Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 12 - Section 01 / 01 Reserve
Name Team Played Remaining
 
 
JAMES BLOORE FROGS BLACK 10 Qualified
CARTER CHAN FROGS BLACK 10 Qualified
Mehul Kashyap FROGS BLACK 10 Qualified
DANIEL MARTIN FROGS BLACK 10 Qualified
ALEXANDER KOURKOURIDIS FROGS BLACK 8 Qualified
HUGH RAYNER FROGS BLACK 8 Qualified
CAMERON TASSONE FROGS BLACK 7 Qualified
NOAH GRIEVE FROGS BLACK 0 5 Remaining
 
 
MATTHEW HOBBS GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 9 Qualified
Jun Lee GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 9 Qualified
LUKE ROCHOW GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 9 Qualified
ALEC SELLERS GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 9 Qualified
RYAN SPAULDING GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 8 Qualified
NOAH YZE GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 8 Qualified
LACHIE GREEN GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 7 Qualified
NOAH SHINNICK GLEN IRIS SCORPIONS (BLACK) 7 Qualified
 
 
Jethro Gunn MACCABI WARRIORS 9 Qualified
EIDEN PITT MACCABI WARRIORS 9 Qualified
BEN BASSAT MACCABI WARRIORS 8 Qualified
HARRY NEWETT MACCABI WARRIORS 8 Qualified
OLIVER SORMANN MACCABI WARRIORS 8 Qualified
JOSH MOHR MACCABI WARRIORS 7 Qualified
SIMEON GOLDBERG MACCABI WARRIORS 6 Qualified
NICHOLAS BARING MACCABI WARRIORS 3 2 Remaining
 
 
GEORGE COLDWELL MALVERN TIGERS (BLACK) 9 Qualified
HARRY WARD MALVERN TIGERS (BLACK) 9 Qualified
ARCHER SWEENEY-JOHNSTON MALVERN TIGERS (BLACK) 8 Qualified
MATTHEW CURTAIN MALVERN TIGERS (BLACK) 7 Qualified
ROWLAND HILL MALVERN TIGERS (BLACK) 7 Qualified
HARRISON LODGE MALVERN TIGERS (BLACK) 6 Qualified
KEYAAN BONGSO MALVERN TIGERS (BLACK) 5 Qualified
AIDAN PSOMAS MALVERN TIGERS (BLACK) 4 1 Remaining
LIAM GEORGE MALVERN TIGERS (BLACK) 1 4 Remaining
 
 
RILEY ELLETT SOLWAY TITANS 10 Qualified
ADHVIK BALA-AIYER SOLWAY TITANS 9 Qualified
HUGO MONKIVITCH SOLWAY TITANS 9 Qualified
JAMIE HAUSLER SOLWAY TITANS 8 Qualified
JACK LAWTON SOLWAY TITANS 8 Qualified
KAELAN NATHANIELSZ SOLWAY TITANS 8 Qualified
HAMISH O'BRIEN SOLWAY TITANS 8 Qualified
WILLIAM NAISMITH SOLWAY TITANS 5 Qualified
LUNA KAMO-FEJES SOLWAY TITANS 2 3 Remaining
SOPHIE ROBERTS SOLWAY TITANS 1 4 Remaining
ELLA YOUNG SOLWAY TITANS 1 4 Remaining
 
 
WILLIAM CROXFORD TIMBERWOLVES CUBS 10 Qualified
JIMMY O'MARA TIMBERWOLVES CUBS 10 Qualified
NICHOLAS O'MEARA TIMBERWOLVES CUBS 9 Qualified
ISACC McKNIGHT TIMBERWOLVES CUBS 8 Qualified
LACHLAN MORRISON TIMBERWOLVES CUBS 8 Qualified
MAX D'ARCY TIMBERWOLVES CUBS 7 Qualified
CALVIN RAMACHANDRAN TIMBERWOLVES CUBS 6 Qualified
James Dvorak TIMBERWOLVES CUBS 1 4 Remaining
ELIJAH GUER TIMBERWOLVES CUBS 1 4 Remaining
JOSHUA LUCAS TIMBERWOLVES CUBS 1 4 Remaining
ETHAN MOLE TIMBERWOLVES CUBS 1 4 Remaining
Aidan Stocky TIMBERWOLVES CUBS 1 4 Remaining