Qualification as at 14/11/2018
W18 WEDNESDAY MEN - Section 06
Name Team Played Remaining
 
 
AARON DUDLEY 7 BOYS 1 CUP 22 Qualified
STEPHEN WIDDOP 7 BOYS 1 CUP 22 Qualified
BAILEY TOPFER 7 BOYS 1 CUP 21 Qualified
LACHLAN WALSH 7 BOYS 1 CUP 21 Qualified
JACKSON HARDING 7 BOYS 1 CUP 20 Qualified
CALEB RUDD 7 BOYS 1 CUP 19 Qualified
LACHIE MONCRIEFF 7 BOYS 1 CUP 18 Qualified
 
 
LUKE LISTON BIOYC 20 Qualified
DION LISTRO BIOYC 19 Qualified
SHAUN PATTERSON BIOYC 19 Qualified
JUSTIN DAVEY BIOYC 17 Qualified
AARON HYDE BIOYC 16 Qualified
SCOTT JORNA BIOYC 16 Qualified
ERIC LEVESTEM BIOYC 13 Qualified
BEN EDWARDS BIOYC 10 Qualified
SAMBAT SAING BIOYC 7 1 Remaining
DEAN CARTWRIGHT BIOYC 4 4 Remaining
SEAN PETERS BIOYC 4 4 Remaining
YANNICK S BIOYC 1 Disqualified
Y WINOTO BIOYC 1 Disqualified
 
 
ELLIOT BOLLAFI MATZAH BALLERS 20 Qualified
ASHER MARKS MATZAH BALLERS 20 Qualified
JETT SAMUELS MATZAH BALLERS 20 Qualified
KIEREN DOLIANITIS MATZAH BALLERS 19 Qualified
BRADLEY WAISLITZ MATZAH BALLERS 18 Qualified
DANNY GOLDFINGER MATZAH BALLERS 17 Qualified
 
 
CARL RUSSO RONY SEIKALYS' EX 22 Qualified
TOAN BUI RONY SEIKALYS' EX 19 Qualified
JOHN WATSON RONY SEIKALYS' EX 19 Qualified
DEAN ARNOTT RONY SEIKALYS' EX 17 Qualified
QUAN LUU RONY SEIKALYS' EX 17 Qualified
ROY DAVEY RONY SEIKALYS' EX 15 Qualified
KEN WONG RONY SEIKALYS' EX 15 Qualified
CU LUU RONY SEIKALYS' EX 11 Qualified
NICK CHU RONY SEIKALYS' EX 9 Qualified
CHEE FAH RONY SEIKALYS' EX 7 1 Remaining
SHANNON DON PAUL RONY SEIKALYS' EX 4 4 Remaining
 
 
ARAVINDA SENEVIRATNE STAR PLATINUM 2 22 Qualified
AMRITH WILSON STAR PLATINUM 2 21 Qualified
JUAN CARLOS COLONIA STAR PLATINUM 2 20 Qualified
CHIRANGA MALWATTE STAR PLATINUM 2 20 Qualified
ASHVINDH WILSON STAR PLATINUM 2 18 Qualified
TAHEV AKBARALLY STAR PLATINUM 2 17 Qualified
YUSUF ABDULHUSSEIN STAR PLATINUM 2 16 Qualified
 
 
IGGY BRKIC UPPER EAST SIDE 22 Qualified
RYAN BIRD UPPER EAST SIDE 19 Qualified
GABRIEL MONTALBAN UPPER EAST SIDE 19 Qualified
STUART HAMILTON UPPER EAST SIDE 18 Qualified
ASH COOPER UPPER EAST SIDE 16 Qualified
JAKE MAHAR UPPER EAST SIDE 15 Qualified
TASO TSIOUNAS UPPER EAST SIDE 14 Qualified
HARRY PRIN UPPER EAST SIDE 6 2 Remaining
STEPHEN SAHHAR UPPER EAST SIDE 5 3 Remaining
DAN BIBBY UPPER EAST SIDE 4 4 Remaining
 
 
VI I WOLF 22 Qualified
ANDY SZE WOLF 21 Qualified
LAWRENCE CHAN WOLF 19 Qualified
ZHENGYI LIU WOLF 18 Qualified
WING LI KOK WOLF 17 Qualified
KA FAI CHAN WOLF 16 Qualified
KWAN TO SHUM WOLF 16 Qualified
JULIAN CHAN WOLF 14 Qualified
SHUAI TANG WOLF 12 Qualified
HOLLIS WONG WOLF 11 Qualified
ANTHONY SETO WOLF 9 Qualified