyne WHITE MAMBAS 1 7 Remaining
Edward Lofton WHITE MAMBAS 1 7 Remaining
Matthew Swansson WHITE MAMBAS 1 7 Remaining
Jay Tsaka WHITE MAMBAS 1 7 Remaining
Kye Watkins WHITE MAMBAS 1 7 Remaining