Qualification as at 17/10/2018
W18 Saturday Juniors Under 10 - Section 06 (Gold)
Name Team Played Remaining
 
 
FRED INGLIS ANDERSON PARK PIRANHAS 12 Qualified
Harrison Katsanos ANDERSON PARK PIRANHAS 12 Qualified
HARRY TRBANC ANDERSON PARK PIRANHAS 11 Qualified
XAVIER MOON ANDERSON PARK PIRANHAS 10 Qualified
TOM NIKOLOPOULOS ANDERSON PARK PIRANHAS 10 Qualified
MAX LUBLINER ANDERSON PARK PIRANHAS 9 Qualified
ANTHONY NEZIS ANDERSON PARK PIRANHAS 9 Qualified
 
 
Judd Pietsch ASHY JAZZ 12 Qualified
Lachlan Pietsch ASHY JAZZ 12 Qualified
William Sanderson ASHY JAZZ 12 Qualified
James Chaiwatanatorn ASHY JAZZ 11 Qualified
Ruairi Keating ASHY JAZZ 10 Qualified
Nick Smith ASHY JAZZ 10 Qualified
Alexander Ruge ASHY JAZZ 9 Qualified
BILLY WHITE ASHY JAZZ 9 Qualified
Ryan Connaughton ASHY JAZZ 6 Qualified
Rian Keating ASHY JAZZ 4 1 Remaining
 
 
OLIVER CARTER DORRINGTON PIRANHAS 12 Qualified
ELIA SARRIS DORRINGTON PIRANHAS 12 Qualified
ZAC TISHLER DORRINGTON PIRANHAS 12 Qualified
HARRY SWIECA DORRINGTON PIRANHAS 11 Qualified
BEAU WOODFORD DORRINGTON PIRANHAS 11 Qualified
HARRIS ANDERSON DORRINGTON PIRANHAS 10 Qualified
BEN KEMP DORRINGTON PIRANHAS 9 Qualified
HENRY EADE DORRINGTON PIRANHAS 3 2 Remaining
ADAM ARBAITMAN DORRINGTON PIRANHAS 2 3 Remaining
MAX EVANS DORRINGTON PIRANHAS 2 3 Remaining
LUCIEN DEBY DORRINGTON PIRANHAS 1 4 Remaining
 
 
Will Amiatu FROGS GREEN 10 Qualified
Charlie Lanham FROGS GREEN 10 Qualified
Mason Pinto FROGS GREEN 10 Qualified
SEBASTIAN TRENT FROGS GREEN 10 Qualified
JUSTIN WALL FROGS GREEN 10 Qualified
MARCUS DOOLEY FROGS GREEN 8 Qualified
Craig Monopoli FROGS GREEN 8 Qualified
MAX OORLOFF FROGS GREEN 7 Qualified
MAX BONGIORNO FROGS GREEN 0 5 Remaining
NOAH GRIEVE FROGS GREEN 0 5 Remaining
NOAH HURFT FROGS GREEN 0 5 Remaining
NIKITA KOURKOURIDIS FROGS GREEN 0 5 Remaining
XAVIER HARRIS FROGS GREEN 0 5 Remaining
CHRIS PEPPAS FROGS GREEN 0 5 Remaining
TYSON RABEL FROGS GREEN 0 5 Remaining
EMMA DEAN FROGS GREEN 0 5 Remaining
Dimitri Kakareas FROGS GREEN 0 5 Remaining
HARLEY BONGIORNO FROGS GREEN 0 5 Remaining
 
 
ETHAN CHRISTENSEN GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 12 Qualified
OLIVER FAZIO GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 12 Qualified
PATRICK FERRIER GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 12 Qualified
LACHLAN LE VAGUERESSE GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 12 Qualified
JAMES TANNER GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 11 Qualified
Jacob Burrows GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 10 Qualified
OLIVER NASHED GLEN IRIS SCORPIONS (ORANGE) 10 Qualified
 
 
CHARLIE COLSTON MALVERN TIGERS (PURPLE) 12 Qualified
JAY COOPER MALVERN TIGERS (PURPLE) 12 Qualified
EDWARD CORNWALL MALVERN TIGERS (PURPLE) 12 Qualified
Harrison Loakes MALVERN TIGERS (PURPLE) 12 Qualified
NICHOLAS VASTA MALVERN TIGERS (PURPLE) 12 Qualified
MAX PUPOVAC MALVERN TIGERS (PURPLE) 11 Qualified
ANGUS TROTTER MALVERN TIGERS (PURPLE) 10 Qualified
James Mallick MALVERN TIGERS (PURPLE) 9 Qualified
 
 
CURTIS BEAN SOLWAY SPARTANS 12 Qualified
OSCAR KING SOLWAY SPARTANS 12 Qualified
GIL LINDREA SOLWAY SPARTANS 12 Qualified
ANGUS MCPHERSON SOLWAY SPARTANS 12 Qualified
BEN MUTSAERS SOLWAY SPARTANS 12 Qualified
TOM DEBROUGHE SOLWAY SPARTANS 11 Qualified
JAMES JOHNSTON SOLWAY SPARTANS 11 Qualified
FLETCHER LEAPER SOLWAY SPARTANS 10 Qualified