Qualification as at 14/12/2018
W18 Saturday Juniors Under 12 - Section 07 (Green)
Name Team Played Remaining
 
 
JACOB OLSZEWSKI GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 12 Qualified
TOM McFARLANE GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 11 Qualified
JOSH MROCKI GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 11 Qualified
SEAN PARK GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 11 Qualified
JACK SLEVISON GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 11 Qualified
THOMAS SUTHERLAND GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 11 Qualified
KIERAN OTS-MAHER GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 9 Qualified
LUCAS RYAN GLEN IRIS SCORPIONS (KINGS) 2 3 Remaining
 
 
TAJ FOX MALVERN TIGERS (GREY) 12 Qualified
KYDEN LIN MALVERN TIGERS (GREY) 12 Qualified
Laurence Dell MALVERN TIGERS (GREY) 11 Qualified
ALEXANDER CSONGVAY MALVERN TIGERS (GREY) 10 Qualified
DANE FOX MALVERN TIGERS (GREY) 9 Qualified
Lachlan Schmidt MALVERN TIGERS (GREY) 9 Qualified
NIKLAS WETUSCHAT MALVERN TIGERS (GREY) 9 Qualified
LEON LIU MALVERN TIGERS (GREY) 6 Qualified
JACOB HANSEN MALVERN TIGERS (GREY) 3 2 Remaining
OSCAR HALL MALVERN TIGERS (GREY) 1 4 Remaining
ORLI HANSEN MALVERN TIGERS (GREY) 1 4 Remaining
 
 
JAMES HIGGINS SOLWAY BLITZ 12 Qualified
BEN NGO SOLWAY BLITZ 12 Qualified
WILL O'HAIRE SOLWAY BLITZ 12 Qualified
MATTHEW ANTICAGLIA SOLWAY BLITZ 11 Qualified
NEIL DOSHI SOLWAY BLITZ 11 Qualified
FLYNN RYAN SOLWAY BLITZ 11 Qualified
LACHLAN EARL SOLWAY BLITZ 10 Qualified
BEN SWIFT SOLWAY BLITZ 9 Qualified
JAMES TAN SOLWAY BLITZ 2 3 Remaining
ALEX TAYLOR SOLWAY BLITZ 1 4 Remaining
 
 
MATTHEW BABBINGTON SOLWAY PHOENIX 12 Qualified
OLIVER MAISEY SOLWAY PHOENIX 12 Qualified
GUS OSBORNE SOLWAY PHOENIX 11 Qualified
LUCA ROSSELLO SOLWAY PHOENIX 11 Qualified
AHMED SAIDY SOLWAY PHOENIX 11 Qualified
BEN NEUBAUER SOLWAY PHOENIX 10 Qualified
NICHOLAS PETRONE SOLWAY PHOENIX 10 Qualified
DAVID SCOTT SOLWAY PHOENIX 10 Qualified
ORLANDO ROFE SOLWAY PHOENIX 8 Qualified
 
 
JONATHAN EVANS TIMBERWOLVES CELTICS 12 Qualified
LUKAS FOUSSIANIS TIMBERWOLVES CELTICS 12 Qualified
JOSHUA NG TIMBERWOLVES CELTICS 12 Qualified
JORDAN YUEN TIMBERWOLVES CELTICS 12 Qualified
RAPHAEL LAM PO YUEN TIMBERWOLVES CELTICS 11 Qualified
CHARLIE HAWTIN TIMBERWOLVES CELTICS 10 Qualified
Kylin Huang TIMBERWOLVES CELTICS 7 Qualified
DANIEL KAVEH TIMBERWOLVES CELTICS 2 3 Remaining
ETHAN MOLE TIMBERWOLVES CELTICS 2 3 Remaining