Qualification as at 25/05/2019
S18_19 WEDNESDAY MEN - Section 5
Name Team Played Remaining
 
 
JACKSON HARDING 7 BOYS 1 CUP 22 Qualified
CALEB RUDD 7 BOYS 1 CUP 22 Qualified
AARON DUDLEY 7 BOYS 1 CUP 21 Qualified
LACHIE MONCRIEFF 7 BOYS 1 CUP 21 Qualified
BAILEY TOPFER 7 BOYS 1 CUP 20 Qualified
STEPHEN WIDDOP 7 BOYS 1 CUP 20 Qualified
LACHLAN WALSH 7 BOYS 1 CUP 19 Qualified
 
 
DANIEL CLEMENTS BIG UNIT 21 Qualified
MARK KEALY BIG UNIT 20 Qualified
ADRIAN SMITH BIG UNIT 17 Qualified
DEAN DOHERTY BIG UNIT 16 Qualified
DYLAN EDGLEY BIG UNIT 14 Qualified
JAYSON SMITH BIG UNIT 14 Qualified
JUSTIN STUTE BIG UNIT 14 Qualified
JAMES DOWNEY BIG UNIT 11 Qualified
 
 
SHAUN MCILROY CLOWN SHOES 18 Qualified
DAVID STANDFIELD CLOWN SHOES 17 Qualified
LUKE SNELL CLOWN SHOES 13 Qualified
GEORGE HITCHENS CLOWN SHOES 10 Qualified
BRENDAN POWELL CLOWN SHOES 10 Qualified
LEIGH MCILROY CLOWN SHOES 9 Qualified
LINCOLN THORNTON CLOWN SHOES 9 Qualified
RYAN LEYS CLOWN SHOES 6 2 Remaining
JEFF KERR CLOWN SHOES 3 5 Remaining
JAKE NASH CLOWN SHOES 3 5 Remaining
 
 
JOSHUA MISELOWSKI FLINT TROPICS 21 Qualified
MICHAEL KAHAN FLINT TROPICS 19 Qualified
CORY WASSER FLINT TROPICS 19 Qualified
MAX CURTIS FLINT TROPICS 18 Qualified
JEREMY LUSTIG FLINT TROPICS 18 Qualified
SAMSON BARON FLINT TROPICS 15 Qualified
JEREMY COHEN FLINT TROPICS 12 Qualified
PETER GUSS FLINT TROPICS 12 Qualified
 
 
ADAM HAYMAN KAWHI ME A RIVER 16 Qualified
BEN SCHWARTZ KAWHI ME A RIVER 16 Qualified
TOBY SHERR KAWHI ME A RIVER 16 Qualified
ROBERT SHOKIN KAWHI ME A RIVER 15 Qualified
BRAD MILLER KAWHI ME A RIVER 14 Qualified
JOSH STEINER KAWHI ME A RIVER 14 Qualified
AIDEN KRAIN KAWHI ME A RIVER 12 Qualified
KELSEY KRAKAUER KAWHI ME A RIVER 12 Qualified
 
 
ROY DAVEY RONY SEIKALYS' EX 18 Qualified
JOHN WATSON RONY SEIKALYS' EX 18 Qualified
TOAN BUI RONY SEIKALYS' EX 17 Qualified
CARL RUSSO RONY SEIKALYS' EX 15 Disqualified
KEN WONG RONY SEIKALYS' EX 15 Qualified
QUAN LUU RONY SEIKALYS' EX 14 Qualified
CU LUU RONY SEIKALYS' EX 10 Qualified
DEAN ARNOTT RONY SEIKALYS' EX 7 1 Remaining
NORMAN LEE RONY SEIKALYS' EX 6 2 Remaining
HEATH EVANS RONY SEIKALYS' EX 4 4 Remaining
JACKSON JEPHCOTT RONY SEIKALYS' EX 1 7 Remaining
 
 
CHIRANGA MALWATTE STAR PLATINUM 2 22 Qualified
TAHEV AKBARALLY STAR PLATINUM 2 21 Qualified
ARAVINDA SENEVIRATNE STAR PLATINUM 2 21 Qualified
ASHVINDH WILSON STAR PLATINUM 2 21 Qualified
JUAN CARLOS COLONIA STAR PLATINUM 2 19 Qualified
ARUN CHELVAN STAR PLATINUM 2 16 Qualified
MATT McCLELLAND STAR PLATINUM 2 15 Qualified
 
 
JACK PINKUS TEAM HEAT 21 Qualified
JESSE GOLDFINGER TEAM HEAT 19 Qualified
DANNY GOLDFINGER TEAM HEAT 18 Qualified
DANIEL GOODMAN TEAM HEAT 18 Qualified
GREG OSRIN TEAM HEAT 18 Qualified
JETT SAMUELS TEAM HEAT 17 Qualified
MITCHELL BEACONSFIELD TEAM HEAT 15 Qualified
JUSTIN BERKOWITZ TEAM HEAT 4 Disqualified
JONATHAN POLONSKY TEAM HEAT 3 5 Remaining
TOM ROGERS TEAM HEAT 2 Disqualified
BEN POLONSKY TEAM HEAT 1 7 Remaining
BRADLEY WAISLITZ TEAM HEAT 1 7 Remaining