Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 12 - Section 05 (Green)
Name Team Played Remaining
 
 
ALEXANDER Mc ELHONE ALMA PARK PIRANHAS 10 Qualified
MITCHELL MUNCASTER ALMA PARK PIRANHAS 10 Qualified
ELIJAH KURIEL ALMA PARK PIRANHAS 9 Qualified
CHARLIE McKAY ALMA PARK PIRANHAS 9 Qualified
GEORGE RALPHSMITH ALMA PARK PIRANHAS 8 Qualified
TOM WHEELAHAN ALMA PARK PIRANHAS 8 Qualified
ARKIN WILLIAMS ALMA PARK PIRANHAS 7 Qualified
JULES McINNES ALMA PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
LUCA NICOLO ALMA PARK PIRANHAS 1 4 Remaining
ANGUS GLASSENBURY ALMA PARK PIRANHAS 0 Disqualified
 
 
CHARLIE KING ASHY FLYERS 9 Qualified
JAMES PERRY MA ASHY FLYERS 9 Qualified
BEN RADELZCK ASHY FLYERS 9 Qualified
BENJAMIN ROGAN ASHY FLYERS 9 Qualified
James Martin ASHY FLYERS 8 Qualified
Ethan Paull ASHY FLYERS 8 Qualified
Michael Fashik ASHY FLYERS 7 Qualified
CHARLIE WOOD ASHY FLYERS 7 Qualified
ALEX O'HARA ASHY FLYERS 4 1 Remaining
MASON HODGE ASHY FLYERS 3 2 Remaining
 
 
BAILEY LEWIN MACCABI HAWKS 10 Qualified
OLIVER GOLDSTEIN MACCABI HAWKS 9 Qualified
COBY HOPPE MACCABI HAWKS 9 Qualified
AIDAN MIESZELEWICZ MACCABI HAWKS 9 Qualified
ARIEL ORBACH MACCABI HAWKS 9 Qualified
AIDAN RUBINFELD MACCABI HAWKS 9 Qualified
Sasha Wolf MACCABI HAWKS 9 Qualified
Jesse Weller MACCABI HAWKS 8 Qualified
 
 
JAMIE KURC MACCABI KINGS 9 Qualified
DYLAN SORMANN MACCABI KINGS 9 Qualified
EDEN COHEN MACCABI KINGS 8 Qualified
SAMUEL ICKOWICZ MACCABI KINGS 8 Qualified
Justin Kohn MACCABI KINGS 8 Qualified
Koby Mazor MACCABI KINGS 8 Qualified
Asher Moalem MACCABI KINGS 8 Qualified
Liam Gaspar MACCABI KINGS 5 Qualified
 
 
MYLES GADDIE MALVERN TIGERS (BLUE) 10 Qualified
MAX PHILLIPS MALVERN TIGERS (BLUE) 10 Qualified
LIAM ACKERMANN MALVERN TIGERS (BLUE) 9 Qualified
OLIVER MAHER MALVERN TIGERS (BLUE) 9 Qualified
JACKSON ARMSTRONG MALVERN TIGERS (BLUE) 8 Qualified
DANIEL GOODE MALVERN TIGERS (BLUE) 8 Qualified
ALBERT MANTELLO MALVERN TIGERS (BLUE) 6 Qualified
HARRY STEWART MALVERN TIGERS (BLUE) 5 Qualified
James Mantle MALVERN TIGERS (BLUE) 1 4 Remaining
 
 
SEBASTIAN BEAMISH SOLWAY CAVALIERS 9 Qualified
BENJAMIN CHRISTIE SOLWAY CAVALIERS 9 Qualified
OSCAR DOUEZ SOLWAY CAVALIERS 8 Qualified
PATRICK HEDLEY SOLWAY CAVALIERS 8 Qualified
SAM QUINN SOLWAY CAVALIERS 8 Qualified
FINLAY SUTHERLAND SOLWAY CAVALIERS 8 Qualified
THOMAS WRATHALL SOLWAY CAVALIERS 8 Qualified
WISSAM MALAEB SOLWAY CAVALIERS 7 Qualified
CHARLIE DOUEZ SOLWAY CAVALIERS 1 4 Remaining
LEWIS MILLER SOLWAY CAVALIERS 1 4 Remaining
CHARLIE SMART SOLWAY CAVALIERS 1 4 Remaining
 
 
DEVIN ALIM SOLWAY SPURS 10 Qualified
OSCAR BALLANTYNE SOLWAY SPURS 10 Qualified
THOMAS TRNACEK SOLWAY SPURS 10 Qualified
DANIEL CAMILLERI SOLWAY SPURS 9 Qualified
THOMAS CONNELLAN SOLWAY SPURS 9 Qualified
FAISAL NAUMAN SOLWAY SPURS 9 Qualified
JAMIE PENNISI SOLWAY SPURS 9 Qualified
MAX MELBOURNE SOLWAY SPURS 8 Qualified
FINN HOPKINS SOLWAY SPURS 7 Qualified