Qualification as at 16/02/2019
SUNDAY MIXED - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
SARAH BETTS CAULFIELD CROQUET CLUB 14 Qualified
ADAM BORENSZTAJN CAULFIELD CROQUET CLUB 13 Qualified
MADDIE STEEL CAULFIELD CROQUET CLUB 13 Qualified
JULIA COWELL CAULFIELD CROQUET CLUB 12 Qualified
NICK SHARP CAULFIELD CROQUET CLUB 12 Qualified
CHRIS BOLD CAULFIELD CROQUET CLUB 11 Qualified
MEG HUDSON CAULFIELD CROQUET CLUB 11 Qualified
NICHOLAS SZABO CAULFIELD CROQUET CLUB 11 Qualified
ZALI RAYMENT CAULFIELD CROQUET CLUB 9 Qualified
MEG HARRIS CAULFIELD CROQUET CLUB 8 Qualified
ED SAVAGE CAULFIELD CROQUET CLUB 7 1 Remaining
DYLAN SPEEDY CAULFIELD CROQUET CLUB 3 5 Remaining
 
 
TOM BEDDISON NICK & CO 16 Qualified
JORDAN MIFSUD NICK & CO 15 Qualified
NICK TETTEROO NICK & CO 15 Qualified
IMOGEN SMERDON NICK & CO 14 Qualified
BAYLEY MIFSUD NICK & CO 12 Qualified
KELLY THOMAS NICK & CO 12 Qualified
TEENA MIFSUD NICK & CO 6 2 Remaining
JAMES PEARMAN NICK & CO 4 4 Remaining
JORDAN WILLIAMS NICK & CO 3 5 Remaining
SERENA BEDDISON NICK & CO 1 7 Remaining
 
 
EMMA NEILSON RIM ROCKETS 14 Qualified
LAUREN NEILSON RIM ROCKETS 14 Qualified
ALEXANDER STOKES RIM ROCKETS 13 Qualified
DYLAN MONKS RIM ROCKETS 12 Qualified
KATHERINE TWITE RIM ROCKETS 11 Qualified
GRIFFIN SIASSIOS RIM ROCKETS 8 Qualified
LUCAS GREENALL RIM ROCKETS 7 1 Remaining
JAMES EMMETT RIM ROCKETS 4 4 Remaining
SOPHIE SALVITTI RIM ROCKETS 4 4 Remaining
CHRIS KANELLIS RIM ROCKETS 2 6 Remaining
MICHAEL NITTOLI RIM ROCKETS 2 6 Remaining
YANNI VASSALOS RIM ROCKETS 1 7 Remaining
 
 
HAYDEN DE SILVA SHAZAM 15 Qualified
MICHELLE MALONEY SHAZAM 15 Qualified
ANDREW MILLS SHAZAM 15 Qualified
CHRISTINA PHUONG SHAZAM 15 Qualified
BIANCA ARGYROPOULOS SHAZAM 14 Qualified
CARLY DIPROSE SHAZAM 9 Qualified
JORDAN ELIEZER SHAZAM 8 Qualified
JESSICA RAMSDEN SHAZAM 7 1 Remaining
CAMERON DE SILVA SHAZAM 6 2 Remaining
 
 
REUBEN CAINE SOLWAY CHEDS 14 Qualified
OLIVIA ROGERS SOLWAY CHEDS 14 Qualified
RACHEL CAINE SOLWAY CHEDS 13 Qualified
PHOEBE MAUS SOLWAY CHEDS 11 Qualified
PETER CAINE SOLWAY CHEDS 10 Qualified
HUGH O'DONNELL SOLWAY CHEDS 10 Qualified
EMILY GRANO SOLWAY CHEDS 9 Qualified
SAM MELBOURNE SOLWAY CHEDS 9 Qualified
SIMONE CHESLER SOLWAY CHEDS 4 4 Remaining
FRASER CAMERON SOLWAY CHEDS 3 5 Remaining
BEN EDWARDS SOLWAY CHEDS 3 5 Remaining
MAX PERTZEL SOLWAY CHEDS 2 6 Remaining
LUKE SWINKELS SOLWAY CHEDS 2 6 Remaining
GEMMA WATKINS SOLWAY CHEDS 2 6 Remaining
 
 
GITY AMIRI SONICS (6) 16 Qualified
JOSEPH GRAAN SONICS (6) 16 Qualified
MADURA RAJKUMAR SONICS (6) 16 Qualified
SEBASTIAN ALVAREZ SONICS (6) 15 Qualified
HOSNA AMIRI SONICS (6) 15 Qualified
STEPH CURTIS SONICS (6) 15 Qualified
AHMAD NAJIM AMIRI SONICS (6) 13 Qualified
WILLIAM CURTIS SONICS (6) 13 Qualified
ELLIE ROZENDORN SONICS (6) 4 4 Remaining
 
 
ABBIE JARRETT TIMBERWOLVES KATZ 13 Qualified
ELLA PARSONS TIMBERWOLVES KATZ 13 Qualified
MICHELLE SARGENT TIMBERWOLVES KATZ 13 Qualified
GARY DAVIES GRIFFITH TIMBERWOLVES KATZ 12 Qualified
GRACE KLIMEK TIMBERWOLVES KATZ 12 Qualified
MICHAEL GALGANI TIMBERWOLVES KATZ 11 Qualified
LEONEL FUNEZ TIMBERWOLVES KATZ 8 Qualified
RUBY KLIMEK TIMBERWOLVES KATZ 8 Qualified
JAMES PRICE TIMBERWOLVES KATZ 8 Qualified
BEN WILKINS TIMBERWOLVES KATZ 7 1 Remaining
TOM FISHER TIMBERWOLVES KATZ 4 4 Remaining
ANDREW SEABROOK TIMBERWOLVES KATZ 3 5 Remaining