Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 12 - Section 05 (Gold)
Name Team Played Remaining
 
 
BAILEY CURRIE GLEN IRIS SCORPIONS (BULLETS) 10 Qualified
OLIVER HOWES GLEN IRIS SCORPIONS (BULLETS) 10 Qualified
THOMAS VERGE GLEN IRIS SCORPIONS (BULLETS) 10 Qualified
THOMAS DAVIES GLEN IRIS SCORPIONS (BULLETS) 9 Qualified
NICK GIANNOPOULOS GLEN IRIS SCORPIONS (BULLETS) 9 Qualified
ALEX MCCREADIE GLEN IRIS SCORPIONS (BULLETS) 9 Qualified
ISAAC DAWSON GLEN IRIS SCORPIONS (BULLETS) 8 Qualified
LINCOLN HILL GLEN IRIS SCORPIONS (BULLETS) 8 Qualified
OLIVER SMITH GLEN IRIS SCORPIONS (BULLETS) 4 1 Remaining
 
 
JACK EXTON MALVERN TIGERS (BROWN) 9 Qualified
OSCAR LEGG MALVERN TIGERS (BROWN) 9 Qualified
SEBASTIAN HAMILTON MALVERN TIGERS (BROWN) 8 Qualified
TOM STONELL MALVERN TIGERS (BROWN) 8 Qualified
OLIVER SHEEHY MALVERN TIGERS (BROWN) 7 Qualified
OSCAR BOWEN MALVERN TIGERS (BROWN) 6 Qualified
NED MULCAHY MALVERN TIGERS (BROWN) 6 Qualified
WILLIAM LONGLEY MALVERN TIGERS (BROWN) 5 Qualified
JACKSON CHARLES MALVERN TIGERS (BROWN) 2 3 Remaining
CHARLIE FAWCETT MALVERN TIGERS (BROWN) 1 4 Remaining
NICHOLAS LODGE MALVERN TIGERS (BROWN) 1 4 Remaining
ADAM WONG MALVERN TIGERS (BROWN) 1 4 Remaining
 
 
RICK FOLEY SOLWAY DRAGONS 10 Qualified
OLIVER GROGAN SOLWAY DRAGONS 10 Qualified
BEN JONES SOLWAY DRAGONS 10 Qualified
JAYDEN REID SOLWAY DRAGONS 10 Qualified
CHARLIE MURPHY SOLWAY DRAGONS 9 Qualified
EDDIE GOODWIN SOLWAY DRAGONS 8 Qualified
JULIUS ZELDER SOLWAY DRAGONS 7 Qualified
LOUIS JONES SOLWAY DRAGONS 6 Qualified
JORDAN KATIFORIS SOLWAY DRAGONS 2 3 Remaining
COOPER LEAPER SOLWAY DRAGONS 0 5 Remaining
 
 
NICHOLAS ESCOTT SOLWAY TIGERS 9 Qualified
JOSHUA HOLMAN SOLWAY TIGERS 9 Qualified
CAHILL MARDLING SOLWAY TIGERS 9 Qualified
JETT MILLER SOLWAY TIGERS 9 Qualified
OLIVER PIETSCH SOLWAY TIGERS 9 Qualified
BLAKE STACK SOLWAY TIGERS 9 Qualified
OLIVER JURAC SOLWAY TIGERS 8 Qualified
RILEY LANGKAU SOLWAY TIGERS 8 Qualified
JIMMY CONQUEST SOLWAY TIGERS 3 2 Remaining
 
 
REILLY BICKERS TIMBERWOLVES CYCLONES 9 Qualified
MARC CHEVELIER TIMBERWOLVES CYCLONES 9 Qualified
RICHARD DE MELIS TIMBERWOLVES CYCLONES 9 Qualified
YAQOOB SAMAD TIMBERWOLVES CYCLONES 9 Qualified
JAMES WRIGHT TIMBERWOLVES CYCLONES 9 Qualified
ZACHARIAH CRELLIN TIMBERWOLVES CYCLONES 8 Qualified
Jack Williams TIMBERWOLVES CYCLONES 6 Qualified
ISAAC BROWN TIMBERWOLVES CYCLONES 3 2 Remaining
HARLY BILLING TIMBERWOLVES CYCLONES 2 3 Remaining
NOAH CREGAN TIMBERWOLVES CYCLONES 2 3 Remaining
 
 
AIDEN RYAN TIMBERWOLVES HEAT 10 Qualified
BLAKE HUGHES TIMBERWOLVES HEAT 9 Qualified
HUGO LIKAR TIMBERWOLVES HEAT 9 Qualified
NATHAN MERIGOUX TIMBERWOLVES HEAT 9 Qualified
BENJAMIN POPPENBEEK TIMBERWOLVES HEAT 9 Qualified
Huey Ng TIMBERWOLVES HEAT 8 Qualified
JAVIER SHEAN TIMBERWOLVES HEAT 8 Qualified
TANNER SAWFORD TIMBERWOLVES HEAT 6 Qualified
Ringi In TIMBERWOLVES HEAT 0 5 Remaining
 
 
OLIVER FIELD WATTLETREE PIRANHAS 10 Qualified
LOCHIE TAYLOR WATTLETREE PIRANHAS 10 Qualified
BAILEY McKAY WATTLETREE PIRANHAS 9 Qualified
NOAH MOYE WATTLETREE PIRANHAS 9 Qualified
TOM ADAMS WATTLETREE PIRANHAS 7 Qualified
SAM LAWSON WATTLETREE PIRANHAS 7 Qualified
JAMES PROPOSCH WATTLETREE PIRANHAS 7 Qualified
SAM TRBANC WATTLETREE PIRANHAS 7 Qualified