Qualification as at 16/02/2019
WEDNESDAY MEN - Section 9
Name Team Played Remaining
 
 
MATTHEW COMMONS A.A. 17 Qualified
KEELAN ASHTON BELL A.A. 15 Qualified
ROBERT DUNBAR A.A. 15 Qualified
GIUSEPPE GIAMPA A.A. 15 Qualified
BRENTON HARRIS A.A. 15 Qualified
DECLAN CUTLER A.A. 14 Qualified
JARRYD COOPER A.A. 10 Qualified
DUANE BALOG A.A. 8 Qualified
BRENDAN BECKETT A.A. 6 2 Remaining
JOHN WONG A.A. 5 3 Remaining
ADAM CRONIN A.A. 1 7 Remaining
 
 
CHRISTOPHER TOPPI BALL SO HARD 17 Qualified
DOMINIC MASCETTA BALL SO HARD 16 Qualified
STEVE McCANN BALL SO HARD 15 Qualified
DAVID PUTT BALL SO HARD 14 Qualified
SEAN RAYNER BALL SO HARD 13 Qualified
ROBERT BIVIANO BALL SO HARD 11 Qualified
ANDREW LIN BALL SO HARD 11 Qualified
DARREN MATTHEWS BALL SO HARD 11 Qualified
CHRISTIAN DE LUCA BALL SO HARD 6 2 Remaining
 
 
KEN KAO BASKETBALL TEAM 16 Qualified
CHRIS AOUWIE BASKETBALL TEAM 15 Qualified
JON CHAN BASKETBALL TEAM 15 Qualified
JAMES LOH BASKETBALL TEAM 15 Qualified
HARRY WU BASKETBALL TEAM 15 Qualified
BEN LAM BASKETBALL TEAM 12 Qualified
MATTHEW HARRISON BASKETBALL TEAM 11 Qualified
 
 
CHRIS EADE FURPHY PIRANHAS 15 Qualified
MICHAEL ANDERSON FURPHY PIRANHAS 14 Qualified
CAM TRUONG FURPHY PIRANHAS 11 Qualified
MICHAEL WOOLRICH FURPHY PIRANHAS 10 Qualified
DEAN BURNETT FURPHY PIRANHAS 8 Qualified
ANDREW JONES FURPHY PIRANHAS 8 Qualified
PETER QUINN FURPHY PIRANHAS 7 1 Remaining
NATHANIEL WOOLRICH FURPHY PIRANHAS 7 1 Remaining
ANDREW FINSTER FURPHY PIRANHAS 6 2 Remaining
VICTOR YEOH FURPHY PIRANHAS 6 2 Remaining
MATTHEW BURNETT FURPHY PIRANHAS 5 3 Remaining
BRUCE STEWART FURPHY PIRANHAS 5 3 Remaining
NATHAN LAWRENTSCHUK FURPHY PIRANHAS 4 4 Remaining
LES GANCI FURPHY PIRANHAS 3 5 Remaining
NICK HUININK FURPHY PIRANHAS 3 5 Remaining
ANGUS LAWRENTSCHUK FURPHY PIRANHAS 3 5 Remaining
BAILEY MULLEN FURPHY PIRANHAS 3 5 Remaining
 
 
JOEL FLEISCHMANN PROCESS 15 Qualified
DAVID FELDMAN PROCESS 14 Qualified
JOSH MONTAG PROCESS 13 Qualified
DORAN YACOBI PROCESS 10 Qualified
ROSS BROWN PROCESS 9 Qualified
ASHLEY CHERNY PROCESS 9 Qualified
NADAR GREENBERGER PROCESS 9 Qualified
ROSS LUNTZ PROCESS 9 Qualified
MICHAEL GRUG PROCESS 6 2 Remaining
JO ZUCJ PROCESS 4 4 Remaining
 
 
DARCY ROBERTS WHITE IVERSONS 15 Qualified
MAX ROBINSON WHITE IVERSONS 15 Qualified
ANDREW COWAN WHITE IVERSONS 13 Qualified
ANTHONY VINACCIA WHITE IVERSONS 13 Qualified
BEN MARSHALL WHITE IVERSONS 12 Qualified
QUINN DE LUCA WHITE IVERSONS 10 Qualified
ANTONIO CRUPI WHITE IVERSONS 7 1 Remaining
NATHAN KAMFONAS WHITE IVERSONS 4 4 Remaining
JAMES TRAN WHITE IVERSONS 3 5 Remaining
 
 
HANSEL TANG WNW 15 Qualified
ANDREW YAP WNW 15 Qualified
NICK YEUNG WNW 15 Qualified
KEVIN CHAN WNW 12 Qualified
LAWRENCE LO WNW 12 Qualified
DAVID SHEN WNW 10 Qualified
ALEX MU WNW 9 Qualified
KIAN CHAN WNW 8 Qualified
NEVIN LIU WNW 6 2 Remaining
ADAM ZERO WNW 2 6 Remaining