Qualification as at 14/12/2018
THURSDAY MEN - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
VICKEN MEDZOIAN BLACK KNIGHTS 10 Qualified
MITCHELL POLLARD BLACK KNIGHTS 10 Qualified
BRENDAN REDPATH BLACK KNIGHTS 10 Qualified
JONATHAN FRASER BLACK KNIGHTS 9 Qualified
JOHN SIOMOS BLACK KNIGHTS 9 Qualified
VITO FERRARO BLACK KNIGHTS 8 Qualified
SCOTT FRASER BLACK KNIGHTS 6 2 Remaining
JACK HIGGINS BLACK KNIGHTS 6 2 Remaining
CAMERON ANSTEE BLACK KNIGHTS 4 4 Remaining
LACHIE MONCRIEFF BLACK KNIGHTS 4 4 Remaining
TOM MONCRIEFF BLACK KNIGHTS 4 4 Remaining
 
 
JACK MARKS COMMISSARS 11 Qualified
TOM MIERS COMMISSARS 11 Qualified
RICHARD THOMAS COMMISSARS 11 Qualified
ALFRED CHU COMMISSARS 8 Qualified
JOHNNY HOON COMMISSARS 8 Qualified
CAM LOWE COMMISSARS 8 Qualified
BEN ALLISON COMMISSARS 5 3 Remaining
 
 
ANDREW KENNEDY COULDNT CARE LESS 11 Qualified
PLATO MAK COULDNT CARE LESS 9 Qualified
DANIEL PATRICIO COULDNT CARE LESS 7 1 Remaining
MITCH EVANS COULDNT CARE LESS 6 2 Remaining
RYAN EVANS COULDNT CARE LESS 6 2 Remaining
MATTHEW AABRYN COULDNT CARE LESS 5 3 Remaining
BRETT SAVORY COULDNT CARE LESS 5 3 Remaining
NATHAN BOONSTRA COULDNT CARE LESS 3 5 Remaining
NICK ROSS COULDNT CARE LESS 3 5 Remaining
ANGUS RATCLIFF COULDNT CARE LESS 2 6 Remaining
GORDON FRENCH COULDNT CARE LESS 1 7 Remaining
IGOR HADZIOMEROVIC COULDNT CARE LESS 1 7 Remaining
JOSEPH THARIAN COULDNT CARE LESS 1 7 Remaining
 
 
GAVIN BELL COWBOYS 11 Qualified
NATHAN KAMFONAS COWBOYS 11 Qualified
HAYDN COWAN COWBOYS 8 Qualified
LUKE WILLIAMS COWBOYS 8 Qualified
ANDREW COWAN COWBOYS 7 1 Remaining
JAROD NILSSON COWBOYS 7 1 Remaining
DYLAN COWAN COWBOYS 4 4 Remaining
JAKE COWAN COWBOYS 4 4 Remaining
TASMAN ERFTEMEYER COWBOYS 4 4 Remaining
RICHARD ATKINS COWBOYS 2 6 Remaining
RYAN COWAN COWBOYS 2 6 Remaining
PAUL FURMAN COWBOYS 2 6 Remaining
CHRISTOPHER KAFROUNI COWBOYS 1 7 Remaining
TERRANCE SWAYNE COWBOYS 1 7 Remaining
 
 
HAMISH DAVIDSON OLINDA BUSHRANGERS 11 Qualified
AARON GOW OLINDA BUSHRANGERS 11 Qualified
MATT HELLIER OLINDA BUSHRANGERS 11 Qualified
TOM ALLEN OLINDA BUSHRANGERS 10 Qualified
SCOTT BLACKMAN OLINDA BUSHRANGERS 9 Qualified
MARK PETHERICK OLINDA BUSHRANGERS 8 Qualified
CAMERON DAY OLINDA BUSHRANGERS 6 2 Remaining
JOSH GOW OLINDA BUSHRANGERS 5 3 Remaining
LACHLAN BLACKMAN OLINDA BUSHRANGERS 2 6 Remaining
CHRIS O'HALLORAN OLINDA BUSHRANGERS 2 6 Remaining
MATHEW SCALZI OLINDA BUSHRANGERS 2 6 Remaining
 
 
TYSON BEATTIE SEMI BRO 12 Qualified
RICHARD GEE SEMI BRO 12 Qualified
STEPHEN KALPAKIAN SEMI BRO 12 Qualified
DAMIEN THOMAS SEMI BRO 12 Qualified
DALE JAMES SEMI BRO 5 Disqualified
SIMON GEE SEMI BRO 4 Disqualified
NICK MITRESKI SEMI BRO 3 5 Remaining
RICHARD THOMAS SEMI BRO 3 5 Remaining
 
 
AARON GROSS UNCLE DREW 11 Qualified
MICHAEL SAMIOS UNCLE DREW 11 Qualified
JAMES BUCKLEY UNCLE DREW 10 Qualified
CHRISTIAN FRANGALAS UNCLE DREW 10 Qualified
LACHLAN HUNT UNCLE DREW 10 Qualified
JORDAN LABROOY UNCLE DREW 10 Qualified
KIRK MAHONY UNCLE DREW 8 Qualified
SEAN CHAPLIN UNCLE DREW 4 4 Remaining
HARRY HUNT UNCLE DREW 2 6 Remaining