Qualification as at 25/05/2019
S18_19 SUNDAY MIXED - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
LUKE FARRINGTON BENAYA 20 Qualified
BETH CASTELLI LEWIS BENAYA 19 Qualified
BIANCA PETERS BENAYA 19 Qualified
LUKE GILLING BENAYA 18 Qualified
MYLES BROWN BENAYA 17 Qualified
HAYLEY BEEKMAN BENAYA 16 Qualified
CHLOE SHINNERS BENAYA 16 Qualified
CHARLOTTE MACKINNON BENAYA 11 Qualified
CRAWFORD MACKINNON BENAYA 4 4 Remaining
 
 
BREANNA AKUP BRAVEHEARTS 18 Qualified
SHARNI FABRE KENNETT BRAVEHEARTS 18 Qualified
LACHLAN HALL BRAVEHEARTS 18 Qualified
TOM O'KANE BRAVEHEARTS 18 Qualified
JACK RHODES BRAVEHEARTS 18 Qualified
JORDAN RHODES BRAVEHEARTS 16 Qualified
SARACHA AVAN MEEHAN BRAVEHEARTS 14 Qualified
TOM DURRANT BRAVEHEARTS 14 Qualified
AMY RHODES BRAVEHEARTS 12 Qualified
ADDISON ROWLAND BRAVEHEARTS 11 Qualified
ETHAN ROWLAND BRAVEHEARTS 3 5 Remaining
 
 
STEVEN BONNER CHELT REBELS 18 Qualified
KELSIE FAULDS CHELT REBELS 18 Qualified
EMMA HILTON CHELT REBELS 17 Qualified
BRYLEE NICHOLSON CHELT REBELS 13 Qualified
BRADLEY SHEA CHELT REBELS 12 Qualified
GEORGIA STANDISH CHELT REBELS 11 Qualified
JACKSON LEE CHELT REBELS 10 Qualified
INDI PERERA CHELT REBELS 10 Qualified
AIDEN DUFFY CHELT REBELS 8 Qualified
ERIN DUFFY CHELT REBELS 4 4 Remaining
LEON SLIJEPCEVIC CHELT REBELS 3 5 Remaining
LOCHIE O'DONNELL CHELT REBELS 2 6 Remaining
SAM SQUEO CHELT REBELS 1 7 Remaining
 
 
JENNY ZHANG DANK SLAM 20 Qualified
LE MAY VU DANK SLAM 19 Qualified
P'NG TAN DANK SLAM 18 Qualified
JOEY YANG DANK SLAM 18 Qualified
VINAY OUNBOUNHEUANG DANK SLAM 17 Qualified
AMBER CROWE DANK SLAM 15 Qualified
JACK OUNG DANK SLAM 15 Qualified
MARIAN DUONG DANK SLAM 12 Qualified
JASON BOI DANK SLAM 9 Qualified
JENNY HE DANK SLAM 5 3 Remaining
CHRIS BOSSARD DANK SLAM 4 4 Remaining
LOUISA COOK DANK SLAM 3 5 Remaining
JASON J DANK SLAM 1 Disqualified
 
 
IMOGEN FRAWLEY FUNKY CATS 17 Qualified
ADRIENNE JONES FUNKY CATS 17 Qualified
HAYLEY GOODENOUGH FUNKY CATS 14 Qualified
ELLY OBRADOV FUNKY CATS 14 Qualified
JOEL MATHESON FUNKY CATS 12 Qualified
HARRY MATHESON FUNKY CATS 10 Qualified
DAYNE SCHIPPER FUNKY CATS 10 Qualified
ETHAN FRAWLEY FUNKY CATS 7 1 Remaining
CHRIS GLYNN FUNKY CATS 5 3 Remaining
ANDRE LEW FUNKY CATS 5 3 Remaining
JAMES CURWOOD FUNKY CATS 2 6 Remaining
 
 
TIMOTHY McALLISTER SQUIRTLE SQUAD 20 Qualified
AMY HOOPER SQUIRTLE SQUAD 18 Qualified
KARLY COOPER SQUIRTLE SQUAD 17 Qualified
KRYSTAL SHAW SQUIRTLE SQUAD 17 Qualified
HARRY STREET SQUIRTLE SQUAD 13 Qualified
ADAM CRONIN SQUIRTLE SQUAD 12 Qualified
VINCENT PHAM SQUIRTLE SQUAD 5 3 Remaining
HAYLEE SHAW SQUIRTLE SQUAD 4 4 Remaining
DANIEL BROOKS SQUIRTLE SQUAD 3 5 Remaining
LIAM WILBRINK SQUIRTLE SQUAD 3 5 Remaining
PAUL FURMAN SQUIRTLE SQUAD 2 6 Remaining
LIZZY MOTTERAM SQUIRTLE SQUAD 2 6 Remaining
VINCENT TU SQUIRTLE SQUAD 2 6 Remaining
 
 
LENA BRUKARZ STRIPES 20 Qualified
MINH AU STRIPES 19 Qualified
DEIRDRE O'GRADY STRIPES 18 Qualified
BILL THOMAS STRIPES 18 Qualified
KATIE HARLEY LI STRIPES 17 Qualified
BRIAN TRAN STRIPES 16 Qualified
BECKY TANG STRIPES 15 Qualified
FELICIA ROBINSON STRIPES 8 Qualified
JONATHAN LI STRIPES 3 5 Remaining
HENRY OTLEY STRIPES 2 6 Remaining
ASAF BRUKARZ STRIPES 1 7 Remaining
ROSS McQUEEN STRIPES 1 7 Remaining
SIOBHAN ROBINSON STRIPES 1 7 Remaining
 
 
REBECCA GORDON TIMBERWOLVES STARS 16 Qualified
WILLIAM MACKINNON TIMBERWOLVES STARS 16 Qualified
WILLIAM BUCKLEY TIMBERWOLVES STARS 15 Qualified
VICTORIA GAULE TIMBERWOLVES STARS 15 Qualified
SEBASTIAN MASTERS TIMBERWOLVES STARS 15 Qualified
AMY PATANE TIMBERWOLVES STARS 15 Qualified
CHRISTIAN FAGAN TIMBERWOLVES STARS 12 Qualified
GRACE AMBROSINI TIMBERWOLVES STARS 5 3 Remaining
JEMIMA SCHWAB TIMBERWOLVES STARS 2 6 Remaining
SARAH GORDON TIMBERWOLVES STARS 1 7 Remaining
JONO LIGHTFOOT TIMBERWOLVES STARS 1 7 Remaining
VICTOR TRIANTAFILLOU TIMBERWOLVES STARS 1 7 Remaining