Qualification as at 14/12/2018
MONDAY MEN - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
MATTHEW HARVEY A-TEAM 9 Qualified
MAX KOOYMAN HARDGE A-TEAM 9 Qualified
RICHARD CALLUS A-TEAM 7 1 Remaining
ZANE LEYDEN A-TEAM 7 1 Remaining
OSCAR PEARSON A-TEAM 7 1 Remaining
MASON GAZE A-TEAM 6 2 Remaining
DAVID PETERS A-TEAM 6 2 Remaining
DARCY DANIELS A-TEAM 4 4 Remaining
HUGH BAXTER A-TEAM 3 5 Remaining
SHEA DURRINGTON A-TEAM 3 5 Remaining
BRYCE LEYDEN A-TEAM 3 5 Remaining
JOSH ARROWSMITH A-TEAM 1 7 Remaining
JORDAN LISLE A-TEAM 1 7 Remaining
ZAC LISLE A-TEAM 1 7 Remaining
BEN SMITHWICK A-TEAM 1 7 Remaining
 
 
RICHARD GEE ALL BLACKS 11 Qualified
SEAN PAULDING ALL BLACKS 11 Qualified
NICK MELENHORST ALL BLACKS 10 Qualified
WILLIAM SISOUW ALL BLACKS 10 Qualified
HAYDEN EPHRAUMS ALL BLACKS 9 Qualified
SIMON GEE ALL BLACKS 5 3 Remaining
BRAD LACIS ALL BLACKS 3 5 Remaining
TOM MELENHORST ALL BLACKS 3 5 Remaining
MITCHELL UNWIN ALL BLACKS 3 5 Remaining
MARIO APRILE ALL BLACKS 2 6 Remaining
ZAC EVANS ALL BLACKS 2 6 Remaining
DAMIEN THOMAS ALL BLACKS 2 6 Remaining
CHRIS MURPHY ALL BLACKS 1 Disqualified
 
 
MICHAEL ABBOTT ASHY HUSKIES 12 Qualified
HAYDEN HANDLEY ASHY HUSKIES 11 Qualified
JACK MARINO ASHY HUSKIES 11 Qualified
GEORDIE McCLELLAND ASHY HUSKIES 10 Qualified
TIM ANGUS ASHY HUSKIES 9 Qualified
TERRY GIFFARD ASHY HUSKIES 9 Qualified
LACHLAN ROBERTSON ASHY HUSKIES 9 Qualified
NICK SCOTT ASHY HUSKIES 6 2 Remaining
MAX BERZINS ASHY HUSKIES 2 6 Remaining
BEN CROWE ASHY HUSKIES 2 6 Remaining
 
 
TOM BOTTRELL BENCHWARMERS 12 Qualified
CARSTEN VON ARNIM BENCHWARMERS 12 Qualified
AROK MADING BENCHWARMERS 11 Qualified
GOFRI WILSON BENCHWARMERS 11 Qualified
SEBASTIAN GOLDBY BENCHWARMERS 9 Qualified
DANIEL KINKELA BENCHWARMERS 6 2 Remaining
UMAIR NALEER BENCHWARMERS 6 2 Remaining
MICHAEL SOLTY BENCHWARMERS 6 2 Remaining
 
 
FRAZER COLE RIM BURNERS 11 Qualified
BEN AOUKAR RIM BURNERS 10 Qualified
ETHAN LARNACH RIM BURNERS 10 Qualified
ZACH ROSE RIM BURNERS 10 Qualified
TOM SOULTANAKIS RIM BURNERS 10 Qualified
GABRIEL KAUFMANN RIM BURNERS 9 Qualified
JOSH DAVIS RIM BURNERS 8 Qualified
XAVIER EVANS RIM BURNERS 5 3 Remaining
LUTHER P RIM BURNERS 1 Disqualified
 
 
MAX BAUN SPLASH 12 Qualified
CHRIS MINKOU SPLASH 12 Qualified
MARKO TRIFUNOVIC SPLASH 12 Qualified
JOSHUA NEGRI SPLASH 11 Qualified
JOSH HISCOCK SPLASH 9 Qualified
ZIVA IVANOV SPLASH 8 Qualified
MICHAEL SULLIVAN SPLASH 8 Qualified
DANIEL GREENWOOD SPLASH 6 2 Remaining
NICK SHEPHERD SPLASH 6 2 Remaining
 
 
MAX PERTZEL ST BENEDICTS 12 Qualified
CHRIS KIRTON ST BENEDICTS 11 Qualified
BEN TESORIERO ST BENEDICTS 11 Qualified
MAX GRANT ST BENEDICTS 10 Qualified
SAM MILLER ST BENEDICTS 10 Qualified
JUSTIN KOOB ST BENEDICTS 9 Qualified
THOMAS CHAMBERS ST BENEDICTS 7 1 Remaining
LUKE BERTUCCI ST BENEDICTS 4 4 Remaining