Qualification as at 14/12/2018
MONDAY MEN - Section 11
Name Team Played Remaining
 
 
THOMAS NAUGHTIN GAME OF ZONES 9 Qualified
MARSHALL NEWMAN GAME OF ZONES 9 Qualified
JACK BROADHEAD GAME OF ZONES 8 Qualified
JOSHUA CLOSE GAME OF ZONES 8 Qualified
DAVID DORDEVIC GAME OF ZONES 6 2 Remaining
JOSEPH RAMSDEN GAME OF ZONES 6 2 Remaining
AARON KNEEBONE GAME OF ZONES 5 3 Remaining
 
 
JACK GREELY MONDAY'S EXPERTS 11 Qualified
STEPHEN LEVERETT MONDAY'S EXPERTS 10 Qualified
TOM SNELL MONDAY'S EXPERTS 10 Qualified
SEAN WARHURST MONDAY'S EXPERTS 10 Qualified
SIMON GREELY MONDAY'S EXPERTS 7 1 Remaining
DEITER LIM MONDAY'S EXPERTS 7 1 Remaining
JACK GORMAN MONDAY'S EXPERTS 4 4 Remaining
SHANE MONNERY MONDAY'S EXPERTS 4 4 Remaining
THOMAS SLUPECKI MONDAY'S EXPERTS 4 4 Remaining
DAMIAN BYRNE MONDAY'S EXPERTS 3 5 Remaining
SHAUN COSSART-WALSH MONDAY'S EXPERTS 2 6 Remaining
RILEY SNELL MONDAY'S EXPERTS 2 6 Remaining
VINCENT SNELL MONDAY'S EXPERTS 2 6 Remaining
 
 
CRISTIAN MARTINELLI NO EYE DEERS 11 Qualified
DAVID MASCI NO EYE DEERS 11 Qualified
GEORGE BILLIAS NO EYE DEERS 10 Qualified
YIANNI BILLIAS NO EYE DEERS 10 Qualified
NICOLAS SMARRELLI NO EYE DEERS 10 Qualified
NICHOLAS COAD NO EYE DEERS 9 Qualified
LOCHIE HARDIMAN NO EYE DEERS 8 Qualified
MICHAEL SAMIOS NO EYE DEERS 5 3 Remaining
ADRIAN VARGIU NO EYE DEERS 3 5 Remaining
GARY GUAN NO EYE DEERS 2 6 Remaining
MATHIEU LEGEANT NO EYE DEERS 2 6 Remaining
ORVILLE SINGH NO EYE DEERS 2 6 Remaining
CAM GRIGGS NO EYE DEERS 1 7 Remaining
 
 
PHIL MILIONE RED DELICIOUS 12 Qualified
LACHLAN PATTISON RED DELICIOUS 12 Qualified
CAMERON WALSH RED DELICIOUS 12 Qualified
JOSHUA ALBERTS RED DELICIOUS 11 Qualified
JOSHUA TIMEWELL RED DELICIOUS 11 Qualified
LACHLAN WALSH RED DELICIOUS 10 Qualified
MITCH RYAN RED DELICIOUS 9 Qualified
JUSTIN HILLIARD RED DELICIOUS 8 Qualified
ASHLEY KELLY RED DELICIOUS 3 5 Remaining
LEWIS ALEXANDER RED DELICIOUS 2 6 Remaining
JOHN EDDY RED DELICIOUS 2 6 Remaining
JORDAN POROZNY RED DELICIOUS 1 7 Remaining
JOSHUA POROZNY RED DELICIOUS 1 7 Remaining
 
 
LINCOLN NIMON SALAMANDERS 12 Qualified
ALEX CAMERON SALAMANDERS 11 Qualified
GEORGE RONEY SALAMANDERS 11 Qualified
RORY SUTHERLAND SALAMANDERS 11 Qualified
DANIEL SMITH SALAMANDERS 10 Qualified
HENRY CRESSWELL SALAMANDERS 8 Qualified
NICHOLAS SKIADAS SALAMANDERS 8 Qualified
ANTHONY ORSINI SALAMANDERS 6 2 Remaining
KRIS JOHNSON SALAMANDERS 3 5 Remaining
LACHLAN STEER SALAMANDERS 3 5 Remaining
 
 
GIUSEPPE GIAMPA TMAS FOUNDATION 12 Qualified
ANDREW MILLS TMAS FOUNDATION 12 Qualified
LIAM WILBRINK TMAS FOUNDATION 12 Qualified
MATTHEW COMMONS TMAS FOUNDATION 11 Qualified
VINCENT PHAM TMAS FOUNDATION 11 Qualified
ADAM CRONIN TMAS FOUNDATION 10 Qualified
ANDREW DAVIES TMAS FOUNDATION 10 Qualified
JARRED MOORE TMAS FOUNDATION 10 Qualified
VINCENT TU TMAS FOUNDATION 2 6 Remaining
BRADLEY WILSON TMAS FOUNDATION 1 7 Remaining
 
 
ADAM BENNETT WASABI LEMONGRASS 12 Qualified
JIA ZHENG WASABI LEMONGRASS 12 Qualified
KEVIN YAP WASABI LEMONGRASS 11 Qualified
LAWRENCE YAP WASABI LEMONGRASS 10 Qualified
DAVY HU WASABI LEMONGRASS 9 Qualified
JEREMY TRAN WASABI LEMONGRASS 9 Qualified
JULIAN ZHU WASABI LEMONGRASS 9 Qualified