Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 14 - Section 05 (Green)
Name Team Played Remaining
 
 
ARSHIA ABOUZIA COMETS TAIPANS 9 Qualified
STEFAN ARDELEANU COMETS TAIPANS 9 Qualified
SRIJIT CHATTERJEE COMETS TAIPANS 9 Qualified
ALEX TAYLOR COMETS TAIPANS 9 Qualified
Daniel Tsung COMETS TAIPANS 9 Qualified
Rahal De Silva COMETS TAIPANS 8 Qualified
Luke Marino COMETS TAIPANS 7 Qualified
OLIVER STANNARD COMETS TAIPANS 6 Qualified
RYLIE GORDON COMETS TAIPANS 5 Qualified
Riley Gordon COMETS TAIPANS 3 Disqualified
BRODY NORMAN COMETS TAIPANS 2 3 Remaining
 
 
CONNOR ADOMIAN HOMENETMEN 9 Qualified
HAIG KARABAJAKIAN HOMENETMEN 9 Qualified
ROSDOM SAKADJIAN HOMENETMEN 9 Qualified
HAROUT ANAYIAN HOMENETMEN 8 Qualified
Hampar Annayan HOMENETMEN 8 Qualified
KASBAR AKOB HOMENETMEN 7 Qualified
Arapo Kendrijian HOMENETMEN 7 Qualified
Kevork Kewanian HOMENETMEN 7 Qualified
HRAG KIOSK HOMENETMEN 1 4 Remaining
 
 
DEISEL FRIED MACCABI GIANTS 9 Qualified
OLIVER JOSEPH MACCABI GIANTS 9 Qualified
Oliver Platus MACCABI GIANTS 9 Qualified
RAPHAEL PORATT MACCABI GIANTS 9 Qualified
RAPHAEL BUSH MACCABI GIANTS 8 Qualified
HAL FIDGOR MACCABI GIANTS 8 Qualified
JORDON ROSE MACCABI GIANTS 7 Qualified
JUDAH SABLE MACCABI GIANTS 7 Qualified
RICHIE PRIESTER MACCABI GIANTS 6 Qualified
 
 
JACK BERRYMAN MALVERN TIGERS (GREEN) 9 Qualified
CHESTER CAMPBELL MALVERN TIGERS (GREEN) 9 Qualified
Finn Slattery MALVERN TIGERS (GREEN) 9 Qualified
CHARLIE WILSON MALVERN TIGERS (GREEN) 9 Qualified
OLIVER WILLIAMS MALVERN TIGERS (GREEN) 7 Qualified
LACHLAN DEEBLE MALVERN TIGERS (GREEN) 6 Qualified
THOMAS SOLOMON MALVERN TIGERS (GREEN) 6 Qualified
 
 
FLYNN HYMAS SOLWAY HEAT 9 Qualified
CHLOE MATHIAS SOLWAY HEAT 9 Qualified
REBECCA McAULEY SOLWAY HEAT 8 Qualified
EMILY NIKLAS SOLWAY HEAT 8 Qualified
HUGH BOURKE SOLWAY HEAT 7 Qualified
CALLAHAN HUME SOLWAY HEAT 7 Qualified
RILEY RANKIN SOLWAY HEAT 5 Qualified
SHANIA MARRAKUY SOLWAY HEAT 4 1 Remaining
OLIVIA DUNNING SOLWAY HEAT 2 3 Remaining
CASSANDRA MENEGOLA SOLWAY HEAT 1 4 Remaining
TULLY O'HAIRE SOLWAY HEAT 1 4 Remaining
MADELINE MARSHALL SOLWAY HEAT 0 5 Remaining
 
 
CONORY ATTWOOD SOLWAY PANTHERS 9 Qualified
NED CLEMENTS SOLWAY PANTHERS 9 Qualified
TOMMY GARLICK SOLWAY PANTHERS 9 Qualified
CHARLIE NANCARROW SOLWAY PANTHERS 9 Qualified
HARRY STACK SOLWAY PANTHERS 9 Qualified
FERGUS EKINS SOLWAY PANTHERS 8 Qualified
OLIVER McKERRAL SOLWAY PANTHERS 7 Qualified
LIAM SAVAGE SOLWAY PANTHERS 7 Qualified
 
 
JOSEPH DINATALE TIMBERWOLVES WIZARDS 8 Qualified
THOMAS SEABROOK TIMBERWOLVES WIZARDS 8 Qualified
CONNOR SHAW TIMBERWOLVES WIZARDS 8 Qualified
NELSON MENDONCA TIMBERWOLVES WIZARDS 7 Qualified
JAVIER SHEAN TIMBERWOLVES WIZARDS 7 Qualified
CAMILLO ANGELUCCI TIMBERWOLVES WIZARDS 5 Qualified
COREY DARVELL TIMBERWOLVES WIZARDS 5 Qualified
CHRISTOPHER STEFANATOS TIMBERWOLVES WIZARDS 5 Qualified
CONORY ATTWOOD TIMBERWOLVES WIZARDS 2 3 Remaining
JORDAN YUEN TIMBERWOLVES WIZARDS 2 3 Remaining
LUKAS FOUSSIANIS TIMBERWOLVES WIZARDS 1 4 Remaining
TOMMY GARLICK TIMBERWOLVES WIZARDS 1 4 Remaining
LIAM SAVAGE TIMBERWOLVES WIZARDS 1 4 Remaining
Corey Smith TIMBERWOLVES WIZARDS 0 Disqualified