Qualification as at 19/09/2018
W18 WEDNESDAY MEN - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
DYLAN KERR BUCKETS 18 Qualified
SCOTT ALLARDICE BUCKETS 17 Qualified
DANIEL INCE BUCKETS 17 Qualified
ALEX BADR BUCKETS 16 Qualified
CONOR MEAKLIM BUCKETS 16 Qualified
BRAD PATTERSON BUCKETS 13 Qualified
JULES PICCININ BUCKETS 12 Qualified
STEVE HONA BUCKETS 8 Qualified
MICHAEL KNUD BUCKETS 6 2 Remaining
 
 
KAAN GUDE BUNGA BUNGA 22 Qualified
KOSTA KAZANTZIDIS BUNGA BUNGA 20 Qualified
LUKE WARNER BUNGA BUNGA 20 Qualified
BEN LEVIN BUNGA BUNGA 18 Qualified
MATTHEW TSOLAKKIS BUNGA BUNGA 18 Qualified
ALEX LEDDA BUNGA BUNGA 17 Qualified
LUKE WILLIAMS BUNGA BUNGA 14 Qualified
PAUL DYKMAN BUNGA BUNGA 6 2 Remaining
MATTHEW BODO BUNGA BUNGA 4 4 Remaining
CHRIS JOS BUNGA BUNGA 4 4 Remaining
ED McCUTCHAN BUNGA BUNGA 1 7 Remaining
JAMES McCUTCHAN BUNGA BUNGA 1 7 Remaining
 
 
KEATON TRIBE GENERAL SORENESS 19 Qualified
LUKE SIMS GENERAL SORENESS 18 Qualified
CAMERON BROWN GENERAL SORENESS 16 Qualified
SIMON JEFFERY GENERAL SORENESS 16 Qualified
SHAMUS PATEL GENERAL SORENESS 14 Qualified
RYAN KELLY GENERAL SORENESS 9 Qualified
HAYDEN TRIBE GENERAL SORENESS 9 Qualified
EVAN POTTENGER GENERAL SORENESS 8 Qualified
BRETT O'DONNELL GENERAL SORENESS 7 1 Remaining
ROSS BLACKLEY GENERAL SORENESS 3 5 Remaining
 
 
NICHOLAS LOIZOU GLENNY MAGIC 22 Qualified
JAMES MARTIN GLENNY MAGIC 21 Qualified
DARREN ARGAET GLENNY MAGIC 19 Qualified
ANDREW LOIZOU GLENNY MAGIC 18 Qualified
ANDREW OBERDORFER GLENNY MAGIC 16 Qualified
BILLY LOIZOU GLENNY MAGIC 15 Qualified
BILL PANA GLENNY MAGIC 12 Qualified
MUHAMMAD GONDAL GLENNY MAGIC 7 1 Remaining
JORDAN ARENDALE GLENNY MAGIC 6 2 Remaining
STEVE MARTIN GLENNY MAGIC 5 3 Remaining
MATTHEW FARRUGIA GLENNY MAGIC 2 6 Remaining
 
 
MATTHEW GLEESON RANGERS 21 Qualified
MICHAEL IRVING RANGERS 21 Qualified
CHRIS MURPHY RANGERS 21 Qualified
PETER CLINCH RANGERS 18 Qualified
JACKSON MEREDITH RANGERS 17 Qualified
BEN JOPLING RANGERS 15 Qualified
JUSTIN HALL RANGERS 13 Qualified
ANDREW SCAMMELL RANGERS 4 4 Remaining
 
 
STEWART TYRELL STEALERS 19 Qualified
CAMERON SMITHIES STEALERS 18 Qualified
WILLIAM FINDLAY STEALERS 17 Qualified
ROBERT WARD STEALERS 16 Qualified
LUKE CATON STEALERS 12 Qualified
MARCUS EMBURY STEALERS 10 Qualified
JARROD BUZZINI STEALERS 8 Qualified
MICHAEL McKAY STEALERS 8 Qualified
JASON AKERS STEALERS 6 2 Remaining
AARON FROST STEALERS 3 5 Remaining
BRAD HAUER STEALERS 2 6 Remaining
BILL MEZZETTI STEALERS 1 Disqualified
 
 
STEPHEN GALGANI TIMBERWOLVES 22 Qualified
BEN SILAGY TIMBERWOLVES 21 Qualified
CHRISTIAN LYMBOURIS TIMBERWOLVES 13 Qualified
SHAUN NOLAN TIMBERWOLVES 13 Qualified
CAMERON POWELL TIMBERWOLVES 13 Qualified
ROLAND ZHANG TIMBERWOLVES 11 Qualified
NICK SHARP TIMBERWOLVES 9 Qualified
JEROME LUGO TIMBERWOLVES 8 Qualified
LEON LYMBOURIS TIMBERWOLVES 7 1 Remaining
ANDREW GALGANI TIMBERWOLVES 5 3 Remaining
MICHAEL GALGANI TIMBERWOLVES 3 5 Remaining
JACK HIGGINS TIMBERWOLVES 3 5 Remaining