Qualification as at 16/02/2019
MONDAY MEN - Section 10
Name Team Played Remaining
 
 
LACHLAN MOORHEAD 2K'S 14 Qualified
ROBERT WARD 2K'S 14 Qualified
SIMON ALEXANDER 2K'S 13 Qualified
RYAN COWAN 2K'S 13 Qualified
NICK AUBREY 2K'S 12 Qualified
DANIEL PETSINIS 2K'S 12 Qualified
SIMON ABEL 2K'S 10 Qualified
COSTA NICOLA 2K'S 10 Qualified
ZACH HALIDAY BAYLY 2K'S 3 5 Remaining
COREY PATTERSON 2K'S 3 5 Remaining
 
 
LACHLAN HANSEN AMATEUR HOUR 16 Qualified
HENRY LAW AMATEUR HOUR 16 Qualified
MATT LAW AMATEUR HOUR 16 Qualified
LUKE YOUNG AMATEUR HOUR 16 Qualified
JOHN DRYSDALE AMATEUR HOUR 13 Qualified
SIMON JACOBS AMATEUR HOUR 9 Qualified
VINCENT ROUSSEL AMATEUR HOUR 6 2 Remaining
BLADE BAXTER AMATEUR HOUR 1 7 Remaining
 
 
ROWAN TURNHAM EAST BURWOOD 17 Qualified
JASON KOTIS EAST BURWOOD 16 Qualified
JOSH PERSSON EAST BURWOOD 15 Qualified
TRENT STEPHENSON EAST BURWOOD 15 Qualified
MITCH WILSON EAST BURWOOD 13 Qualified
JOSH DELANEY EAST BURWOOD 12 Qualified
BEN PORTEOUS EAST BURWOOD 8 Qualified
MICHAEL AITKEN EAST BURWOOD 7 1 Remaining
ANDREW HILL EAST BURWOOD 5 3 Remaining
 
 
CHRIS ALAVERAS LEBRONZO LAKERS 16 Qualified
NICK KUPRAIOU LEBRONZO LAKERS 16 Qualified
STEVEN KUPRAIOU LEBRONZO LAKERS 16 Qualified
ALEX PAPADAGIS LEBRONZO LAKERS 16 Qualified
STEVEN BELLINGER LEBRONZO LAKERS 15 Qualified
JAMES DELLIS LEBRONZO LAKERS 15 Qualified
NICHOLAS KIATOS LEBRONZO LAKERS 15 Qualified
VASILIOS KIATOS LEBRONZO LAKERS 15 Qualified
 
 
CHRIS PHILIP SCHNETZ 14 Qualified
JOSH MAC SCHNETZ 13 Qualified
TRAVIS HARRISON SCHNETZ 12 Qualified
MICHAEL PERRIN SCHNETZ 10 Qualified
LEONS ANSOS SCHNETZ 8 Qualified
DANE MAWDSLEY SCHNETZ 8 Qualified
SIONE SISIFA SCHNETZ 8 Qualified
GIAN FLORES SCHNETZ 6 2 Remaining
KEVIN ATACADOR SCHNETZ 4 4 Remaining
TOMMY CERASO SCHNETZ 2 6 Remaining
FRANCIS DOWDLE SCHNETZ 2 6 Remaining
MATT SUB SCHNETZ 1 Disqualified
PRESTON SUB SCHNETZ 1 Disqualified
TRENT SUB SCHNETZ 1 Disqualified
 
 
CARLOS CONTRERAS SONICS (5) 15 Qualified
GLENN SMITH SONICS (5) 15 Qualified
JAMIE WELLER SONICS (5) 15 Qualified
ANDREW HOLMAN SONICS (5) 14 Qualified
JORDAN HUGHES SONICS (5) 12 Qualified
KARL CAMERINO SONICS (5) 9 Qualified
ANDREW SLADDIN SONICS (5) 7 1 Remaining
ELLERY WILLIAMS SONICS (5) 6 Disqualified
DANIEL BILLETT SONICS (5) 5 3 Remaining
GRANT ROBERTS SONICS (5) 4 4 Remaining
MATTHEW HARRISON SONICS (5) 3 5 Remaining
ROBERT ARIZANOV SONICS (5) 2 6 Remaining
SAM PRESS SONICS (5) 2 Disqualified
 
 
MATT WHITE WHITE MAMBAS 14 Qualified
BRENDAN WHITE WHITE MAMBAS 13 Qualified
ZILONG LONG WHITE MAMBAS 12 Qualified
TRAVIS ADAMS WHITE MAMBAS 10 Qualified
PHILIP NI WHITE MAMBAS 10 Qualified
MICHAEL MA WHITE MAMBAS 8 Qualified
JAMIE MCALLISTER WHITE MAMBAS 7 1 Remaining
JOSHUA WARMAN WHITE MAMBAS 6 2 Remaining
FENN ZHAO WHITE MAMBAS 5 3 Remaining
THOMAS WING WHITE MAMBAS 3 5 Remaining