Qualification as at 21/06/2021
MONDAY MEN - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
CHRIS BRUNTON AMIGOS 14 Qualified
PAUL CUPIC AMIGOS 14 Qualified
CHRIS MURPHY AMIGOS 14 Qualified
ANTHONY ZANG AMIGOS 13 Qualified
HAYDEN McCLENNAN AMIGOS 12 Qualified
JOSEPH SUN AMIGOS 11 Qualified
ALEX LIOLIOS AMIGOS 9 Qualified
 
 
JAMES HURFORD BADD BOYZ 14 Qualified
NICOLAS MOUHTAROPOULOS BADD BOYZ 14 Qualified
CHEVY ANDERSEN BADD BOYZ 13 Qualified
BENEDICT KAVI BADD BOYZ 13 Qualified
SAM STIRLING BADD BOYZ 13 Qualified
NICK TETTEROO BADD BOYZ 13 Qualified
WILL NASH BADD BOYZ 12 Qualified
JORDAN WILLIAMS BADD BOYZ 3 5 Remaining
 
 
RYAN BIRD BLACK MAMBAS 14 Qualified
IGOR BRKIC BLACK MAMBAS 14 Qualified
MATHEW HAMILTON BLACK MAMBAS 12 Qualified
STUART HAMILTON BLACK MAMBAS 12 Qualified
STEPHEN SAHHAR BLACK MAMBAS 12 Qualified
JOEL CASEY BLACK MAMBAS 9 Qualified
JAKE MAHAR BLACK MAMBAS 9 Qualified
CHRIS JELLIS BLACK MAMBAS 8 Qualified
HUGO BUTTERFIELD BLACK MAMBAS 7 1 Remaining
MATTHEW HARRISON BLACK MAMBAS 3 5 Remaining
DANIEL PURDAM BLACK MAMBAS 2 6 Remaining
 
 
JACOB CLEMENTS DIRTY SWANS 14 Qualified
DANIEL POLYACHENKO DIRTY SWANS 14 Qualified
TOM HANSEN DIRTY SWANS 13 Qualified
AAYAN RAZA DIRTY SWANS 13 Qualified
LACHLAN BAYNES DIRTY SWANS 12 Qualified
ROMMIE SHUSTIN DIRTY SWANS 12 Qualified
ANDREW ACUTT DIRTY SWANS 3 5 Remaining
zeb jarvis DIRTY SWANS 2 Disqualified
Rory Lynch-wells DIRTY SWANS 1 7 Remaining
NICK PERRY DIRTY SWANS 1 7 Remaining
 
 
ARKI HINDSON FLAGRANT 14 Qualified
GREG HINDSON FLAGRANT 14 Qualified
WAYNE HINDSON FLAGRANT 14 Qualified
JERAD SMITH FLAGRANT 13 Qualified
JOHN HINDSON FLAGRANT 12 Qualified
MAANAV TREHAN FLAGRANT 12 Qualified
DANE McNEILL FLAGRANT 10 Qualified
JASON ROWE FLAGRANT 9 Qualified
NOAH MULLIN FLAGRANT 7 1 Remaining
 
 
SEBASTIAN ALVAREZ INDIGICATORS 14 Qualified
DEAN TOHOVITIS INDIGICATORS 14 Qualified
JARROD DALZOTTO INDIGICATORS 13 Qualified
ADAM JAFFE INDIGICATORS 12 Qualified
CHRISTOPHER KRIARIS INDIGICATORS 12 Qualified
GEOFFREY MARTIN INDIGICATORS 12 Qualified
MATTHEW McCARTNEY INDIGICATORS 10 Qualified
SHAWN ANDREWS INDIGICATORS 9 Qualified
 
 
TOM CURRIE NECTAR OF THE GODS 12 Qualified
STEFAN DODIC NECTAR OF THE GODS 12 Qualified
BEN GREEN NECTAR OF THE GODS 12 Qualified
CAL RAWCLIFFE NECTAR OF THE GODS 12 Qualified
STEFAN SPASIC NECTAR OF THE GODS 12 Qualified
BALSA CELEBIC NECTAR OF THE GODS 10 Qualified
Chris Szczepanski NECTAR OF THE GODS 3 5 Remaining
KELVIN BANKS NECTAR OF THE GODS 2 6 Remaining
 
 
IAN BIRCH SKOC SAINTS 14 Qualified
LACHIE JOE SKOC SAINTS 14 Qualified
JAMES O'DWYER SKOC SAINTS 13 Qualified
WILL BRYANT SKOC SAINTS 12 Qualified
CURTIS LO SKOC SAINTS 11 Qualified
JONAH STEPHENSON SKOC SAINTS 11 Qualified
DAMIAN GRUBNIC SKOC SAINTS 10 Qualified
SAM HIRAMATSU SKOC SAINTS 4 4 Remaining
CHRISTOPHER KANELLIS SKOC SAINTS 4 4 Remaining
JACKSON RONCHI SKOC SAINTS 4 4 Remaining
ABRAHAM LUO SKOC SAINTS 2 6 Remaining
Tom Andriske SKOC SAINTS 1 7 Remaining
MICHAEL O'DWYER SKOC SAINTS 1 7 Remaining
 
 
NATHANIEL BOONSTRA SNRUB 12 Qualified
JOSHUA LEE SNRUB 10 Qualified
ANGUS RATCLIFF SNRUB 10 Qualified
CAMERON TU SNRUB 10 Qualified
DANIEL WREN SNRUB 10 Qualified
TRISTAN BOONSTRA SNRUB 7 1 Remaining
KEN WANG SNRUB 7 1 Remaining
GORDAN RATCLIFF SNRUB 5 3 Remaining
Gordon Palmqvist SNRUB 4 Disqualified
LACHLAN MORROW SNRUB 3 Disqualified
CHRISTOHPER SIWEK SNRUB 3 5 Remaining
IGNATIUS PEREIRA SNRUB 2 Disqualified
 
 
JUDD FRANCISCO STAR PLATINUM 14 Qualified
JETHRO OOI STAR PLATINUM 14 Qualified
JUAN CARLOS COLONIA STAR PLATINUM 12 Qualified
MATT McCLELLAND STAR PLATINUM 12 Qualified
ARAVINDA SENEVIRATNE STAR PLATINUM 11 Qualified
CHARLES WILSON STAR PLATINUM 11 Qualified
JACOB WRIGHT STAR PLATINUM 10 Qualified
 
 
ZAK HAWKER WILLS BEND 14 Qualified
LIAM MANAKIS WILLS BEND 14 Qualified
THOMAS BRUCE WILLS BEND 13 Qualified
ISAAC MILNER WILLS BEND 13 Qualified
JONNY O'CONNOR WILLS BEND 13 Qualified
BENJAMIN REGAN WILLS BEND 13 Qualified
TOM CHRISTIANSEN WILLS BEND 12 Qualified
LACHLAN YOUDEN WILLS BEND 12 Qualified