Qualification as at 16/02/2019
TUESDAY WOMEN - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
MICHAELA HARDING ALPHAS 15 Qualified
STACEY PORTELLI ALPHAS 14 Qualified
LILY BARR ALPHAS 12 Qualified
ROISIN LAMBERT ALPHAS 12 Qualified
KRYSTAL SHAW ALPHAS 11 Qualified
SELINA WILMOTT ALPHAS 10 Qualified
ALEX MONTEIRO ALPHAS 5 3 Remaining
RUBY YOUNG ALPHAS 3 5 Remaining
 
 
MEGAN FURPHY DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 13 Qualified
PAIGE SAUNDERS DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 13 Qualified
KAILEY WILSON DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 13 Qualified
ANNABEL BAUM DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 11 Qualified
STEPHANIE LAWRENCE DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 9 Qualified
ASHLEIGH ROTHEL DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 8 Qualified
RUBY SVARC DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 7 1 Remaining
REBECCA GRANT DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 5 3 Remaining
ADRIENNE JONES DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 4 4 Remaining
ALICIA SCHIFFERLE DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 4 4 Remaining
JOHANNA BAILEY DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 2 6 Remaining
SONYA KLIMPSCH DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 2 6 Remaining
ZALI RAYMENT DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 1 7 Remaining
KAYLA SMITH DUNKIN BALLERS - Withdrawn from competition 1 7 Remaining
 
 
REBEKAH McINTOSH ELEMONATORS 16 Qualified
LAURA BARRY ELEMONATORS 15 Qualified
KELLY VAN OS ELEMONATORS 15 Qualified
LAURA BACKHOUSE ELEMONATORS 13 Qualified
JANAE HENDREY ELEMONATORS 13 Qualified
HARRIET KIMPTON ELEMONATORS 12 Qualified
HOLLY THOMPSON ELEMONATORS 12 Qualified
JESS RILEY ELEMONATORS 6 2 Remaining
NOELLE SPEZZA ELEMONATORS 3 5 Remaining
 
 
SARAH BETTS MALVERN GOT 5 14 Qualified
BRITTANY PEACH MALVERN GOT 5 13 Qualified
BRIONY TURNER MALVERN GOT 5 13 Qualified
ANSLEY ALEXANDER MALVERN GOT 5 11 Qualified
RUBY BETTS MALVERN GOT 5 11 Qualified
MEG HUDSON MALVERN GOT 5 10 Qualified
EMMA RONEY MALVERN GOT 5 7 1 Remaining
ASHLEY ALEXANDER MALVERN GOT 5 6 2 Remaining
EMMA CARSON MALVERN GOT 5 1 Disqualified
CLAUDIA HART MALVERN GOT 5 1 Disqualified
ELISE RICHARDS MALVERN GOT 5 1 Disqualified
 
 
MORGAN HIGGINS MALVERN TIGERS (NEW) 16 Qualified
KELSEY HIGGINS MALVERN TIGERS (NEW) 14 Qualified
GEORGIA McDAVITT MALVERN TIGERS (NEW) 14 Qualified
LAUREN PEEBLES MALVERN TIGERS (NEW) 14 Qualified
OLIVIA ROGERS MALVERN TIGERS (NEW) 13 Qualified
KAITLYN WHITE MALVERN TIGERS (NEW) 13 Qualified
RENEE WHITE MALVERN TIGERS (NEW) 9 Qualified
CLAIRE CHEESEMAN MALVERN TIGERS (NEW) 2 6 Remaining
PHOEBE MAUS MALVERN TIGERS (NEW) 1 7 Remaining
 
 
EMMA CARSON MALVERN UNDERGRADS 16 Qualified
KATHERINE ELLIS MALVERN UNDERGRADS 14 Qualified
CLAUDIA HART MALVERN UNDERGRADS 14 Qualified
ANNABELLE HICKS MALVERN UNDERGRADS 14 Qualified
AMY HUDSON MALVERN UNDERGRADS 13 Qualified
RACHEL BERCHENBREITER MALVERN UNDERGRADS 12 Qualified
STEPHANIE AITKEN MALVERN UNDERGRADS 8 Qualified
MATILDA FINN MALVERN UNDERGRADS 8 Qualified
ELISE RICHARDS MALVERN UNDERGRADS 5 3 Remaining
MARY BOYADJIAN MALVERN UNDERGRADS 3 5 Remaining
RUBY BETTS MALVERN UNDERGRADS 1 Disqualified
 
 
KATHRYN McCOY RAZORS 16 Qualified
BRONWYN WHITE RAZORS 16 Qualified
HELEN GATSOS RAZORS 14 Qualified
RACHEL BUTLER RAZORS 13 Qualified
GILLIAN GARROD RAZORS 11 Qualified
ELOISE RYAN RAZORS 9 Qualified
NICOLE WILLIS RAZORS 7 1 Remaining
XENIA GATSOS RAZORS 4 4 Remaining
OLIVIA BROWN RAZORS 2 6 Remaining
 
 
GEMMA WATKINS TIMBERWOLVES FEVER 15 Qualified
LAUREN YARROW TIMBERWOLVES FEVER 14 Qualified
LILLY HAMILTON TIMBERWOLVES FEVER 12 Qualified
SARAH GORDON TIMBERWOLVES FEVER 11 Qualified
MADELEINE STUBBS TIMBERWOLVES FEVER 11 Qualified
HENRIETTA DAY TIMBERWOLVES FEVER 10 Qualified
EMILY GORDON TIMBERWOLVES FEVER 10 Qualified
CLAIRE YOUNG TIMBERWOLVES FEVER 10 Qualified
OLIVIA ARUNDEL TIMBERWOLVES FEVER 3 5 Remaining
AMY PATANE TIMBERWOLVES FEVER 3 5 Remaining
 
 
ALANNA WITHERS ULTIMATE WINGMEN 16 Qualified
JESSICA DELANEY ULTIMATE WINGMEN 15 Qualified
ANNABELL AYALA RODRIGUEZ ULTIMATE WINGMEN 14 Qualified
JESS LOUGHNAN ULTIMATE WINGMEN 14 Qualified
ADELE SYLVESTER ULTIMATE WINGMEN 14 Qualified
BEC GRECH ULTIMATE WINGMEN 13 Qualified
SIDONIE LOWE ULTIMATE WINGMEN 10 Qualified
LOUISE WITHERS ULTIMATE WINGMEN 7 1 Remaining
BROOKE ALLEN ULTIMATE WINGMEN 2 6 Remaining