Qualification as at 16/02/2019
THURSDAY MEN - Section 04
Name Team Played Remaining
 
 
BRADLEY WELLER COBRAS 16 Qualified
DANIEL LAKE COBRAS 15 Qualified
DIMA MARR COBRAS 15 Qualified
OLIVER KEANEY COBRAS 14 Qualified
JORDAN MOREHEAD COBRAS 13 Qualified
ANDREW SCHILG COBRAS 12 Qualified
MICHAEL DEAN COBRAS 9 Qualified
JYE GROGAN COBRAS 3 5 Remaining
JAMIE McLAREN COBRAS 2 6 Remaining
 
 
SIBO GAO EASTSIDE WOLVES 17 Qualified
YUAN YUAN EASTSIDE WOLVES 16 Qualified
HENRY ZHU EASTSIDE WOLVES 16 Qualified
CE NIU EASTSIDE WOLVES 15 Qualified
XIAOFAN YANG EASTSIDE WOLVES 15 Qualified
XUAN LI EASTSIDE WOLVES 14 Qualified
YAO JUN JIANG EASTSIDE WOLVES 12 Qualified
WILL OUYANG EASTSIDE WOLVES 9 Qualified
ZHE XU EASTSIDE WOLVES 8 Qualified
YINGUANG CHEN EASTSIDE WOLVES 6 2 Remaining
 
 
RAPHAEL SAFFIGNA REGULATORS 16 Qualified
MARK GOJSZYK REGULATORS 15 Qualified
JAYDEN CHRISTIANS REGULATORS 14 Qualified
ANSEL FURTADO REGULATORS 14 Qualified
NATHAN COFFEY REGULATORS 13 Qualified
AIDAN BOYD REGULATORS 12 Qualified
DANIEL CABRAL REGULATORS 12 Qualified
RYAN MISQUITH REGULATORS 12 Qualified
DANIEL YU REGULATORS 6 2 Remaining
 
 
JOHN WEIR RUM THE BALL 17 Qualified
NIC ELLIOTT RUM THE BALL 15 Qualified
CIARAN WEIR RUM THE BALL 15 Qualified
JULIAN FOGARTY RUM THE BALL 14 Qualified
GRAEME LA FONTAINE RUM THE BALL 14 Qualified
JAMES COLLISTER RUM THE BALL 12 Qualified
DAMIEN PRICE RUM THE BALL 12 Qualified
PETER WATSON RUM THE BALL 12 Qualified
TOM BRASHER RUM THE BALL 9 Qualified
WILLIAM ELLIOTT RUM THE BALL 3 5 Remaining
STEPHEN PRICE RUM THE BALL 3 5 Remaining
CHRIS BIGGS RUM THE BALL 1 7 Remaining
SAMUEL DOREE RUM THE BALL 1 7 Remaining
 
 
LUKE BANITSIOTIS SPLASH RE 15 Qualified
DANIEL FARRUGIA SPLASH RE 14 Qualified
KENNETH KONG SPLASH RE 14 Qualified
HARRY LI SPLASH RE 14 Qualified
CHRIS HODGE SPLASH RE 12 Qualified
LUKE HILL DONOVAN SPLASH RE 11 Qualified
RICKY NGUYEN SPLASH RE 9 Qualified
CARL NAIDOO SPLASH RE 4 4 Remaining
DARREN FELDMANN SPLASH RE 3 5 Remaining
EDEN NG SPLASH RE 3 5 Remaining
 
 
JUSTIN FUNG SYNDAL STORM 17 Qualified
BAILEY RANKIN SYNDAL STORM 16 Qualified
TOM HERRON SYNDAL STORM 15 Qualified
ALEX TAYLOR SYNDAL STORM 15 Qualified
WILL SOUTTER SYNDAL STORM 14 Qualified
AIDEN HENDY SYNDAL STORM 12 Qualified
TREVOR SEERS SYNDAL STORM 11 Qualified
JOE NODA SYNDAL STORM 9 Qualified
AUSTIN HAYNES SYNDAL STORM 5 3 Remaining
TIM TAYLOR SYNDAL STORM 3 5 Remaining
 
 
CHAD HERMSEN WHATISAQUINCE 15 Qualified
MARK MERIDA WHATISAQUINCE 15 Qualified
JON O'BRIEN WHATISAQUINCE 14 Qualified
ANTHONY PERCY WHATISAQUINCE 13 Qualified
CHRIS MAAS WHATISAQUINCE 10 Qualified
MARK WALKER WHATISAQUINCE 8 Qualified
JEREMY BROADHURST WHATISAQUINCE 7 1 Remaining
WILLIAM HART WHATISAQUINCE 3 5 Remaining
PAUL LAYZELL WHATISAQUINCE 3 5 Remaining
KAI MAAS WHATISAQUINCE 3 5 Remaining
DANIEL MURRAY WHATISAQUINCE 2 6 Remaining
CAMERON ROBERTS WHATISAQUINCE 2 6 Remaining
STUART DOUGALL WHATISAQUINCE 1 7 Remaining