Qualification as at 12/12/2018
W18 Saturday Juniors Under 14 - Section 01 / 01 Reserve
Name Team Played Remaining
 
 
BEN GRAYSON GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 10 Qualified
ANUPA JAYASURIYA GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 10 Qualified
MATT JEFFERSON GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 10 Qualified
FINN JESSEN GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 10 Qualified
HARVEY MOORE GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 10 Qualified
ANGUS PERRY GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 10 Qualified
TOBY ROBINSON GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 10 Qualified
BEN HILL GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 9 Qualified
 
 
OSCAR FOX KOORNANG PARK PIRANHAS 11 Qualified
LACHLAN GILLARD KOORNANG PARK PIRANHAS 10 Qualified
BAILEY MULLEN KOORNANG PARK PIRANHAS 10 Qualified
NATHANIEL WOOLRICH KOORNANG PARK PIRANHAS 10 Qualified
NICHOLAS HUININK KOORNANG PARK PIRANHAS 9 Qualified
PETER TSEKMES KOORNANG PARK PIRANHAS 8 Qualified
HARRY BYRNE KOORNANG PARK PIRANHAS 7 Qualified
JACK BYRNE KOORNANG PARK PIRANHAS 6 Qualified
GEORGE STRONG KOORNANG PARK PIRANHAS 6 Qualified
GEORGE DE BONO KOORNANG PARK PIRANHAS 3 2 Remaining
LEIGH KAMBILAFKAS KOORNANG PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
JACK SCILLIO KOORNANG PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
OLIVER VAN BRONSWIJK KOORNANG PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
HARRY BURNE KOORNANG PARK PIRANHAS 0 5 Remaining
 
 
LACHIE ELIAU MACCABI WARRIORS 11 Qualified
ADAM SHUSTER MACCABI WARRIORS 11 Qualified
GUY CHALFON MACCABI WARRIORS 10 Qualified
CODY DE BORTOLI MACCABI WARRIORS 10 Qualified
JARROD ZUCHOWSKI MACCABI WARRIORS 10 Qualified
HARRY SHEEZEL MACCABI WARRIORS 9 Qualified
ZACHARY PEKER MACCABI WARRIORS 8 Qualified
NICHOLAS PIKE MACCABI WARRIORS 5 Qualified
 
 
PATRICK BAKER SOLWAY BULLS 12 Qualified
EDWIN O'DONNELL SOLWAY BULLS 12 Qualified
LACHLAN HARDAKER SOLWAY BULLS 11 Qualified
LUKE PETRACCA SOLWAY BULLS 11 Qualified
LACHLAN SCHINCK SOLWAY BULLS 11 Qualified
SEBASTIAN SPITTLE SOLWAY BULLS 11 Qualified
JACK ALSOP SOLWAY BULLS 8 Qualified
HARRY BOWEN SOLWAY BULLS 8 Qualified
 
 
PANDELIS ANTONOPOULOS TIMBERWOLVES GIANTS 12 Qualified
ZACHARY AITKEN TIMBERWOLVES GIANTS 11 Qualified
ISAAC JOHNSON TIMBERWOLVES GIANTS 11 Qualified
MAXIMUS SYKES TIMBERWOLVES GIANTS 11 Qualified
LUKE HANNEBURY TIMBERWOLVES GIANTS 10 Qualified
ADVAITH PRABHA TIMBERWOLVES GIANTS 10 Qualified
SAMUEL VAYENAS TIMBERWOLVES GIANTS 10 Qualified
MITCHELL WAIN TIMBERWOLVES GIANTS 9 Qualified
LUCA KOTIS TIMBERWOLVES GIANTS 2 3 Remaining
DANIEL CURNOW TIMBERWOLVES GIANTS 1 4 Remaining