Qualification as at 16/02/2019
WEDNESDAY MEN - Section 1
Name Team Played Remaining
 
 
BAILEY DE BORTOLI 2KBALLERZ 14 Qualified
NICK SHARP 2KBALLERZ 14 Qualified
HUDSON DE BORTOLI 2KBALLERZ 13 Qualified
JORDAN BROWN 2KBALLERZ 12 Qualified
ANDREW SHARP 2KBALLERZ 12 Qualified
RYAN SHARP 2KBALLERZ 12 Qualified
STEPHEN SHARP 2KBALLERZ 8 Qualified
MAX VADAS 2KBALLERZ 5 3 Remaining
EDEN TENENBERG 2KBALLERZ 3 5 Remaining
JAMES FLEMING 2KBALLERZ 1 7 Remaining
CAMPBELL WITTS 2KBALLERZ 1 7 Remaining
 
 
ROMMIE SHUSTIN LEBRONTOURAGE 17 Qualified
ARTIE BLAKENEY LEBRONTOURAGE 14 Qualified
BRETT JACKSON LEBRONTOURAGE 14 Qualified
GIDEON ISAACS LEBRONTOURAGE 13 Qualified
TOM BOTTRELL LEBRONTOURAGE 12 Qualified
DANIEL POLYACHENKO LEBRONTOURAGE 11 Qualified
BEN GROSMAN LEBRONTOURAGE 8 Qualified
EDWARD GLUSH LEBRONTOURAGE 5 3 Remaining
LACHLAN HUNT LEBRONTOURAGE 3 5 Remaining
 
 
MATTHEW GLEESON RANGERS 16 Qualified
MICHAEL IRVING RANGERS 16 Qualified
JACKSON MEREDITH RANGERS 15 Qualified
CHRIS MURPHY RANGERS 15 Qualified
JUSTIN HALL RANGERS 13 Qualified
BEN JOPLING RANGERS 12 Qualified
JACK GAVA RANGERS 1 7 Remaining
MATT HOGAN RANGERS 1 7 Remaining
ANDREW SCAMMELL RANGERS 1 7 Remaining
 
 
RYAN DE SILVA SPACE JAMMED 17 Qualified
BRANDON DE SILVA SPACE JAMMED 16 Qualified
JAMES DELANEY SPACE JAMMED 16 Qualified
CALEB FREDRICKS SPACE JAMMED 16 Qualified
SAM DESPOTIDIS SPACE JAMMED 15 Qualified
DAVE EDGLEY SPACE JAMMED 15 Qualified
JONATHAN EDGLEY SPACE JAMMED 14 Qualified
 
 
MARCUS EMBURY STEALERS 13 Qualified
ROBERT WARD STEALERS 13 Qualified
STEWART TYRELL STEALERS 12 Qualified
WILLIAM FINDLAY STEALERS 9 Qualified
LUKE CATON STEALERS 5 3 Remaining
JARROD BUZZINI STEALERS 4 4 Remaining
BRAD HAUER STEALERS 4 4 Remaining
THOMAS JAMES STEALERS 3 5 Remaining
SIMON NATHAN STEALERS 3 5 Remaining
CAMERON SMITHIES STEALERS 3 5 Remaining
AARON FROST STEALERS 2 6 Remaining
MATTHEW HOEY STEALERS 2 6 Remaining
BEN CLARK STEALERS 1 7 Remaining
HAYDEN HANDLEY STEALERS 1 7 Remaining
TAYLOR HAYTON STEALERS 1 7 Remaining
SAM SMITH STEALERS 1 7 Remaining
 
 
JAI LOCKWOOD TIMBERWOLVES CHS2018 16 Qualified
COOPER LEAN TIMBERWOLVES CHS2018 14 Qualified
ROBERT RITSON TIMBERWOLVES CHS2018 14 Qualified
JAMES WOODROW TIMBERWOLVES CHS2018 14 Qualified
JOSEPH DALI TIMBERWOLVES CHS2018 13 Qualified
LACHLAN ROBERTSON TIMBERWOLVES CHS2018 13 Qualified
THOMAS LEE TIMBERWOLVES CHS2018 1 7 Remaining
NICOLAS RYCHNER TIMBERWOLVES CHS2018 1 7 Remaining