Qualification as at 14/12/2018
MONDAY MEN - Section 04
Name Team Played Remaining
 
 
ADRIAN TAN 7 DWARFS 12 Qualified
PATRICK SHANNON 7 DWARFS 11 Qualified
DANA IERACI 7 DWARFS 10 Qualified
MIKE O'CONNOR 7 DWARFS 10 Qualified
ADEM SCHNABEL 7 DWARFS 9 Qualified
ANDREW TAN 7 DWARFS 8 Qualified
BRENDAN HOGAN 7 DWARFS 7 1 Remaining
ADAM RIECK 7 DWARFS 5 3 Remaining
FOONG CHEAH 7 DWARFS 3 5 Remaining
SAMUEL OHIS 7 DWARFS 3 5 Remaining
 
 
MATTHEW HARRISON BLACK MAMBAS 12 Qualified
IGGY BRKIC BLACK MAMBAS 11 Qualified
CHRIS JELLIS BLACK MAMBAS 11 Qualified
MATTHEW HAMILTON BLACK MAMBAS 9 Qualified
DANIEL PURDAM BLACK MAMBAS 9 Qualified
STEPHEN SAHHAR BLACK MAMBAS 8 Qualified
HUGO BUTTERFIELD BLACK MAMBAS 5 3 Remaining
RYAN BIRD BLACK MAMBAS 3 5 Remaining
JAMES TAYLOR BLACK MAMBAS 3 5 Remaining
 
 
GREG HINDSON FLAGRANT 11 Qualified
JASON ROWE FLAGRANT 11 Qualified
ARKI HINDSON FLAGRANT 10 Qualified
JOHN HINDSON FLAGRANT 10 Qualified
WAYNE HINDSON FLAGRANT 10 Qualified
JERAD SMITH FLAGRANT 10 Qualified
STUART FAULKNER FLAGRANT 9 Qualified
STUART BROOKE FLAGRANT 4 4 Remaining
TRENT NATHAN FLAGRANT 2 6 Remaining
DWAYNE WATHEN FLAGRANT 2 6 Remaining
 
 
JASON AKERS JANITORS 12 Qualified
SEAN BAKER JANITORS 12 Qualified
KIERAN BAKER JANITORS 11 Qualified
ELLIOT BUIS JANITORS 11 Qualified
WILLIAM FINDLAY JANITORS 10 Qualified
JOEL RAWICKI JANITORS 9 Qualified
MATTHEW JEFFERY JANITORS 5 3 Remaining
JORDAN POROZNY JANITORS 1 Disqualified
 
 
RICK CRICTON MCKINNON LAKERS 12 Qualified
RORY McGRATH MCKINNON LAKERS 12 Qualified
JAMES YOUNG MCKINNON LAKERS 11 Qualified
MIKE BANNAN MCKINNON LAKERS 9 Qualified
JAMES GATES MCKINNON LAKERS 7 1 Remaining
TOM McCRABB MCKINNON LAKERS 7 1 Remaining
PETER BANJAMIN MCKINNON LAKERS 3 5 Remaining
ALEX DROPSY MCKINNON LAKERS 2 6 Remaining
JEZ G MCKINNON LAKERS 1 Disqualified
JEREMY GARAMSZEGI MCKINNON LAKERS 1 7 Remaining
 
 
LACHLAN BROOKS OLD SCHOOL 11 Qualified
ANDY HOARE OLD SCHOOL 11 Qualified
MICHAEL HOARE OLD SCHOOL 11 Qualified
DAVID KING OLD SCHOOL 10 Qualified
RILEY PARTON OLD SCHOOL 10 Qualified
MATTHEW SOININEN OLD SCHOOL 7 1 Remaining
STEVE BROOKS OLD SCHOOL 6 2 Remaining
BEN HOBBY OLD SCHOOL 5 3 Remaining
ASHLEY PARTON OLD SCHOOL 5 3 Remaining
ANDREW RANCIE OLD SCHOOL 3 5 Remaining
SAM NAIRN OLD SCHOOL 2 6 Remaining
KORY VICK OLD SCHOOL 1 7 Remaining
 
 
KURT BRAUNS SLOTHS 12 Qualified
RAY JEWELL SLOTHS 12 Qualified
NATHAN PHILLIPS SLOTHS 10 Qualified
PETER GARRATT SLOTHS 9 Qualified
ALEX PUCAR SLOTHS 9 Qualified
JOSH IDE SLOTHS 7 1 Remaining
ISAAC WU SLOTHS 7 Disqualified
ROSHAN FERNANDO SLOTHS 3 5 Remaining
DOM EDIS SLOTHS 1 7 Remaining
MICHAEL SMITH SLOTHS 1 7 Remaining