Qualification as at 18/08/2018
Sunday Juniors Under 18 - Section 01 / Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
ZACHARY CRIPPS ASHY MAGIC 9 Qualified
LIAM GUSTI ASHY MAGIC 9 Qualified
LUCAS HANDLEY ASHY MAGIC 9 Qualified
JACK CLEAVER ASHY MAGIC 8 Qualified
ASHLEY NEILSON ASHY MAGIC 8 Qualified
Harris Plowman ASHY MAGIC 8 Qualified
FINN ROBINSON ASHY MAGIC 8 Qualified
SAM GOSBELL ASHY MAGIC 1 4 Remaining
SEBASTIAN TUSAN ASHY MAGIC 1 4 Remaining
JETT WHATMAN ASHY MAGIC 1 4 Remaining
 
 
ADAM GRIFFITHS COMETS STORM 9 Qualified
MICHAEL MAC COMETS STORM 9 Qualified
NICK STANNARD COMETS STORM 9 Qualified
WILLIAM WANG COMETS STORM 9 Qualified
DANIEL KANG COMETS STORM 8 Qualified
STANLEY WONG COMETS STORM 8 Qualified
AUSTIN DEAN COMETS STORM 5 Qualified
JACKSON DEAN COMETS STORM 1 4 Remaining
 
 
BAILEY DE BORTOLI MACCABI WARRIORS 9 Qualified
DREW FEIGLIN MACCABI WARRIORS 9 Qualified
ETHAN LAZARUS MACCABI WARRIORS 9 Qualified
JOSHUA PEKER MACCABI WARRIORS 8 Qualified
RICHIE ROBENSTONE MACCABI WARRIORS 8 Qualified
JACK BASSAT MACCABI WARRIORS 7 Qualified
NOAH DE BORTOLI MACCABI WARRIORS 7 Qualified
JOSH ORBACH MACCABI WARRIORS 7 Qualified
JAKE HAYMAN MACCABI WARRIORS 2 3 Remaining
NICHOLAS TARANTO MACCABI WARRIORS 2 3 Remaining
 
 
MICHAEL BARRETT MALVERN TIGERS (BLACK) 9 Qualified
DARCY BURKE MALVERN TIGERS (BLACK) 9 Qualified
JACK McDAVITT MALVERN TIGERS (BLACK) 9 Qualified
DANIEL TOMPA MALVERN TIGERS (BLACK) 9 Qualified
JACK DAWSON MALVERN TIGERS (BLACK) 8 Qualified
JACK FOLEY MALVERN TIGERS (BLACK) 8 Qualified
JACK HYMAS MALVERN TIGERS (BLACK) 8 Qualified
NATHAN WARD MALVERN TIGERS (BLACK) 8 Qualified
JACK HOWELLS MALVERN TIGERS (BLACK) 3 2 Remaining
 
 
JOSH FROMBERG ORMOND PIRANHAS 8 Qualified
TRIANTOS KYRITSIS ORMOND PIRANHAS 8 Qualified
LEWIS MORGAN ORMOND PIRANHAS 8 Qualified
BILLY ROBINSON ORMOND PIRANHAS 6 Qualified
TOM ROBINSON ORMOND PIRANHAS 6 Qualified
JEREMY ANGELOUDAS ORMOND PIRANHAS 4 1 Remaining
JAKE DRECHSEL ORMOND PIRANHAS 4 1 Remaining
NICK DRECHSEL ORMOND PIRANHAS 4 1 Remaining
WILLIAM FLEMING ORMOND PIRANHAS 2 3 Remaining
LUCAS LU ORMOND PIRANHAS 2 3 Remaining
BEN NGUYEN ORMOND PIRANHAS 2 3 Remaining
AUSTIN SABA ORMOND PIRANHAS 2 3 Remaining
LUKE TERRITT ORMOND PIRANHAS 2 3 Remaining
LACHLAN WEGMULLER ORMOND PIRANHAS 2 3 Remaining
 
 
JAMES GIULIANI SOLWAY CELTICS 9 Qualified
WILL LIAKAKOS SOLWAY CELTICS 9 Qualified
SEAMUS O'DONNELL SOLWAY CELTICS 9 Qualified
OLIVER STEVENS SOLWAY CELTICS 9 Qualified
JOHN ASHBY SOLWAY CELTICS 8 Qualified
OTTO MEZZETTI SOLWAY CELTICS 8 Qualified
ALEXANDER TRNACEK SOLWAY CELTICS 7 Qualified
DYLAN FIELDING SOLWAY CELTICS 5 Qualified
NICHOLAS TRNACEK SOLWAY CELTICS 2 3 Remaining
 
 
DOMINIC ARTHUR SOLWAY RAIDERS 8 Qualified
JAKOB MOELLER SOLWAY RAIDERS 8 Qualified
DANIEL MURRAY SOLWAY RAIDERS 8 Qualified
LUKE SALDANHA SOLWAY RAIDERS 8 Qualified
ANDREW GALGANI SOLWAY RAIDERS 7 Qualified
THOMAS MARSHALL SOLWAY RAIDERS 7 Qualified
THOMAS SLUPECKI SOLWAY RAIDERS 7 Qualified
SAMUEL ARTHUR SOLWAY RAIDERS 1 4 Remaining