Qualification as at 05/07/2022
U18 Girls (W22) - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
AVA BUI Ashy Gold 9 Qualified
YASMIN BUI Ashy Gold 9 Qualified
EMILION CLARK Ashy Gold 9 Qualified
LORELEI CLARKE Ashy Gold 8 Qualified
EMILIE MICHAUD Ashy Gold 8 Qualified
LILY PATTERSON Ashy Gold 8 Qualified
ELLI HAYLOCK Ashy Gold 7 Qualified
 
 
GEORGIA DUKE Joyce Park Piranhas 9 Qualified
JESSICA DUKE Joyce Park Piranhas 9 Qualified
ISABELLA OLIVER Joyce Park Piranhas 9 Qualified
ZOE SHAW Joyce Park Piranhas 9 Qualified
HOLLY WYLD Joyce Park Piranhas 9 Qualified
JESSICA SLUPECKI Joyce Park Piranhas 7 Qualified
LAURA SONNEMANN Joyce Park Piranhas 7 Qualified
TREYA VENKATESH Joyce Park Piranhas 6 Qualified
SIENNA KARAK Joyce Park Piranhas 5 Qualified
SOPHIE RUSSELL Joyce Park Piranhas 5 Qualified
 
 
PHOEBE MILLER Solway Sparx 8 Qualified
JERSEY DIX-DRAPER Solway Sparx 7 Qualified
HANNAH PETTENON Solway Sparx 7 Qualified
EMILY GROVES Solway Sparx 6 Qualified
EMILY MACKINTOSH Solway Sparx 6 Qualified
CASSANDRA MENEGOLA Solway Sparx 6 Qualified
NATALIE O'HAIRE Solway Sparx 6 Qualified
AMY BARNETT Solway Sparx 5 Qualified
REBECCA McAULEY Solway Sparx 5 Qualified
EMILY NIKLAS Solway Sparx 4 1 Remaining
ANNABELLE MACKINTOSH Solway Sparx 1 4 Remaining
 
 
GRACE ROBERTS Tigers Black 9 Qualified
AMISHA RUSSELL Tigers Black 9 Qualified
TULLY WALFORD Tigers Black 9 Qualified
NINA BROWNE Tigers Black 8 Qualified
BIANCA LIDANO Tigers Black 8 Qualified
FRANCESCA SKEPPER Tigers Black 8 Qualified
CHARLOTTE DAWSON Tigers Black 7 Qualified
ZARA FARGHER Tigers Black 7 Qualified
TARA ROTSTEIN Tigers Black 5 Qualified
Rosalee Crowder Tigers Black 4 1 Remaining
ZOE ALTER Tigers Black 1 4 Remaining
INES RUSSELL Tigers Black 1 4 Remaining
 
 
TARA COYLE Timberwolves Panthers 9 Qualified
Alyssa Schroder Timberwolves Panthers 9 Qualified
CHLOE CHAN Timberwolves Panthers 8 Qualified
MAREE TSOTSOS Timberwolves Panthers 8 Qualified
Stella Varney Timberwolves Panthers 8 Qualified
Charlotte Evans Timberwolves Panthers 7 Qualified
LAYLA DE NIESE-MIHAERE Timberwolves Panthers 6 Qualified
ANGELICA RIZK Timberwolves Panthers 6 Qualified
KIRSTIE CONSTANTINEAS Timberwolves Panthers 5 Qualified
Layla De niese mihare Timberwolves Panthers 4 Disqualified
POLLY GOODEN Timberwolves Panthers 3 2 Remaining
JEMMA GOODEN Timberwolves Panthers 2 3 Remaining
AMELIA COYLE Timberwolves Panthers 1 4 Remaining
EMMALINA MANN Timberwolves Panthers 1 4 Remaining