Qualification as at 16/02/2019
WEDNESDAY MEN - Section 6
Name Team Played Remaining
 
 
MICHAEL RAYNER BEAVERS 17 Qualified
ADAM GRIMSON BEAVERS 16 Qualified
JUSTIN GRIMSON BEAVERS 16 Qualified
MARK WRIGHT BEAVERS 15 Qualified
ANTHONY RAYNER BEAVERS 14 Qualified
RODNEY SIGNAL BEAVERS 13 Qualified
MARK ANDERSON BEAVERS 12 Qualified
BAILEY KILPATRICK BEAVERS 12 Qualified
LACHLAN SIGNAL BEAVERS 4 4 Remaining
WILLIAM WRIGHT BEAVERS 4 4 Remaining
ANDREW BLACKLEY BEAVERS 3 5 Remaining
 
 
TECSUNI MANI BEERSKETBALLERS 17 Qualified
ARRAN BRADY BEERSKETBALLERS 16 Qualified
JOHN RUSSO BEERSKETBALLERS 16 Qualified
DANIEL PATTERSON BEERSKETBALLERS 15 Qualified
HAO TANG BEERSKETBALLERS 15 Qualified
RILEY TONTA BEERSKETBALLERS 13 Qualified
KYLE SIMON BEERSKETBALLERS 12 Qualified
JEREMY CHEONG BEERSKETBALLERS 5 3 Remaining
STUART KEAM BEERSKETBALLERS 5 3 Remaining
CAM D BEERSKETBALLERS 1 Disqualified
 
 
CHRIS GODFREY BLOODS 15 Qualified
MATTHEW ALLEN BLOODS 14 Qualified
JACKSON COLLINS BLOODS 14 Qualified
AARON DOWERS BLOODS 13 Qualified
DANIEL PURDAM BLOODS 13 Qualified
BENJAMIN PHILLIPS BLOODS 12 Qualified
CHRIS SAUNDERS BLOODS 5 3 Remaining
 
 
ANGUS McQUIE FIG JAM 14 Qualified
JOCK DUNLOP FIG JAM 12 Qualified
JOSHUA WILLMOT FIG JAM 12 Qualified
JOE LEE FIG JAM 11 Qualified
ETHAN PHILLIPS FIG JAM 11 Qualified
BLAKE PARSONS FIG JAM 9 Qualified
JAKE WILSON FIG JAM 9 Qualified
ANGUS STUCKI FIG JAM 4 4 Remaining
LIAM HERBSTRIET FIG JAM 3 5 Remaining
JACK WARD FIG JAM 2 6 Remaining
 
 
SEAN MITCHELL PP SQUAD 17 Qualified
TRISTAN ARIOLI PP SQUAD 16 Qualified
PRAVIN CHELVAN PP SQUAD 16 Qualified
JAROD AZOOR PP SQUAD 14 Qualified
SUDISH PERERA PP SQUAD 14 Qualified
ADAM McKEON PP SQUAD 13 Qualified
LIAM CARROLL PP SQUAD 12 Qualified
SCOTT MURRAY PP SQUAD 9 Qualified
ANDREW BROADSTOCK PP SQUAD 1 Disqualified
 
 
DYLAN HILTON SHADOW LIMES 2 17 Qualified
JAIMOND WHITCHER SHADOW LIMES 2 17 Qualified
BRODY KANE SHADOW LIMES 2 16 Qualified
MATTHEW SCHWIEGER SHADOW LIMES 2 16 Qualified
KADE NIEMANN SHADOW LIMES 2 15 Qualified
DANIEL CLOUGH SHADOW LIMES 2 14 Qualified
PATRICK TAYLOR SHADOW LIMES 2 13 Qualified
JARED SCHWIEGER SHADOW LIMES 2 3 5 Remaining
 
 
IGGY BRKIC UPPER EAST SIDE 17 Qualified
RYAN BIRD UPPER EAST SIDE 15 Qualified
DRASKO KONCAR UPPER EAST SIDE 15 Qualified
JAKE MAHAR UPPER EAST SIDE 15 Qualified
ASH COOPER UPPER EAST SIDE 12 Qualified
GABRIEL MONTALBAN UPPER EAST SIDE 12 Qualified
STUART HAMILTON UPPER EAST SIDE 10 Qualified
STEPHEN SAHHAR UPPER EAST SIDE 7 1 Remaining
TASO TSIOUNAS UPPER EAST SIDE 4 4 Remaining
D MAC UPPER EAST SIDE 1 Disqualified