Qualification as at 21/06/2021
MONDAY MEN - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
ZANE LEYDEN A-TEAM 10 Qualified
MAXWELL KOOYMAN HARDGE A-TEAM 8 Qualified
DAVID PETERS A-TEAM 8 Qualified
ROBERT STONE A-TEAM 8 Qualified
RICHARD CALLUS A-TEAM 7 1 Remaining
BRYCE LEYDEN A-TEAM 7 1 Remaining
MATTHEW HARVEY A-TEAM 6 2 Remaining
JARROD O'SHANNESSY A-TEAM 5 3 Remaining
Fraser C A-TEAM 1 7 Remaining
Sam Q A-TEAM 1 7 Remaining
Malachy Brown A-TEAM 0 8 Remaining
 
 
HAYDEN EPHRAUMS ALL BLACKS 13 Qualified
SEAN PAULDING ALL BLACKS 13 Qualified
SEAN BICKERS ALL BLACKS 12 Qualified
MARIO APRILE ALL BLACKS 10 Qualified
BRADLEY LACIS ALL BLACKS 10 Qualified
NICK MELENHORST ALL BLACKS 10 Qualified
RICHARD GEE ALL BLACKS 8 Qualified
SIMON GEE ALL BLACKS 6 2 Remaining
JOSH KEILY ALL BLACKS 5 3 Remaining
zeb jarvis ALL BLACKS 2 6 Remaining
Michael Lee ALL BLACKS 1 7 Remaining
Michael Pafiti ALL BLACKS 1 7 Remaining
 
 
LACHLAN ROBERTSON ASHY HUSKIES 13 Qualified
MICHAEL ABBOTT ASHY HUSKIES 12 Qualified
HAYDEN HANDLEY ASHY HUSKIES 12 Qualified
TYRELL GIFFARD ASHY HUSKIES 11 Qualified
GEORDIE McCLELLAND ASHY HUSKIES 11 Qualified
JACK MARINO ASHY HUSKIES 10 Qualified
MAX BERZINS ASHY HUSKIES 8 Qualified
SEAMUS O'DONNELL ASHY HUSKIES 1 7 Remaining
Nick Scott ASHY HUSKIES 1 7 Remaining
 
 
GREG CAPEK BLOUSES 12 Qualified
ROB DIOSI BLOUSES 11 Qualified
RICHARD MATTHEWS BLOUSES 11 Qualified
PHILLIP GOMIZEL BLOUSES 10 Qualified
SCOTT JOLLY BLOUSES 10 Qualified
MATHEW GOMIZEL BLOUSES 9 Qualified
STUART WALKER BLOUSES 9 Qualified
GEOFF DOWNES BLOUSES 8 Qualified
JAY YAU BLOUSES 8 Qualified
Liam Stringer BLOUSES 1 7 Remaining
Blake Williams BLOUSES 1 7 Remaining
 
 
KAAN GUDE MAMBA 14 Qualified
DAN CORBETT MAMBA 13 Qualified
GAVIN FERNANDO MAMBA 13 Qualified
KRISHIN AUTAR MAMBA 12 Qualified
JACK ROSSI MAMBA 12 Qualified
DAVID BROADSTOCK MAMBA 11 Qualified
ZACHARY SPRAG MAMBA 11 Qualified
MICHAEL BIRD MAMBA 5 3 Remaining
Trent Crozier MAMBA 2 6 Remaining
 
 
AARON FERRIS OLD SCHOOL 13 Qualified
ANDY HOARE OLD SCHOOL 13 Qualified
ARCHER KING OLD SCHOOL 13 Qualified
DAVID KING OLD SCHOOL 13 Qualified
MICHAEL HOARE OLD SCHOOL 12 Qualified
FRASER PARTON OLD SCHOOL 11 Qualified
RILEY PARTON OLD SCHOOL 11 Qualified
MATTHEW HAYDON OLD SCHOOL 9 Qualified
LACHLAN BROOKS OLD SCHOOL 5 3 Remaining
Michael Truman OLD SCHOOL 2 6 Remaining
 
 
JAMES MURRAY SKOC BLUE 13 Qualified
JONATHAN DIVER SKOC BLUE 12 Qualified
BEN HALL SKOC BLUE 11 Qualified
JASON ELLIOTT SKOC BLUE 10 Qualified
SHAVIN PERERA SKOC BLUE 10 Qualified
LIAM FORRISTAL SKOC BLUE 9 Qualified
PATRICK FRASER SCHMUKI SKOC BLUE 8 Qualified
MATTHEW ROWELL SKOC BLUE 6 2 Remaining
FRASER WILSON SKOC BLUE 6 2 Remaining
HARRY CROSS SKOC BLUE 5 3 Remaining
JACK YOUDEN SKOC BLUE 3 5 Remaining
Oscar Kyriacou SKOC BLUE 1 7 Remaining
LEO LAMBERS SKOC BLUE 1 7 Remaining
OSCAR MATTHEWS SKOC BLUE 1 7 Remaining
 
 
JOSH HISCOCK SPLASH 14 Qualified
JOSHUA NEGRI SPLASH 14 Qualified
MARKO TRIFUNOVIC SPLASH 14 Qualified
LUKE JOSE SPLASH 13 Qualified
TIM MCCARTHY SPLASH 12 Qualified
SRDJAN SUMARAC SPLASH 12 Qualified
MAXIMILIAN BAUM SPLASH 11 Qualified
LUKE BETT SPLASH 9 Qualified
 
 
CHRISTIAN LYMBOURIS ST BENEDICTS 14 Qualified
SAM MILLER ST BENEDICTS 14 Qualified
MAX GRANT ST BENEDICTS 13 Qualified
MAX PERTZEL ST BENEDICTS 13 Qualified
BEN TESORIERO ST BENEDICTS 12 Qualified
ALEX IOANNOU ST BENEDICTS 10 Qualified
JUSTIN KOOB ST BENEDICTS 9 Qualified
MATT RICHARDS ST BENEDICTS 4 4 Remaining