Qualification as at 25/05/2019
S18_19 THURSDAY MEN - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
JAKE SCHENK COLIN'S COWHERD'S 22 Qualified
JACK BLAKE COLIN'S COWHERD'S 21 Qualified
JAMES D'ELIA COLIN'S COWHERD'S 21 Qualified
TIM D'ELIA COLIN'S COWHERD'S 20 Qualified
MICHAEL LEE COLIN'S COWHERD'S 19 Qualified
CAM WATSON COLIN'S COWHERD'S 17 Qualified
ADAM TONKIN COLIN'S COWHERD'S 16 Qualified
MARK GAVRANIC COLIN'S COWHERD'S 5 3 Remaining
LUKE LONGTON COLIN'S COWHERD'S 5 3 Remaining
BART VAUGHAN COLIN'S COWHERD'S 5 3 Remaining
LEE BLAKE COLIN'S COWHERD'S 3 5 Remaining
HARRIS KENT COLIN'S COWHERD'S 3 5 Remaining
 
 
MATTHEW PORTER O'REILLY EAST COAST ELITE 21 Qualified
MALCOLM OSAFO EAST COAST ELITE 20 Qualified
SIMON CHAM EAST COAST ELITE 19 Qualified
JOSH DEAN EAST COAST ELITE 19 Qualified
JAMIESON MCDONALD EAST COAST ELITE 19 Qualified
MANYANG MANYANG EAST COAST ELITE 17 Qualified
JULIAN MIRANDA EAST COAST ELITE 17 Qualified
DENGKA MOLANG EAST COAST ELITE 14 Qualified
 
 
CHARLIE SHEEHY POP 18 Qualified
DINITH AMARASINGHE POP 17 Qualified
ANTHONY DICKERSON POP 16 Qualified
MICHEAL KOUKOURAS POP 16 Qualified
MASOUD FAIZIE POP 13 Qualified
ADAM GOULDING POP 9 Qualified
HAMZAH DEWAN POP 8 Qualified
TOM GALLARDO POP 8 Qualified
KEVIN HAN POP 8 Qualified
TOM RIVERS POP 7 1 Remaining
DAN DRINNEN POP 5 3 Remaining
DAVID SOALE POP 4 4 Remaining
 
 
NATHAN HILL PUMP FAKES 19 Qualified
ASHLEY KEYS PUMP FAKES 19 Qualified
SAM KEYS PUMP FAKES 19 Qualified
JASON YOUNG PUMP FAKES 17 Qualified
MATT BISSETT PUMP FAKES 16 Qualified
SAM NEVILLE PUMP FAKES 15 Qualified
JONATHAN ROBERTSON PUMP FAKES 15 Qualified
SIMON CARLILE PUMP FAKES 13 Qualified
DANIEL JUNKEER PUMP FAKES 12 Qualified
KRISHAN SIVAGNANAM PUMP FAKES 6 2 Remaining
NICK AUBREY PUMP FAKES 1 7 Remaining
 
 
ALP ALIM SYNW 22 Qualified
MARK McINNES SYNW 21 Qualified
LEON GOUZENFITER SYNW 20 Qualified
RICK THOMAS SYNW 19 Qualified
MATTHEW LAWSON SYNW 17 Qualified
ANDREW LOMBARDO SYNW 15 Qualified
STEPHEN MITCHELL SYNW 13 Qualified
ROSS PARKER SYNW 8 Qualified
THOMAS McCRABB SYNW 4 4 Remaining
BRYCE MORTEN SYNW 4 4 Remaining
COLIN WILSON SYNW 4 4 Remaining
JOSH WILSON SYNW 4 Disqualified
JORDAN TABAKMAN SYNW 2 6 Remaining
 
 
BRETT DRUMMOND TOON SQUAD 20 Qualified
ADAM GERLOFF TOON SQUAD 20 Qualified
ADRIAN JENSEN TOON SQUAD 20 Qualified
THOMAS McLEISH TOON SQUAD 20 Qualified
NICK REESE TOON SQUAD 18 Qualified
OLIVER SCOTT TOON SQUAD 17 Qualified
SAMUEL RENGA TOON SQUAD 16 Qualified
DAN McLAUGHLAN TOON SQUAD 14 Qualified
 
 
ANDREW MYERS VINTAGE SOLWAY 21 Qualified
BEN CROWE VINTAGE SOLWAY 20 Qualified
ANTHONY WESTMORE VINTAGE SOLWAY 20 Qualified
SEAMUS O'DONNELL VINTAGE SOLWAY 16 Qualified
BILL MEZZETTI VINTAGE SOLWAY 15 Qualified
SCOTT MIERENDORFF VINTAGE SOLWAY 14 Qualified
FABRICIO SILVEIRA VINTAGE SOLWAY 13 Qualified
MIRAK BONGSO VINTAGE SOLWAY 12 Qualified
ROHAN SUTHERLAND VINTAGE SOLWAY 11 Qualified
CURTIS DAY VINTAGE SOLWAY 10 Qualified
STEVE NANCARROW VINTAGE SOLWAY 10 Qualified
OTTO MEZZETTI VINTAGE SOLWAY 9 Qualified
PETER CAINE VINTAGE SOLWAY 5 3 Remaining
MATTHEW HOEY VINTAGE SOLWAY 5 3 Remaining
BASIL IRELAND VINTAGE SOLWAY 5 3 Remaining
DANNY CROWE VINTAGE SOLWAY 4 4 Remaining
DANIEL HICKEY VINTAGE SOLWAY 4 4 Remaining
RUBEN BEEBY VINTAGE SOLWAY 3 5 Remaining
ISSY BONGSO VINTAGE SOLWAY 1 Disqualified