Qualification as at 16/02/2019
WEDNESDAY MEN - Section 7
Name Team Played Remaining
 
 
LIAM HOLLINGSWORTH ALL GEAR NO GAME 17 Qualified
DARCY CALDER ALL GEAR NO GAME 16 Qualified
JAMES NASH ALL GEAR NO GAME 16 Qualified
JACK HEYES ALL GEAR NO GAME 15 Qualified
DAVID DJUKIC ALL GEAR NO GAME 13 Qualified
DANIEL HOCKING ALL GEAR NO GAME 10 Qualified
RYAN MATTHEWS ALL GEAR NO GAME 6 2 Remaining
PAT SCHRUDER ALL GEAR NO GAME 6 2 Remaining
LIAM SMITH ALL GEAR NO GAME 5 3 Remaining
CONNOR BANNISTER ALL GEAR NO GAME 3 5 Remaining
 
 
JORDAN BRAMBLEBY BUFFALO SOLDIERS 17 Qualified
AMIEL TAMBYAH BUFFALO SOLDIERS 15 Qualified
ROBERT DRAGWIDGE BUFFALO SOLDIERS 14 Qualified
JULIAN MIRANDA BUFFALO SOLDIERS 14 Qualified
MARK DAVIES BUFFALO SOLDIERS 12 Qualified
JOSH SIDHU BUFFALO SOLDIERS 12 Qualified
JORDAN SIRIWARDANA BUFFALO SOLDIERS 11 Qualified
ADAM SAVVAS BUFFALO SOLDIERS 10 Qualified
KAUSHIK MURALIDHAR BUFFALO SOLDIERS 4 4 Remaining
 
 
ALAN LEMAC CONE ZONE 15 Qualified
DANIEL BIRMELE CONE ZONE 14 Qualified
TOM NELSON CONE ZONE 14 Qualified
FLETCHER HAWKINS CONE ZONE 13 Qualified
JASON D'SOUZA CONE ZONE 11 Qualified
BEN BARRETT CONE ZONE 10 Qualified
JONO HAYNES CONE ZONE 10 Qualified
JUSTIN McCARTHY CONE ZONE 6 2 Remaining
STEFAN SMITH CONE ZONE 3 5 Remaining
 
 
SAM ASHTON LONGARMS 17 Qualified
BRETT PARSONS LONGARMS 14 Qualified
HOLGER SCHULZ LONGARMS 14 Qualified
SCOTT CLARKE LONGARMS 12 Qualified
ED GREGO LONGARMS 12 Qualified
DOMINIC WILKINSON LONGARMS 12 Qualified
MATTHEW BROMLEY LONGARMS 11 Qualified
STEVEN SPENCE LONGARMS 11 Qualified
ALEX HAND LONGARMS 9 Qualified
TOM ASHTON LONGARMS 5 3 Remaining
CAMPBELL FRASER LONGARMS 4 4 Remaining
 
 
SHUBHAM BHASKAR RMRL 12 Qualified
PRAD VATULA RMRL 12 Qualified
ASHRAY ANNAVARAPU RMRL 11 Qualified
PRANEEL PRADHAN RMRL 9 Qualified
SHAN BANNIRCHELVAM RMRL 8 Qualified
KEN YEE RMRL 8 Qualified
MUKUL PENDYALA RMRL 6 2 Remaining
PRADYUMNA HERLE RMRL 5 3 Remaining
DANIEL McGRATH RMRL 5 3 Remaining
MICHAEL McGRATH RMRL 5 3 Remaining
LACHLAN McGRATH RMRL 4 4 Remaining
HARIHARAN SEKHAR RMRL 4 4 Remaining
LUCA SOPRANO RMRL 4 4 Remaining
 
 
NATHAN DASKALOU SONICS (22) 16 Qualified
NICK KLAVENS SONICS (22) 16 Qualified
DARREN LAVIS SONICS (22) 16 Qualified
SEAN BAMBLETT SONICS (22) 13 Qualified
RHYS DOYLE SONICS (22) 13 Qualified
MARTIN LAVIS SONICS (22) 12 Qualified
BEN PARKER SONICS (22) 12 Qualified
SCOTT FRASER SONICS (22) 11 Qualified
JOEL CAFFERY SONICS (22) 6 2 Remaining
 
 
ROBERT ARIZANOV SONICS (4) 16 Qualified
JORDAN HUGHES SONICS (4) 15 Qualified
STEPHEN ALBERTS SONICS (4) 14 Qualified
ANTHONY ANGELUCCI SONICS (4) 14 Qualified
WES FITZSIMONS SONICS (4) 13 Qualified
DANIEL BILLETT SONICS (4) 12 Qualified
GRANT ROBERTS SONICS (4) 10 Qualified
ANDREW CLARK SONICS (4) 7 1 Remaining
HAROLD BONNINGTON SONICS (4) 4 4 Remaining
KARL CAMERINO SONICS (4) 4 4 Remaining
JACK COLLICOAT SONICS (4) 4 Disqualified
JAMIE WELLER SONICS (4) 4 4 Remaining
YANG GUOQUAN SONICS (4) 3 5 Remaining
ANDREW HOLMAN SONICS (4) 2 6 Remaining
GLENN SMITH SONICS (4) 2 6 Remaining
 
 
RILEY GOODMAN SWEATY BALLERS 16 Qualified
JACK HIBBINS SWEATY BALLERS 16 Qualified
NICK MARSH SWEATY BALLERS 13 Qualified
ANDREW SCOTT SWEATY BALLERS 13 Qualified
JULIAN TOVENATI SWEATY BALLERS 10 Qualified
TIM CLEAVER SWEATY BALLERS 9 Qualified
TOM MORTON SWEATY BALLERS 6 2 Remaining
JARROD PITTONI SWEATY BALLERS 5 3 Remaining
XAVIER JORDAN SWEATY BALLERS 3 5 Remaining
SAM HIBBINS SWEATY BALLERS 2 6 Remaining
MARK JENSEN SWEATY BALLERS 2 6 Remaining
JACK MELBOURNE SWEATY BALLERS 1 Disqualified
 
 
CON DAVIOTIS TUNE SQUAD 3 5 Remaining
JIM FOURNARAKIS TUNE SQUAD 3 5 Remaining
BILL GELDIS TUNE SQUAD 3 5 Remaining
JOHN PANAYI TUNE SQUAD 3 5 Remaining
KONSTANDINOS PAPADOPOULOS TUNE SQUAD 3 5 Remaining
PETER HARTIOS TUNE SQUAD 2 6 Remaining
NATHAN KOUKOURAS TUNE SQUAD 2 6 Remaining
ATTILA MESZAROS TUNE SQUAD 1 7 Remaining