Qualification as at 25/05/2019
S18_19 THURSDAY Over35 MEN - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
CHRIS COWAN ACEES 20 Qualified
DANNY CROWE ACEES 19 Qualified
DANIEL HICKEY ACEES 16 Qualified
CRAIG BODIN ACEES 15 Qualified
SCOTT MARTINI ACEES 13 Qualified
PAUL NOWAK ACEES 13 Qualified
GAVIN HYNES ACEES 12 Qualified
MATT DAWSON ACEES 10 Qualified
MICHAEL PASSMORE ACEES 10 Qualified
BILL MEZZETTI ACEES 9 Qualified
MIRAK BONGSO ACEES 6 2 Remaining
BRANKO MARTINOVIC ACEES 6 2 Remaining
GAVIN BELL ACEES 4 4 Remaining
DAVID AITKEN ACEES 3 5 Remaining
ANDREW MACINTOSH ACEES 2 6 Remaining
ANDREW MYERS ACEES 2 6 Remaining
STEVE NANCARROW ACEES 2 6 Remaining
 
 
PETER KALABUN COULDABEENS 21 Qualified
MATT PINYO COULDABEENS 21 Qualified
CHRIS MARIE COULDABEENS 20 Qualified
QUINN MARTIN COULDABEENS 20 Qualified
DAVID JAMES COULDABEENS 17 Qualified
MARK BOYLE COULDABEENS 11 Qualified
BEN McKEON COULDABEENS 10 Qualified
PAUL MUNSLOW COULDABEENS 9 Qualified
DARCY YUILLE COULDABEENS 8 Qualified
GRANT LAMB COULDABEENS 3 5 Remaining
RICHARD BOLITHO COULDABEENS 2 6 Remaining
 
 
MICHAEL PENMAN MAGIC MEN 18 Qualified
GOTHAN BILSEL MAGIC MEN 15 Qualified
SIMON RUSSELL MAGIC MEN 15 Qualified
LOUREN EDWARDS MAGIC MEN 13 Qualified
NEIL COX MAGIC MEN 11 Qualified
JOSEPH YAM MAGIC MEN 11 Qualified
PAUL BUTLER MAGIC MEN 9 Qualified
MERT GOKDAL MAGIC MEN 9 Qualified
MIGUEL GOMES MAGIC MEN 6 2 Remaining
BILL GEIER MAGIC MEN 3 5 Remaining
WILLIAM GEIER MAGIC MEN 1 7 Remaining
DRAGAN RADOVIC MAGIC MEN 1 7 Remaining
 
 
SCOTT BAZLEY NO HOOPERS 20 Qualified
ADRIAN LEWIS NO HOOPERS 20 Qualified
JULIAN VOLLER NO HOOPERS 18 Qualified
NICK FOLEY NO HOOPERS 17 Qualified
MARTIN BIDDICK NO HOOPERS 15 Qualified
ANDREW TEMMHOFF NO HOOPERS 13 Qualified
BERNIE McGRATH NO HOOPERS 12 Qualified
JAMES HARKNESS NO HOOPERS 11 Qualified
PETER TUCKWELL NO HOOPERS 7 1 Remaining
MATT CLAYTON NO HOOPERS 5 3 Remaining
RICHARD BRIGGS NO HOOPERS 1 7 Remaining
 
 
JOHN O'DONNELL OLDER SCHOOL 18 Qualified
TONY PEELER OLDER SCHOOL 18 Qualified
GLEN PERRY OLDER SCHOOL 18 Qualified
MARTIN ROBINSON OLDER SCHOOL 18 Qualified
JOHN ALLEN OLDER SCHOOL 15 Qualified
COLIN BOSOMWORTH OLDER SCHOOL 14 Qualified
PAUL WALDRON OLDER SCHOOL 14 Qualified
RICKY MITCHELL OLDER SCHOOL 13 Qualified
ALAN JEPHCOTT OLDER SCHOOL 5 3 Remaining
SCOTT EDGAR OLDER SCHOOL 2 6 Remaining
 
 
JAMES DUNN PIRANHAS (3) 15 Qualified
ROYCE JAKSIC PIRANHAS (3) 12 Qualified
NICK MANOLITSAS PIRANHAS (3) 12 Qualified
JEFF BALDWIN PIRANHAS (3) 11 Qualified
TROY CLARK PIRANHAS (3) 10 Qualified
MATEUS TEXIERA PIRANHAS (3) 9 Qualified
ASH MINCHIN PIRANHAS (3) 8 Qualified
CHRIS ACKERMAN PIRANHAS (3) 6 2 Remaining
BEN HALL PIRANHAS (3) 6 2 Remaining
TONY JACKSON PIRANHAS (3) 6 2 Remaining
STEPHEN McCULLUM PIRANHAS (3) 1 7 Remaining
MICHAEL HEYES PIRANHAS (3) 0 8 Remaining
PHILLIP GEORGE PIRANHAS (3) 0 8 Remaining
 
 
LEN CONWAY SRBI 20 Qualified
EDWARD HORE SRBI 20 Qualified
STEVAN IVANOV SRBI 20 Qualified
DEJAN VELJOVIC SRBI 20 Qualified
TOMISLAV ROSNER SRBI 19 Qualified
BRANO VULES SRBI 17 Qualified
DEJAN DELETIC SRBI 14 Qualified
STEVEN RYAN SRBI 10 Qualified
ILIJA PERIC SRBI 1 7 Remaining
 
 
JAMES McQUIE THE BYE 19 Qualified
JAKOB HOHWY THE BYE 18 Qualified
CAMERON JONES THE BYE 15 Qualified
NIC MORGAN THE BYE 13 Qualified
ANDREW TSINDOS THE BYE 12 Qualified
ROB PEEBLES THE BYE 11 Qualified
DAVID MARCUN THE BYE 9 Qualified
PAUL NANKERVIS THE BYE 9 Qualified
RICHARD KELLAWAY THE BYE 8 Qualified
PETER HILTON THE BYE 7 Disqualified
ANTHONY KISALA THE BYE 7 1 Remaining
CHRIS WYATT THE BYE 2 Disqualified