Qualification as at 14/12/2018
THURSDAY MEN - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
DANIEL BRASHER BISHOPS 12 Qualified
MATTHEW WILSON BISHOPS 12 Qualified
JOSEPH ARTHUR BISHOPS 11 Qualified
MITCHELL RILEY BISHOPS 11 Qualified
FRANK McCORMACK BISHOPS 10 Qualified
CONNOR NORRIS BISHOPS 10 Qualified
JAMES O'DWYER BISHOPS 7 1 Remaining
JORDAN BRASHER BISHOPS 6 2 Remaining
BEN MORGAN BISHOPS 5 3 Remaining
 
 
RORY ELLIS DEFENDANTS 11 Qualified
COREY PATTERSON DEFENDANTS 11 Qualified
LACHLAN BAYSTON DEFENDANTS 10 Qualified
AIDAN LIM DEFENDANTS 9 Qualified
ED DICK DEFENDANTS 8 Qualified
PATRICK GILLETT DEFENDANTS 8 Qualified
NICK AUBREY DEFENDANTS 2 Disqualified
JAMES PANEBIANCO DEFENDANTS 1 7 Remaining
 
 
GLEN BERMAN MESHOOGA BOOGA 11 Qualified
LLOYD TOWNSING MESHOOGA BOOGA 11 Qualified
LEN WARSON MESHOOGA BOOGA 11 Qualified
THOMAS BEECH MESHOOGA BOOGA 10 Qualified
JOEL FELDMAN MESHOOGA BOOGA 10 Qualified
DANIEL CARTER MESHOOGA BOOGA 8 Qualified
BRENT TOWNSING MESHOOGA BOOGA 6 2 Remaining
JORDI RYALL MESHOOGA BOOGA 5 3 Remaining
DANIEL AVRUTIS MESHOOGA BOOGA 4 4 Remaining
BRETT HARVIE MESHOOGA BOOGA 4 4 Remaining
JAMES BEECH MESHOOGA BOOGA 3 5 Remaining
 
 
JUSTIN BALBIR MOKRA 12 Qualified
DANIEL KROK MOKRA 12 Qualified
DEAN TRUBNIK MOKRA 12 Qualified
ALAN GUREVICH MOKRA 10 Qualified
MATT KOADLOW MOKRA 9 Qualified
JOSH MENDIES MOKRA 9 Qualified
 
 
LUKE NEWMAN NBA ALL SPUDS 11 Qualified
HENRY CRESSWELL NBA ALL SPUDS 8 Qualified
PATRICK MUSTAFA NBA ALL SPUDS 8 Qualified
GRIFFIN SIASSIOS NBA ALL SPUDS 8 Qualified
DAMIEN WESTMORE NBA ALL SPUDS 8 Qualified
SEBASTIAN OSWELL NBA ALL SPUDS 7 1 Remaining
JAMES EMMETT NBA ALL SPUDS 6 2 Remaining
LACHLAN WHITMORE NBA ALL SPUDS 5 3 Remaining
BEN BYRNES NBA ALL SPUDS 4 4 Remaining
NICK AGIUS NBA ALL SPUDS 3 5 Remaining
ZAC PASSMORE NBA ALL SPUDS 3 5 Remaining
MITCHELL BURROWS NBA ALL SPUDS 2 6 Remaining
BENJAMIN OSWELL NBA ALL SPUDS 1 7 Remaining
Jarod Wall NBA ALL SPUDS 1 7 Remaining
 
 
LEON DE KAUWE SOUL GLO 12 Qualified
ROSHAN MATCHADO SOUL GLO 12 Qualified
STEFAN MATCHADO SOUL GLO 12 Qualified
GERARD SISON SOUL GLO 12 Qualified
CHRIS ARUNDEL SOUL GLO 11 Qualified
GAVIN FERNANDO SOUL GLO 9 Qualified
TRAVIS WEBSTER SOUL GLO 8 Qualified
 
 
JOSEPH FUNG SWAT TEAM 12 Qualified
BRYAN GRUESO SWAT TEAM 10 Qualified
ARNOLD QUIAMBAO SWAT TEAM 10 Qualified
TRENT SMIL JANIC SWAT TEAM 10 Qualified
NESTOR GANTICA SWAT TEAM 8 Qualified
JOHN SATSALANAM SWAT TEAM 8 Qualified
SVEN NAPIZA SWAT TEAM 6 2 Remaining
VINCE LORENZ SWAT TEAM 4 4 Remaining
GERALD SILVA SWAT TEAM 4 4 Remaining