Qualification as at 16/02/2019
MONDAY MEN - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
STEVEN JENSEN BRENTWOOD BLAZES 13 Qualified
DANIEL PATRICIO BRENTWOOD BLAZES 13 Qualified
SHAUN ROGERS BRENTWOOD BLAZES 13 Qualified
TOM SAPOUNTSIS BRENTWOOD BLAZES 12 Qualified
IGOR HADZIOMEROVIC BRENTWOOD BLAZES 11 Qualified
MATTHEW AABRYN BRENTWOOD BLAZES 10 Qualified
NICK ROSS BRENTWOOD BLAZES 6 2 Remaining
PLATO MAK BRENTWOOD BLAZES 5 3 Remaining
MICHAEL KANAE BRENTWOOD BLAZES 3 5 Remaining
BRODY JENSEN BRENTWOOD BLAZES 0 8 Remaining
 
 
NICK BUSSELL GEE CEES 16 Qualified
THOMAS FLY GEE CEES 15 Qualified
JEREMY NEWTON GEE CEES 14 Qualified
WILL DOUGLAS GEE CEES 13 Qualified
D'ARCY GRANT GEE CEES 13 Qualified
HAYDEN TILLBROOK GEE CEES 12 Qualified
AIDAN FRANETIC GEE CEES 11 Qualified
NATHAN EVANS GEE CEES 9 Qualified
JACK BYRNES GEE CEES 2 6 Remaining
JACK OTTER GEE CEES 2 6 Remaining
 
 
CAL RAWCLIFFE NECTAR OF THE GODS 16 Qualified
BALSA CELEBIC NECTAR OF THE GODS 15 Qualified
BEN GREEN NECTAR OF THE GODS 15 Qualified
KELVIN BANKS NECTAR OF THE GODS 14 Qualified
STEFAN DODIC NECTAR OF THE GODS 13 Qualified
CHRIS SZCZEPANSKI NECTAR OF THE GODS 12 Qualified
TOM CURRIE NECTAR OF THE GODS 11 Qualified
EDDISON BHACI NECTAR OF THE GODS 8 Qualified
 
 
RYAN EVANS POWERHOUSE 16 Qualified
NATHAN FOX POWERHOUSE 14 Qualified
TEX MINCHIN POWERHOUSE 13 Qualified
MITCH EVANS POWERHOUSE 12 Qualified
NIC MINCHIN POWERHOUSE 12 Qualified
MITCHELL POLLARD POWERHOUSE 12 Qualified
MICHAEL WALTON POWERHOUSE 12 Qualified
AARON BINNS POWERHOUSE 11 Qualified
HUDSON ANSTEE POWERHOUSE 1 7 Remaining
 
 
ANTHONY DIMIS ROCKETMEN 15 Qualified
STUART NEVILLE ROCKETMEN 15 Qualified
GEORGIEN DIMIS ROCKETMEN 13 Qualified
LEE RODEZNO ROCKETMEN 13 Qualified
MARK BOYD ROCKETMEN 11 Qualified
ANDREW KIDD ROCKETMEN 9 Qualified
JAMES DOUGLAS ROCKETMEN 6 2 Remaining
PETER MAUNDER ROCKETMEN 5 3 Remaining
TIM GILING ROCKETMEN 4 4 Remaining
ANDREW MYERS ROCKETMEN 4 4 Remaining
 
 
LIAM DEVINE SKOC RED 15 Qualified
WILLIAM VANDERSLIK SKOC RED 14 Qualified
ZACHARY KOURAMBAS SKOC RED 13 Qualified
TOMMY MITCHELL SKOC RED 13 Qualified
HUGH FLANAGAN SKOC RED 12 Qualified
ZAC PASSMORE SKOC RED 12 Qualified
BEN BYRNES SKOC RED 11 Qualified
JAKE BRITBART SKOC RED 3 5 Remaining
BEN CROWE SKOC RED 1 Disqualified
GEORGE KOURAMBAS SKOC RED 1 7 Remaining
TOMMY KOURAMBAS SKOC RED 1 7 Remaining
 
 
NATHAN BELL TEMERITY 14 Qualified
JESSE AKERMAN TEMERITY 13 Qualified
REGAN FIELD TEMERITY 13 Qualified
JAYSON ALEXANDER TEMERITY 11 Qualified
DAVID CONS TEMERITY 10 Qualified
ZAC BARRY TEMERITY 9 Qualified
SHANE DUNNE TEMERITY 8 Qualified
ASHLEY MAI TEMERITY 8 Qualified
TYSON BEATTIE TEMERITY 7 1 Remaining
MARK FLETCHER TEMERITY 6 2 Remaining
DAVE WAYLAN TEMERITY 5 3 Remaining
ALEX DAVIE TEMERITY 3 5 Remaining
DIRK QUARTEL TEMERITY 3 5 Remaining