Qualification as at 16/02/2019
MONDAY MEN - Section 12
Name Team Played Remaining
 
 
ROGER DIAZ DUKE DUKE 2 16 Qualified
TREVOR SALANDHA DUKE DUKE 2 16 Qualified
BRYAN LI DUKE DUKE 2 15 Qualified
MARK SALANDHA DUKE DUKE 2 15 Qualified
LOUIE CHUSON DUKE DUKE 2 13 Qualified
JEFF CHEN DUKE DUKE 2 12 Qualified
JAMES HUYNH DUKE DUKE 2 9 Qualified
 
 
CHRIS KENNY HOLEX 16 Qualified
JUSTIN LYONS HOLEX 16 Qualified
ADAM CLAIR HOLEX 15 Qualified
MARK FORD HOLEX 15 Qualified
MATTHEW CAMERON HOLEX 13 Qualified
LIAN FOSTER HOLEX 13 Qualified
BRENTON HARRIS HOLEX 8 Qualified
JOSEPH CAMERON HOLEX 3 5 Remaining
ANDREW GASCARD HOLEX 2 6 Remaining
PETER SCOTT HOLEX 2 6 Remaining
KYLE GOLDSWORTHY HOLEX 1 7 Remaining
JOHN LYONS HOLEX 1 7 Remaining
 
 
JOE LAMPARD LEMON PLEDGE 14 Qualified
STEDMYN TAVETE LEMON PLEDGE 14 Qualified
NICHOLAS NEGREPONTIS LEMON PLEDGE 13 Qualified
BILLY PAPPAS LEMON PLEDGE 12 Qualified
SAM MACDONALD LEMON PLEDGE 11 Qualified
BRAYDEN STEHR LEMON PLEDGE 10 Qualified
KYE STEHR LEMON PLEDGE 9 Qualified
TYLER STEHR LEMON PLEDGE 7 1 Remaining
STUART TENNISON LEMON PLEDGE 7 1 Remaining
ANDREW BLAZEVIC LEMON PLEDGE 5 3 Remaining
CHARLIE LAMPERD LEMON PLEDGE 1 Disqualified
 
 
BEN AJZNER MR SPARKLE 15 Qualified
DANNY GELMAN MR SPARKLE 14 Qualified
YONI AJZNER MR SPARKLE 13 Qualified
GIL BENJAMIN MR SPARKLE 13 Qualified
MARK LIPSHUTZ MR SPARKLE 13 Qualified
GAVIN MILNER MR SPARKLE 13 Qualified
MARK PASTOR MR SPARKLE 11 Qualified
ELI GERSCHMAN MR SPARKLE 10 Qualified
ADAM LAITT MR SPARKLE 4 4 Remaining
 
 
PATRICK SCHROEDER SAUCE GODS 16 Qualified
MATTHEW BARNES SAUCE GODS 15 Qualified
SEBASTIAN TABAIN SAUCE GODS 15 Qualified
HARRY COOPER SAUCE GODS 14 Qualified
ALEX HAY SAUCE GODS 14 Qualified
BRANDON CLOVER SAUCE GODS 12 Qualified
JORDAN DOELLING SAUCE GODS 12 Qualified
JACK HEYES SAUCE GODS 11 Qualified
RYAN MATTHEWS SAUCE GODS 4 4 Remaining
LACHIE MECKIFF SAUCE GODS 2 6 Remaining
 
 
PATRICK HOGAN T.N.T. 16 Qualified
FRANCIS CORMICK T.N.T. 15 Qualified
DAVID McKAIL T.N.T. 15 Qualified
ANTHONY CORMICK T.N.T. 14 Qualified
GLENN THOMPSON T.N.T. 14 Qualified
SHANE BUTLER T.N.T. 10 Qualified
NICK COLLINS T.N.T. 10 Qualified
ROBERT KOLDEN T.N.T. 8 Qualified
 
 
MATTHEW BALL WOMBO COMBO 16 Qualified
JOSHUA DAUJAT WOMBO COMBO 16 Qualified
NATHAN BEARDSMORE WOMBO COMBO 14 Qualified
ZACHARY ZENDARSKI WOMBO COMBO 14 Qualified
NICHOLAS DOUKELIS WOMBO COMBO 13 Qualified
CHRIS NORTHEY WOMBO COMBO 13 Qualified
ANTHONY YOUNG WOMBO COMBO 11 Qualified
MATTHEW FROST WOMBO COMBO 10 Qualified
BEN NORTHEY WOMBO COMBO 2 6 Remaining