Qualification as at 16/02/2019
SUNDAY Under23 MEN - Section 01 / Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
JEREMY ALLEN ASHY CELTICS 12 Qualified
HARRY CLYNE ASHY CELTICS 12 Qualified
ADAM LOWNDES ASHY CELTICS 12 Qualified
JIM MACKAY ASHY CELTICS 10 Qualified
BEN BARRY ASHY CELTICS 7 1 Remaining
FRASER CAMERON ASHY CELTICS 7 1 Remaining
LUKE ALLEN ASHY CELTICS 6 2 Remaining
SAM MELBOURNE ASHY CELTICS 4 4 Remaining
MICHAEL SCHWAB ASHY CELTICS 4 4 Remaining
ANGUS MACKAY ASHY CELTICS 2 6 Remaining
SAM ENGLISH ASHY CELTICS 1 7 Remaining
THOMAS GIRVAN ASHY CELTICS 1 7 Remaining
JOHN VAN TWEST ASHY CELTICS 1 7 Remaining
 
 
MASON LANYON ASHY TIGERS 13 Qualified
LACHLAN McCAFFREY ASHY TIGERS 13 Qualified
LACHLAN POSER ASHY TIGERS 13 Qualified
ANDRE COTEN ASHY TIGERS 10 Qualified
CALEB SUTHERLAND ASHY TIGERS 10 Qualified
WILLIAM VANDERSLIK ASHY TIGERS 6 2 Remaining
TERRY GIFFARD ASHY TIGERS 5 3 Remaining
HAYDEN HANDLEY ASHY TIGERS 5 3 Remaining
ZACH SHERIDAN ASHY TIGERS 4 4 Remaining
BEN BYRNES ASHY TIGERS 1 7 Remaining
BEN COPPERWAITE ASHY TIGERS 1 7 Remaining
 
 
JACK GLEESON BENDY 14 Qualified
RYAN COSGRAVE BENDY 13 Qualified
MITCHELL BEAUMONT BENDY 11 Qualified
JULIEN KHOURY BENDY 11 Qualified
LUCIANO MURRAY BENDY 11 Qualified
MITCHELL TRELEAVEN BENDY 11 Qualified
MATTHEW WEGMULLER BENDY 11 Qualified
RYAN CHAND BENDY 3 5 Remaining
 
 
JACK FOLEY MALVERN 2K 13 Qualified
TOM MARSHALL MALVERN 2K 13 Qualified
BEN SCHWEIGERT MALVERN 2K 13 Qualified
DANIEL TOMPA MALVERN 2K 13 Qualified
ANDREW GALGANI MALVERN 2K 10 Qualified
JACK McDAVITT MALVERN 2K 10 Qualified
OLLY MOORE MALVERN 2K 7 1 Remaining
BRENDAN PRITCHARD MALVERN 2K 6 2 Remaining
RYAN PRITCHARD MALVERN 2K 3 5 Remaining
EDWARD CHEESMAN MALVERN 2K 2 6 Remaining
JAMES ELLIS MALVERN 2K 2 6 Remaining
BEN FOWLER MALVERN 2K 2 6 Remaining
 
 
MAX KHOURY MALVERN DOLPHINS 14 Qualified
PATRICK TOMLINSON MALVERN DOLPHINS 13 Qualified
MAX DEKKER MALVERN DOLPHINS 12 Qualified
SOLOMON MONAGLE MALVERN DOLPHINS 11 Qualified
PIERS ROGERS MALVERN DOLPHINS 11 Qualified
JORDAN GROLLO MALVERN DOLPHINS 10 Qualified
DANIEL MACRI MALVERN DOLPHINS 10 Qualified
 
 
FRASER LONG PACKER PARK PIRANHAS 13 Qualified
LEWIS WILLEY PACKER PARK PIRANHAS 13 Qualified
BILLY ROBINSON PACKER PARK PIRANHAS 12 Qualified
ADAM BOYLE PACKER PARK PIRANHAS 11 Qualified
JAYDEN BANKS PACKER PARK PIRANHAS 10 Qualified
TATE INGHAM PACKER PARK PIRANHAS 10 Qualified
DANIEL SHERMAN PACKER PARK PIRANHAS 9 Qualified
KOBE DUDLEY PACKER PARK PIRANHAS 8 Qualified
AUSTIN SABA PACKER PARK PIRANHAS 8 Qualified
JAMES MARSDEN PACKER PARK PIRANHAS 2 6 Remaining
TOM ROBINSON PACKER PARK PIRANHAS 2 6 Remaining
 
 
JAMES BRIGGS SOLWAY RAPTORS 13 Qualified
ZAC JENSEN SOLWAY RAPTORS 13 Qualified
ZACHARY KOURAMBAS SOLWAY RAPTORS 13 Qualified
JAMES TRNACEK SOLWAY RAPTORS 13 Qualified
LIAM HOLLINGSWORTH SOLWAY RAPTORS 12 Qualified
HUGH FLANAGAN SOLWAY RAPTORS 10 Qualified
ZAC PASSMORE SOLWAY RAPTORS 10 Qualified
LACHLAN JORDAN SOLWAY RAPTORS 9 Qualified
 
 
MATTHEW BALL SOLWAY VIKINGS 14 Qualified
QUINN BATES SOLWAY VIKINGS 11 Qualified
JORDAN WALKER SOLWAY VIKINGS 11 Qualified
GLEB SAPUNAR SOLWAY VIKINGS 10 Qualified
BAILEY RANKIN SOLWAY VIKINGS 9 Qualified
JAMES O'DWYER SOLWAY VIKINGS 8 Qualified
LACHLAN RANKIN SOLWAY VIKINGS 8 Qualified
MATTHEW WILSON SOLWAY VIKINGS 8 Qualified
MATTHEW FROST SOLWAY VIKINGS 6 2 Remaining
CHRIS NORTHEY SOLWAY VIKINGS 6 2 Remaining
ZACHARY ZENDARSKI SOLWAY VIKINGS 5 3 Remaining
SIMON HAYES SOLWAY VIKINGS 3 5 Remaining
 
 
TAYLOR VANDENBERG TIMBERWOLVES KINGS 14 Qualified
DEAN CONSTANTINEAS TIMBERWOLVES KINGS 12 Qualified
THOMAS LEE TIMBERWOLVES KINGS 12 Qualified
STEVEN KARVELLAS TIMBERWOLVES KINGS 11 Qualified
HUON HOWARD TIMBERWOLVES KINGS 10 Qualified
LUKE HOWARD TIMBERWOLVES KINGS 10 Qualified
JOSEPH DALI TIMBERWOLVES KINGS 9 Qualified
HUGH PAYNTER TIMBERWOLVES KINGS 6 2 Remaining
ARMAAN KUCKREJA TIMBERWOLVES KINGS 4 4 Remaining
WILLIAM CORRIGAN TIMBERWOLVES KINGS 3 5 Remaining