Qualification as at 21/06/2021
MONDAY MEN - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
DARRYN DICK ASHWOOD SPORTS CLUB 13 Qualified
DANIEL STEFANCIK ASHWOOD SPORTS CLUB 13 Qualified
DALE CARROLL ASHWOOD SPORTS CLUB 12 Qualified
THOMAS LEE ASHWOOD SPORTS CLUB 12 Qualified
ZAK HATTERSLEY ASHWOOD SPORTS CLUB 11 Qualified
PETER KINGSTON ASHWOOD SPORTS CLUB 11 Qualified
SAMUEL JOHNSON ASHWOOD SPORTS CLUB 9 Qualified
ISAAC JOHNSON ASHWOOD SPORTS CLUB 2 6 Remaining
PATRICK MULING ASHWOOD SPORTS CLUB 2 6 Remaining
James Lee ASHWOOD SPORTS CLUB 1 7 Remaining
Mitch Wain ASHWOOD SPORTS CLUB 1 7 Remaining
 
 
MALIK HANNAN BALLAS 14 Qualified
CHIRANGA MALWATTA BALLAS 14 Qualified
TISHAN MOONDHU BALLAS 14 Qualified
SHERAN NANAYAKKARA BALLAS 14 Qualified
PRASANGA WETTASINGA BALLAS 14 Qualified
PASINDU PEIRIS BALLAS 13 Qualified
 
 
SAMUEL DODD KAREEM CHEESE 12 Qualified
JACOB GEORGIOU KAREEM CHEESE 12 Qualified
SETH MARKS KAREEM CHEESE 12 Qualified
ALEX STEFANOSKI KAREEM CHEESE 12 Qualified
ZANE HOOGENDOORN KAREEM CHEESE 11 Qualified
JOSHUA TOPPING KAREEM CHEESE 10 Qualified
 
 
MARCO FILIPPONE MONSTARZ 12 Qualified
FORD HOOGENDOORN MONSTARZ 12 Qualified
ALEX MARKS MONSTARZ 12 Qualified
BYRON THOMAIDIS MONSTARZ 10 Qualified
MICAH KUHNE MONSTARZ 8 Qualified
JOEL BOWEN MONSTARZ 7 1 Remaining
ZAC MAMMONE MONSTARZ 7 1 Remaining
JOEL MACINTOSH MONSTARZ 6 2 Remaining
 
 
SAM BARTA OLD MCKINNON GRYPHONS 14 Qualified
JEREMY LLOYD OLD MCKINNON GRYPHONS 14 Qualified
SIMON SILLAS OLD MCKINNON GRYPHONS 14 Qualified
FRED TURNER OLD MCKINNON GRYPHONS 13 Qualified
STEFAN DAVIDOVIC OLD MCKINNON GRYPHONS 12 Qualified
ISAAC RODER OLD MCKINNON GRYPHONS 11 Qualified
ALEXANDER HUTTON OLD MCKINNON GRYPHONS 10 Qualified
 
 
ZACHARY KOURAMBAS SKOC RED 14 Qualified
WILL VANDERSLIK SKOC RED 14 Qualified
LIAM DEVINE SKOC RED 13 Qualified
HUGH FLANAGAN SKOC RED 12 Qualified
BEN BYRNES SKOC RED 11 Qualified
TOMMY MITCHELL SKOC RED 11 Qualified
Liam HOLLINGSWORTH SKOC RED 10 Qualified
Oskar Abdalla SKOC RED 3 5 Remaining
JAKE BRITBART SKOC RED 2 6 Remaining
CHARLIE LOCKWOOD SKOC RED 2 6 Remaining
JAMES MASON SKOC RED 2 6 Remaining
 
 
KURT BRAUNS SLOTHS 14 Qualified
NATHAN PHILLIPS SLOTHS 14 Qualified
ROSHAN FERNANDO SLOTHS 12 Qualified
RAY JEWELL SLOTHS 12 Qualified
ALEX PUCAR SLOTHS 12 Qualified
ISAAC WU SLOTHS 11 Qualified
JAMES HALLETT SLOTHS 9 Qualified
JACK PERTZEL SLOTHS 8 Qualified
MICHAEL SMITH SLOTHS 2 6 Remaining
 
 
JAMES EMERSON SOLWAY SLAMMERS 14 Qualified
GRIFFIN SIASSIOS SOLWAY SLAMMERS 13 Qualified
ANTHONY WESTMORE SOLWAY SLAMMERS 13 Qualified
ROBERT DAVEY SOLWAY SLAMMERS 12 Qualified
JARROD WILSON WALL SOLWAY SLAMMERS 12 Qualified
JACKSON HOLMES SOLWAY SLAMMERS 11 Qualified
JAMES EMMETT SOLWAY SLAMMERS 10 Qualified
SEBASTIAN OSWELL SOLWAY SLAMMERS 4 4 Remaining
SEAMUS O'DONNELL SOLWAY SLAMMERS 3 5 Remaining
LACHLAN WHITMORE SOLWAY SLAMMERS 3 5 Remaining
Wylie Siassios SOLWAY SLAMMERS 1 7 Remaining
 
 
SAMUEL HALSALL VICIOUS & DELICIOUS 14 Qualified
LEON LYMBOURIS VICIOUS & DELICIOUS 14 Qualified
ANGUS McQUIE VICIOUS & DELICIOUS 14 Qualified
RYAN DIEP VICIOUS & DELICIOUS 13 Qualified
LACHLAN EWERS VICIOUS & DELICIOUS 13 Qualified
SASHA PARSONS VICIOUS & DELICIOUS 12 Qualified
THOMAS WHITELAW VICIOUS & DELICIOUS 12 Qualified
JOSH WILKINS VICIOUS & DELICIOUS 9 Qualified
 
 
SHANNON BARTLETT VICTORIOUS SECRET 13 Qualified
EDWARD BROADBENT VICTORIOUS SECRET 13 Qualified
SASITHARAN RANJAN VICTORIOUS SECRET 12 Qualified
OLIVER VINCENT VICTORIOUS SECRET 12 Qualified
RAHUL EDIRISINGHE VICTORIOUS SECRET 10 Qualified
MARCUS KRIEGER VICTORIOUS SECRET 10 Qualified
HARRY REED VICTORIOUS SECRET 8 Qualified
Samuel Meihuizen VICTORIOUS SECRET 3 5 Remaining
Connor Williams VICTORIOUS SECRET 2 6 Remaining
Jarrod Growse VICTORIOUS SECRET 1 7 Remaining
Mipuna Hatti VICTORIOUS SECRET 1 7 Remaining
 
 
DAVID BREMNER WIDZEW 13 Qualified
GLEN MARKOVIC WIDZEW 13 Qualified
JAMES PATRICK WIDZEW 12 Qualified
ALEX MAXWELL WIDZEW 11 Qualified
EMMANUEL SADOMBA WIDZEW 11 Qualified
WARREN TILMARIS WIDZEW 11 Qualified
NICK WARREN WIDZEW 9 Qualified
Manny Ladu WIDZEW 1 7 Remaining