Qualification as at 16/02/2019
MONDAY MEN - Section 07
Name Team Played Remaining
 
 
BRADEN CAMERON COMBAT WOMBATS 16 Qualified
CHRIS WILLIAMS COMBAT WOMBATS 15 Qualified
JAMIE CLARKE COMBAT WOMBATS 14 Qualified
SAM MELBOURNE COMBAT WOMBATS 13 Qualified
MATT BLENNERHASSETT COMBAT WOMBATS 9 Qualified
FRASER CAMERON COMBAT WOMBATS 9 Qualified
TOM GIRVAN COMBAT WOMBATS 9 Qualified
MITCHELL NEWTON COMBAT WOMBATS 9 Qualified
HARRISON WILSON COMBAT WOMBATS 9 Qualified
ADAM LOWNDES COMBAT WOMBATS 4 4 Remaining
NATHAN BLECHES COMBAT WOMBATS 1 7 Remaining
 
 
FAUZII CHAN FROOOOOGS 15 Qualified
JAYSON SMITH FROOOOOGS 15 Qualified
SHUBH AGARWAL FROOOOOGS 14 Qualified
NICK MITCHELL FROOOOOGS 12 Qualified
JACOB CANNOLD FROOOOOGS 10 Qualified
IVERSON CHAN FROOOOOGS 9 Qualified
AARON HARVEY FROOOOOGS 9 Qualified
CHRIS VAT FROOOOOGS 9 Qualified
ARFA SOLLY FROOOOOGS 3 5 Remaining
ALAD WJ FROOOOOGS 2 6 Remaining
 
 
GARY GOH KAIJU 16 Qualified
JASON GOH KAIJU 14 Qualified
CASEY SOO KAIJU 14 Qualified
MARTIN WONG KAIJU 14 Qualified
LUKE BENSON KAIJU 13 Qualified
JONATHAN LEE KAIJU 13 Qualified
MASAYOSHI SAKURAI KAIJU 12 Qualified
GENGHIS KHAN KAIJU 5 3 Remaining
KARIM HAMOUI KAIJU 4 4 Remaining
 
 
ASH WALLS LIONS 16 Qualified
MITCH PALMER LIONS 15 Qualified
JOHN KEUSGEN LIONS 14 Qualified
ALEX HOLDSWORTH LIONS 13 Qualified
MATT MORGAN LIONS 13 Qualified
MICHAEL IRVINE LIONS 12 Qualified
MACKENZIE ELLEM LIONS 11 Qualified
DAVID PARR LIONS 10 Qualified
DARREL OSIR LIONS 9 Qualified
 
 
THOMAS HUGHES SKOC GOLD 16 Qualified
BENJAMIN SIMICISS SKOC GOLD 16 Qualified
PATRICK MULQUINY SKOC GOLD 14 Qualified
BENJAMIN BOXER SKOC GOLD 13 Qualified
LOCHLAN DOWN SKOC GOLD 12 Qualified
SAM BALFORTH SKOC GOLD 11 Qualified
JACK O'DEA SKOC GOLD 9 Qualified
MITCHELL KNIGHT SKOC GOLD 1 Disqualified
 
 
STEPHEN HATZINIKOLAOU SLEEPING GIANTS 16 Qualified
DEAN PAPOULIS SLEEPING GIANTS 16 Qualified
EVAN SARKISSIAN SLEEPING GIANTS 16 Qualified
GRANT CARTWRIGHT SLEEPING GIANTS 15 Qualified
SHANE STEPHENSON SLEEPING GIANTS 15 Qualified
VUK MILACIC SLEEPING GIANTS 9 Qualified
 
 
IGNATIUS PEREIRA SNRUB 16 Qualified
JOSHUA LEE SNRUB 15 Qualified
NATHAN BOONSTRA SNRUB 13 Qualified
ANGUS RATCLIFF SNRUB 13 Qualified
ALLAN TRAN SNRUB 13 Qualified
KEN WANG SNRUB 11 Qualified
DAVID PARR SNRUB 8 Qualified
GORDON RADCLIFF SNRUB 8 Qualified
TRISTAN BOONSTRA SNRUB 7 1 Remaining
CHRIS SIWEK SNRUB 6 2 Remaining
KHISHAN PRABAKARAN SNRUB 4 4 Remaining