Qualification as at 18/08/2018
Saturday Girls Under 10 - Section 04 (Gold)
Name Team Played Remaining
 
 
REBECCA BATCHELOR ASHY JAGUARS 10 Qualified
Araliya Ilsley ASHY JAGUARS 10 Qualified
ISABELLA FIORE ASHY JAGUARS 9 Qualified
Annabel Rogan ASHY JAGUARS 8 Qualified
AMY ROSS ASHY JAGUARS 8 Qualified
CARYS BLEWETT ASHY JAGUARS 7 Qualified
LILY DULMANIS ASHY JAGUARS 6 Qualified
CHARLIE HILTON ASHY JAGUARS 6 Qualified
LOUISA WOOD ASHY JAGUARS 6 Qualified
ALEXIS BATCHELOR ASHY JAGUARS 4 1 Remaining
Laura Burton ASHY JAGUARS 2 3 Remaining
ELIZA MURPHY ASHY JAGUARS 2 3 Remaining
KATE ROSS ASHY JAGUARS 1 4 Remaining
CLAIRE RUGE ASHY JAGUARS 1 4 Remaining
 
 
ESTHER FELDMAN MACCABI DREAM 10 Qualified
Daisy Graham MACCABI DREAM 9 Qualified
Sunny Kister MACCABI DREAM 9 Qualified
Olivia Lenga MACCABI DREAM 9 Qualified
Talia Tisher MACCABI DREAM 8 Qualified
DARI DAVIDSON MACCABI DREAM 7 Qualified
Rebecca Kommel MACCABI DREAM 6 Qualified
Zoe Israelsohn MACCABI DREAM 3 2 Remaining
Meital Wiseman MACCABI DREAM 1 4 Remaining
 
 
SOPHIE CUNNINGHAM MALVERN TIGERS (GREEN) 10 Qualified
ASHLEIGH HARRAN MALVERN TIGERS (GREEN) 10 Qualified
Anjelique Lane MALVERN TIGERS (GREEN) 10 Qualified
SOPHIE STOREY MALVERN TIGERS (GREEN) 10 Qualified
ANNIE SUTHERLAND MALVERN TIGERS (GREEN) 10 Qualified
MILLA SWEENEY-JOHNSTON MALVERN TIGERS (GREEN) 6 Qualified
SADE HUGHES MALVERN TIGERS (GREEN) 5 Qualified
ELLOISE SCULLEY MALVERN TIGERS (GREEN) 4 1 Remaining
 
 
CHARLOTTE COLDWELL MALVERN TIGERS (WHITE) 10 Qualified
GEORGINA CLISSOLD MALVERN TIGERS (WHITE) 9 Qualified
EDEN GAFFNEY MALVERN TIGERS (WHITE) 9 Qualified
CHARLOTTE EMBELTON MALVERN TIGERS (WHITE) 8 Qualified
COCO GAFFNEY MALVERN TIGERS (WHITE) 8 Qualified
ANNA MOORE MALVERN TIGERS (WHITE) 8 Qualified
EMILY MOORE MALVERN TIGERS (WHITE) 8 Qualified
ISABELLE PETER MALVERN TIGERS (WHITE) 8 Qualified
CECILIA CLISSOLD MALVERN TIGERS (WHITE) 2 3 Remaining
LAILA SPATT MALVERN TIGERS (WHITE) 2 3 Remaining
 
 
HOLLY DURKIN SOLWAY DOLPHINS 10 Qualified
ZOE FISHER SOLWAY DOLPHINS 10 Qualified
EVIE PENDLEBURY SOLWAY DOLPHINS 10 Qualified
LUCY AMBROSINI SOLWAY DOLPHINS 9 Qualified
ISABEL BRAHAM SOLWAY DOLPHINS 9 Qualified
LEXIE WINDSOR SOLWAY DOLPHINS 9 Qualified
LUCY MOORE SOLWAY DOLPHINS 7 Qualified
 
 
ABIGAIL HOWARD SOLWAY EAGLES 10 Qualified
CAITLIN HOY SOLWAY EAGLES 10 Qualified
JAMIESON MARDLING SOLWAY EAGLES 10 Qualified
TAYLA MINTER SOLWAY EAGLES 10 Qualified
KATE PERCEY SOLWAY EAGLES 9 Qualified
SIBELLA ROFE SOLWAY EAGLES 8 Qualified
TILDA ROFE SOLWAY EAGLES 8 Qualified
LILA BATES SOLWAY EAGLES 4 1 Remaining
IVY FOSTER SOLWAY EAGLES 2 3 Remaining
ELLA HERMSEN SOLWAY EAGLES 2 3 Remaining
MIA ROBERTS SOLWAY EAGLES 1 4 Remaining
 
 
OLIVIA GASTIN SOLWAY GEMS 10 Qualified
MIA GREENHAM SOLWAY GEMS 10 Qualified
MILLY GRENVILLE SOLWAY GEMS 10 Qualified
AMELIA POUTAKIDIS SOLWAY GEMS 10 Qualified
EMMA DEAN SOLWAY GEMS 9 Qualified
HALLE NORTON SOLWAY GEMS 9 Qualified
AVA ODGERS SOLWAY GEMS 9 Qualified
LILY MALLIOS SOLWAY GEMS 7 Qualified
 
 
JEMMA GOODEN TIMBERWOLVES SHARKS 10 Qualified
POLLY GOODEN TIMBERWOLVES SHARKS 10 Qualified
CHLOE SHAW TIMBERWOLVES SHARKS 10 Qualified
ELEANOR HANNEBERY TIMBERWOLVES SHARKS 9 Qualified
MEGAN McCREA TIMBERWOLVES SHARKS 9 Qualified
SHALINI VARESE TIMBERWOLVES SHARKS 9 Qualified
JESSICA NENOS TIMBERWOLVES SHARKS 7 Qualified
AMY NOY TIMBERWOLVES SHARKS 2 3 Remaining