Qualification as at 16/02/2019
MONDAY MEN - Section 06
Name Team Played Remaining
 
 
NICK BATHMAN CGE 15 Qualified
MITCH HOCKLEY CGE 14 Qualified
JAMES FLEMING CGE 11 Qualified
BEN RYDER CGE 11 Qualified
JOEL COUTURIER CGE 10 Qualified
JOSHUA WATERS CGE 10 Qualified
VINCENT CROSS CGE 9 Qualified
WILL COWIE CGE 7 1 Remaining
WILLIAM FLEMING CGE 6 2 Remaining
PETER LANGDON CGE 6 2 Remaining
TOM DEWITT CGE 5 3 Remaining
BLAKE BRISKIN CGE 4 Disqualified
JIM EMERSON CGE 2 Disqualified
JACK BANNISTER CGE 1 7 Remaining
 
 
LACHLAN BAYNES DIRTY SWANS 16 Qualified
TOM HANSEN DIRTY SWANS 16 Qualified
TIMOTHY McCARTHY DIRTY SWANS 16 Qualified
ANDREW ACUTT DIRTY SWANS 15 Qualified
JACOB CLEMENTS DIRTY SWANS 15 Qualified
DANIEL POLYACHENKO DIRTY SWANS 14 Qualified
 
 
LACHLAN KING MALVERN TIGERS SIBERIANS 15 Qualified
BRYCE MORTEN MALVERN TIGERS SIBERIANS 15 Qualified
TOM LOVELL MALVERN TIGERS SIBERIANS 14 Qualified
RICK THOMAS MALVERN TIGERS SIBERIANS 14 Qualified
ANDREW LOVERING MALVERN TIGERS SIBERIANS 10 Qualified
ALISTAIR PRICE MALVERN TIGERS SIBERIANS 10 Qualified
DOUG BLUE MALVERN TIGERS SIBERIANS 9 Qualified
ROSS BURNEY MALVERN TIGERS SIBERIANS 8 Qualified
DILHAN BALIC MALVERN TIGERS SIBERIANS 6 2 Remaining
JOHN GEORGAKIS MALVERN TIGERS SIBERIANS 6 2 Remaining
PETER RICHARDSON MALVERN TIGERS SIBERIANS 6 2 Remaining
MICHAEL CINCOTTA MALVERN TIGERS SIBERIANS 5 3 Remaining
 
 
MATTHEW DI PIETRO SKOC GREEN 14 Qualified
JACK CULLINAN SKOC GREEN 13 Qualified
JOSHUA INGPEN SKOC GREEN 13 Qualified
MITCHELL KNIGHT SKOC GREEN 13 Qualified
ANTHONY HORTIS SKOC GREEN 12 Qualified
CHARLIE WOODS SKOC GREEN 12 Qualified
LACHLAN STORY SKOC GREEN 11 Qualified
DECLAN LAWRENCE SKOC GREEN 8 Qualified
WILL LANGTON SKOC GREEN 3 5 Remaining
 
 
IAN BIRCH SKOC SAINTS 16 Qualified
CURTIS LO SKOC SAINTS 15 Qualified
WILL BRYANT SKOC SAINTS 14 Qualified
DAMIAN GRUBNIC SKOC SAINTS 13 Qualified
THOMAS ANDRISKE SKOC SAINTS 11 Qualified
JAMES O'DWYER SKOC SAINTS 11 Qualified
JONAH STEPHENSON SKOC SAINTS 11 Qualified
JACK ANDRISKE SKOC SAINTS 7 1 Remaining
JOSEPH ARTHUR SKOC SAINTS 6 2 Remaining
JACKSON RONCHI SKOC SAINTS 6 2 Remaining
 
 
QUINN MARTIN SOUL BROTHERS 16 Qualified
COREY STONE SOUL BROTHERS 15 Qualified
CHEVY ANDERSEN SOUL BROTHERS 14 Qualified
SAM STIRLING SOUL BROTHERS 14 Qualified
NICK TETTEROO SOUL BROTHERS 14 Qualified
EVERT EVKMAN SOUL BROTHERS 13 Qualified
NATHAN BEAUMONT SOUL BROTHERS 10 Qualified
BENEDICT KAVI SOUL BROTHERS 8 Qualified
MATTHEW PORTER SOUL BROTHERS 4 4 Remaining
 
 
SEBASTIAN ALVAREZ TRAP CITY 16 Qualified
JARROD DALZOTTO TRAP CITY 15 Qualified
MATTHEW McCARTNEY TRAP CITY 13 Qualified
DEAN TOHOVITIS TRAP CITY 13 Qualified
SHAWN ANDREWS TRAP CITY 12 Qualified
ADAM JAFFE TRAP CITY 12 Qualified
GEOFFREY MARTIN TRAP CITY 11 Qualified
MATT IRWIN TRAP CITY 10 Qualified
NAJIM AMIRI TRAP CITY 7 1 Remaining
MICHAEL ZUKIER TRAP CITY 5 3 Remaining