Qualification as at 19/09/2018
W18 WEDNESDAY MEN - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
TRAVIS BARUGH 13TH STEPPERS 22 Qualified
SAM GATISS 13TH STEPPERS 22 Qualified
RORY O'BRIAN 13TH STEPPERS 22 Qualified
THOMAS MATTMAN 13TH STEPPERS 20 Qualified
RHETT SPILKIN 13TH STEPPERS 20 Qualified
JACOB COOK 13TH STEPPERS 16 Qualified
JACK NAGLE 13TH STEPPERS 14 Qualified
 
 
YING CHAN HUMDOGG & CO 20 Qualified
CHRIS FOO HUMDOGG & CO 20 Qualified
MICHAEL LA HUMDOGG & CO 20 Qualified
CHRIS LUONG HUMDOGG & CO 19 Qualified
SHANE HUM HUMDOGG & CO 18 Qualified
JASON WOO HUMDOGG & CO 18 Qualified
ANDREW MAH HUMDOGG & CO 15 Qualified
DAVID NGUYEN HUMDOGG & CO 14 Qualified
WILL RYAN HUMDOGG & CO 7 1 Remaining
JOSH MALONE HUMDOGG & CO 6 2 Remaining
 
 
DEAN APOSTOLOPOULOS MIAMI LIT 21 Qualified
NICHOLAS O'SULLIVAN MIAMI LIT 21 Qualified
BRAD ABELA MIAMI LIT 19 Qualified
HARRY O'NEIL MIAMI LIT 18 Qualified
MARVIN LOKERON MIAMI LIT 16 Qualified
LUCAN MACREADIE MIAMI LIT 15 Qualified
WILLIAM O'GORMAN MIAMI LIT 13 Qualified
MICHAEL CAMPBELL MIAMI LIT 12 Qualified
LOCH NEWHAM MIAMI LIT 7 1 Remaining
ADAM GIOBBI MIAMI LIT 5 3 Remaining
 
 
JOSHUA SHARPE MILWAUKEE BEERS 19 Qualified
LUKE DEWINTER MILWAUKEE BEERS 17 Qualified
ZAC FEHILY MILWAUKEE BEERS 17 Qualified
MICHAEL GLASSER MILWAUKEE BEERS 17 Qualified
MYLES MILLER MILWAUKEE BEERS 16 Qualified
HARRISON BRAUN MILWAUKEE BEERS 15 Qualified
CHARLES GOLDENBERG MILWAUKEE BEERS 14 Qualified
ORI HANDLESMAN MILWAUKEE BEERS 8 Qualified
 
 
MARCUS VAN MEGEN SE MELBOURNE 19 Qualified
MATTHEW FIGHERA SE MELBOURNE 17 Qualified
CARLOS LOPEZ SE MELBOURNE 17 Qualified
LEON CALVERT SE MELBOURNE 15 Qualified
TIM FOWLER SE MELBOURNE 14 Qualified
RYAN COGAN BRIATA SE MELBOURNE 9 Qualified
LEE MAYBERRY SE MELBOURNE 9 Qualified
ANDREW BIDESE SE MELBOURNE 6 2 Remaining
ROBERT CHUNG SE MELBOURNE 5 3 Remaining
GEOFF COPPIN SE MELBOURNE 5 3 Remaining
CRAIG HAINS SE MELBOURNE 5 3 Remaining
DAMIAN FEARS SE MELBOURNE 4 4 Remaining
LUKE TAYLOR SE MELBOURNE 4 4 Remaining
ANDY SHER SE MELBOURNE 3 5 Remaining
HERB CUYUGAN SE MELBOURNE 2 6 Remaining
JAMES BYRNE SE MELBOURNE 1 7 Remaining
JASON PRAIN SE MELBOURNE 1 7 Remaining
 
 
EDWARD GLUSH SNAKES 18 Qualified
DANIEL POLYACHENKO SNAKES 18 Qualified
ROMMIE SHUSTIN SNAKES 18 Qualified
BRETT JACKSON SNAKES 16 Qualified
JORDI RYALL SNAKES 16 Qualified
TOM BOTTRELL SNAKES 15 Qualified
CALLUM TAYLOR SNAKES 8 Qualified
JOEL FELDMAN SNAKES 7 1 Remaining
ARTIE B SNAKES 1 Disqualified
JUSTIN HALL SNAKES 1 Disqualified
LEO R SNAKES 1 Disqualified
 
 
RICHARD ELLIS SONICS 23 18 Qualified
STEPHEN WEALANDS SONICS 23 18 Qualified
SUNDEEP DHILLON SONICS 23 17 Qualified
SCOTT HARRIS SONICS 23 17 Qualified
ROB BLACK SONICS 23 15 Qualified
LEIGH CREGAN SONICS 23 14 Qualified
DION STOJSAVLJEVIC SONICS 23 12 Qualified
DARREN GLASS SONICS 23 9 Qualified
JAMES WONG SONICS 23 9 Qualified
HAYDEN ELLIS SONICS 23 8 Qualified
ALEX DU PLESSIS SONICS 23 7 1 Remaining
DYLAN BOWMAN SONICS 23 4 4 Remaining
STUART CAMERON SONICS 23 3 5 Remaining
GLEN HEWER SONICS 23 2 6 Remaining