Qualification as at 18/08/2018
Saturday Juniors Under 12 - Section 03 (Gold)
Name Team Played Remaining
 
 
DARE LIM ARMADALE PIRANHAS 8 Qualified
KAI O'NEILL ARMADALE PIRANHAS 8 Qualified
CAMPBELL TSOCANOS ARMADALE PIRANHAS 8 Qualified
WILL CREGAN ARMADALE PIRANHAS 7 Qualified
CAMERON HAWKINS ARMADALE PIRANHAS 7 Qualified
JAMES KOURDOULOS ARMADALE PIRANHAS 6 Qualified
OLIVER INGERSOLE ARMADALE PIRANHAS 5 Qualified
JOSH SKINNER ARMADALE PIRANHAS 2 3 Remaining
LUCAS TSOCANOS ARMADALE PIRANHAS 1 4 Remaining
RUMER LIM ARMADALE PIRANHAS 0 5 Remaining
JETT O'NEILL ARMADALE PIRANHAS 0 5 Remaining
 
 
HUNTER HOLMES BECKETT PARK PIRANHAS 10 Qualified
MAX MINEUR BECKETT PARK PIRANHAS 10 Qualified
CALLUM LE SOUEF BECKETT PARK PIRANHAS 9 Qualified
HENRY MARTINO BECKETT PARK PIRANHAS 9 Qualified
MAXWELL McGRATH BECKETT PARK PIRANHAS 9 Qualified
ANDREW RYLAND BECKETT PARK PIRANHAS 9 Qualified
BRANDON TING BECKETT PARK PIRANHAS 5 Qualified
OLIVER FINSTER BECKETT PARK PIRANHAS 2 3 Remaining
 
 
ASHTON GORDON COMETS TIGERS 9 Qualified
SAM STONE COMETS TIGERS 9 Qualified
CHRIS ARDELEANU COMETS TIGERS 8 Qualified
CHATHUKA DE SILVA COMETS TIGERS 8 Qualified
MITCHELL DEAN COMETS TIGERS 8 Qualified
LUCAS MITCHELL COMETS TIGERS 8 Qualified
MICAH TENNEANT COMETS TIGERS 4 1 Remaining
MADELINE MITCHELL COMETS TIGERS 1 4 Remaining
THOMAS FEWINGS COMETS TIGERS 0 5 Remaining
PETER ADAMOPOULOS COMETS TIGERS 0 5 Remaining
Ethan Jones COMETS TIGERS 0 5 Remaining
 
 
DANIEL HUMPHREY GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 10 Qualified
THOMAS RYAN GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 10 Qualified
WILLIAM VERGE GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 10 Qualified
ANGUS PARSONS GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 9 Qualified
DAVEY SWAN GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 9 Qualified
JOSHUA WATTERS GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 9 Qualified
NAT NAVANEETHARAJA GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 7 Qualified
WILL O'CONNOR GLEN IRIS SCORPIONS (WHITE) 7 Qualified
 
 
JAMES DVORAK TIMBERWOLVES RAIDERS 9 Qualified
JETHRO DVORAK TIMBERWOLVES RAIDERS 9 Qualified
BAILEY MORELAND TIMBERWOLVES RAIDERS 9 Qualified
ADAM KURUVILLA TIMBERWOLVES RAIDERS 8 Qualified
ANGUS MORRISON TIMBERWOLVES RAIDERS 8 Qualified
JOSHUA AITKEN TIMBERWOLVES RAIDERS 7 Qualified
WILLIAM THURSTON TIMBERWOLVES RAIDERS 7 Qualified
BILLY NORTON TIMBERWOLVES RAIDERS 6 Qualified
ELIJAH GUER TIMBERWOLVES RAIDERS 4 1 Remaining
NOAH CREGAN TIMBERWOLVES RAIDERS 2 3 Remaining