Qualification as at 16/02/2019
WEDNESDAY MEN - Section 2
Name Team Played Remaining
 
 
NATHAN FOX BLACK LABEL 17 Qualified
LACHLAN HAMILTON BLACK LABEL 16 Qualified
MATTHEW HAMILTON BLACK LABEL 16 Qualified
RAINIER CATUBIG BLACK LABEL 15 Qualified
MITCH EVANS BLACK LABEL 13 Qualified
RYAN EVANS BLACK LABEL 10 Qualified
LEON CONNOR BLACK LABEL 8 Qualified
HOMER CATUBIG BLACK LABEL 3 5 Remaining
MARK CHARALAMBOUS BLACK LABEL 3 5 Remaining
WADE CHARALAMBOUS BLACK LABEL 3 5 Remaining
 
 
ANDREW MYERS DIRE WOLVES 17 Qualified
REUBEN CAINE DIRE WOLVES 15 Qualified
STEVE HEALY DIRE WOLVES 15 Qualified
SEAMUS O'DONNELL DIRE WOLVES 15 Qualified
JACK MELBOURNE DIRE WOLVES 12 Qualified
SHAUN LATIMER DIRE WOLVES 9 Qualified
BAILEY RANKIN DIRE WOLVES 6 2 Remaining
PETER CAINE DIRE WOLVES 5 3 Remaining
MARCUS YIN DIRE WOLVES 5 3 Remaining
STEVE NANCARROW DIRE WOLVES 4 4 Remaining
LUKE WOOD DIRE WOLVES 4 4 Remaining
JAMES DOUGLAS DIRE WOLVES 3 5 Remaining
KIP McMANAMY DIRE WOLVES 3 5 Remaining
TREVOR SEERS DIRE WOLVES 3 5 Remaining
LACHLAN RANKIN DIRE WOLVES 2 6 Remaining
 
 
DARREN ARGAET GLENNY MAGIC 16 Qualified
NICHOLAS LOIZOU GLENNY MAGIC 16 Qualified
JAMES MARTIN GLENNY MAGIC 12 Qualified
ANDREW OBERDORFER GLENNY MAGIC 8 Qualified
BILL PANA GLENNY MAGIC 8 Qualified
ANDREW LOIZOU GLENNY MAGIC 7 1 Remaining
BILLY LOIZOU GLENNY MAGIC 6 2 Remaining
STEVEN MARTIN GLENNY MAGIC 5 3 Remaining
MATTHEW FARRUGIA GLENNY MAGIC 4 4 Remaining
KRISTIAN TAGLIAVENTO GLENNY MAGIC 3 5 Remaining
JIM FOURNARAKIS GLENNY MAGIC 2 Disqualified
THANOS TSAPARIS GLENNY MAGIC 2 6 Remaining
 
 
HARRY O'NEIL MIAMI LIT 15 Qualified
BRAD ABELA MIAMI LIT 14 Qualified
DEAN APOSTOLOPOULOS MIAMI LIT 13 Qualified
NICHOLAS O'SULLIVAN MIAMI LIT 12 Qualified
LUCAN MACREADIE MIAMI LIT 11 Qualified
WILLIAM O'GORMAN MIAMI LIT 11 Qualified
MICHAEL CAMPBELL MIAMI LIT 9 Qualified
MARVIN LOKERON MIAMI LIT 7 1 Remaining
SEAMUS GLEESON MIAMI LIT 2 6 Remaining
 
 
LUKE BEVAN RICHMOND OILERS 9 Qualified
BEN VAN STRATUM RICHMOND OILERS 8 Qualified
MITCHELL BEVAN RICHMOND OILERS 7 1 Remaining
MARCUS BROWN RICHMOND OILERS 7 1 Remaining
CAM VAN STRATUM RICHMOND OILERS 7 1 Remaining
JOSHUA YENICE RICHMOND OILERS 6 2 Remaining
MATT REED RICHMOND OILERS 1 7 Remaining
 
 
RUBEN BEEBY SOLWAY WARRIORS 17 Qualified
CURTIS DAY SOLWAY WARRIORS 17 Qualified
JOEL CARUSO SOLWAY WARRIORS 16 Qualified
BEN CROWE SOLWAY WARRIORS 16 Qualified
SAMUEL JOHNSON SOLWAY WARRIORS 16 Qualified
JAYSON MILLER SOLWAY WARRIORS 15 Qualified
JAMES ITALIA SOLWAY WARRIORS 13 Qualified
JOSH HANGER SOLWAY WARRIORS 3 5 Remaining
 
 
RICHARD ELLIS SONICS 23 16 Qualified
ALEX DU PLESSIS SONICS 23 15 Qualified
SUNDEEP DHILLON SONICS 23 14 Qualified
STEPHEN WEALANDS SONICS 23 14 Qualified
JAMES WONG SONICS 23 14 Qualified
LEIGH CREGAN SONICS 23 10 Qualified
ROB BLACK SONICS 23 7 1 Remaining
HAYDEN ELLIS SONICS 23 7 1 Remaining
SCOTT HARRIS SONICS 23 7 1 Remaining
DION STOJSAVLJEVIC SONICS 23 7 1 Remaining
LEE BAKER SONICS 23 6 2 Remaining
BENJAMIN ADAIR SONICS 23 4 4 Remaining
DARREN GLASS SONICS 23 3 5 Remaining
STUART CAMERON SONICS 23 2 6 Remaining