Qualification as at 16/02/2019
WEDNESDAY MEN - Section 4
Name Team Played Remaining
 
 
BRADLEY WILDOER ASHES 16 Qualified
WALTER WILDOER ASHES 16 Qualified
DAVID DUIEB ASHES 13 Qualified
MATTHEW WILDOER ASHES 10 Qualified
JULIAN COSTA ASHES 9 Qualified
TOM MALONE ASHES 7 1 Remaining
DANE MALONE ASHES 6 2 Remaining
MITCHELL WILDOER ASHES 5 3 Remaining
TOM WILDOER ASHES 5 3 Remaining
JOHN ASHBY ASHES 2 6 Remaining
NATHAN DODGSON ASHES 2 6 Remaining
 
 
JARRID GUNN GHETTO GOATS 17 Qualified
UMAR SIDDIQUI GHETTO GOATS 16 Qualified
NICHOLAS SIDARI GHETTO GOATS 14 Qualified
KAYA SOYDAS GHETTO GOATS 14 Qualified
MICHAEL YOUNG GHETTO GOATS 13 Qualified
MARK BAIZANOS GHETTO GOATS 12 Qualified
LOUIS HELM GHETTO GOATS 11 Qualified
AUSTIN McDONALD GHETTO GOATS 9 Qualified
JORDAN McGOWAN GHETTO GOATS 9 Qualified
LIAM JOHNSTON GHETTO GOATS 2 6 Remaining
WILL BRYANT GHETTO GOATS 1 7 Remaining
CHRIS BYAS GHETTO GOATS 1 7 Remaining
NICHOLAS COLES GHETTO GOATS 1 7 Remaining
JAKE HOBSON GHETTO GOATS 1 7 Remaining
 
 
MICHAEL LA HUMDOGG & CO 16 Qualified
CHRIS LUONG HUMDOGG & CO 16 Qualified
YING CHAN HUMDOGG & CO 15 Qualified
SHANE HUM HUMDOGG & CO 15 Qualified
ANDREW MAH HUMDOGG & CO 15 Qualified
JASON WOO HUMDOGG & CO 15 Qualified
CHRIS FOO HUMDOGG & CO 12 Qualified
JOSH MALONE HUMDOGG & CO 12 Qualified
DAVID NGUYEN HUMDOGG & CO 9 Qualified
WILL RYAN HUMDOGG & CO 2 6 Remaining
 
 
TOMMY KWAN JAYHAWKS 15 Qualified
STEVE OROLOGAS JAYHAWKS 15 Qualified
ADAM LIEW JAYHAWKS 14 Qualified
SEUNGKYUM (PAUL) KIM JAYHAWKS 13 Qualified
KEVIN TAING JAYHAWKS 13 Qualified
JOHN KIM JAYHAWKS 10 Qualified
ASHAAN PATEL JAYHAWKS 10 Qualified
ANSON CHUI JAYHAWKS 8 Qualified
MINHO KIM JAYHAWKS 7 1 Remaining
RITHA CHAN JAYHAWKS 1 7 Remaining
 
 
JOEL GOCS ONG'S PHARMACEUTICALS 17 Qualified
DAVID GLASS ONG'S PHARMACEUTICALS 16 Qualified
RYAN BRIVIK ONG'S PHARMACEUTICALS 15 Qualified
RYAN LEWY ONG'S PHARMACEUTICALS 15 Qualified
GAVIN KATZ ONG'S PHARMACEUTICALS 14 Qualified
ASHLEY KALB ONG'S PHARMACEUTICALS 5 3 Remaining
SAMUEL AISEN ONG'S PHARMACEUTICALS 4 4 Remaining
MATT KOADLOW ONG'S PHARMACEUTICALS 4 4 Remaining
KAYLEM LAMBRECHT ONG'S PHARMACEUTICALS 2 6 Remaining
 
 
DANIEL ALLEN LYONS PUDDING GUTS 17 Qualified
ANGUS CAMERON PUDDING GUTS 17 Qualified
CHARLIE INGHAM PUDDING GUTS 16 Qualified
RYAN MATTHEWS PUDDING GUTS 11 Qualified
WILLIAM INGHAM PUDDING GUTS 8 Qualified
TOMMY MITCHELL PUDDING GUTS 6 2 Remaining
ANGUS STYLES PUDDING GUTS 6 2 Remaining
DANIEL WIGNEY PUDDING GUTS 6 2 Remaining
JACKSON HILLE PUDDING GUTS 3 5 Remaining
HAYDEN DICKSON PUDDING GUTS 1 7 Remaining
 
 
JAMES BYRNE SE MELBOURNE 16 Qualified
CARLOS LOPEZ SE MELBOURNE 15 Qualified
MATTHEW FIGHERA SE MELBOURNE 14 Qualified
LEON CALVERT SE MELBOURNE 13 Qualified
ADRIAN BANKS SE MELBOURNE 12 Qualified
ADRIAN BISHOP SE MELBOURNE 11 Qualified
KONRAD MYSZKINIS SE MELBOURNE 5 3 Remaining
QUINN MARTIN SE MELBOURNE 4 4 Remaining
JASON PRAIN SE MELBOURNE 4 4 Remaining
DAVE A SE MELBOURNE 1 Disqualified
D DOUGLAS SE MELBOURNE 1 Disqualified
JASON J SE MELBOURNE 1 Disqualified
K KONRAD SE MELBOURNE 1 Disqualified
 
 
LAWRENCE CHAN WOLF 15 Qualified
VI I WOLF 15 Qualified
ZHENGYI LIU WOLF 13 Qualified
KWAN TO SHUM WOLF 13 Qualified
ANTHONY SETO WOLF 12 Qualified
SHUAI TANG WOLF 12 Qualified
JULIAN CHAN WOLF 11 Qualified
WING LI KOK WOLF 11 Qualified
ANDY SZE WOLF 11 Qualified
KA FAI CHAN WOLF 7 1 Remaining