Qualification as at 20/07/2018
TUESDAY WOMEN - Section 03 / Section 04
Name Team Played Remaining
 
 
MICHAELA HARDING ALPHAS 14 Qualified
KRYSTAL SHAW ALPHAS 14 Qualified
STACEY PORTELLI ALPHAS 13 Qualified
LILY BARR ALPHAS 12 Qualified
ROISIN LAMBERT ALPHAS 11 Qualified
SELINA WILMOTT ALPHAS 11 Qualified
ALEX MONTEIRO ALPHAS 10 Qualified
 
 
ANNABEL CHANDLER BIGGLES 15 Qualified
CATHRYN LOWE BIGGLES 11 Qualified
FIONA MAKRIS BIGGLES 11 Qualified
KATHRYN WELLINGS BIGGLES 11 Qualified
LAUREN FETHERSTON BIGGLES 10 Qualified
LIZ POLLET BIGGLES 10 Qualified
AMANDA LOWE BIGGLES 8 Qualified
TINA McDILL BIGGLES 8 Qualified
ELYSIA GUSTAFSON BIGGLES 3 5 Remaining
BINA PALLOT BIGGLES 2 6 Remaining
SARAH SKEELS BIGGLES 2 6 Remaining
YENNIE TRANT BIGGLES 1 7 Remaining
 
 
JANAE HENDREY ELEMONATORS 15 Qualified
REBEKAH McINTOSH ELEMONATORS 15 Qualified
KELLY VAN OS ELEMONATORS 15 Qualified
LAURA BARRY ELEMONATORS 14 Qualified
HARRIET KIMPTON ELEMONATORS 12 Qualified
HOLLY THOMPSON ELEMONATORS 11 Qualified
JESS RILEY ELEMONATORS 7 1 Remaining
SARAH PAMMENT ELEMONATORS 4 4 Remaining
BLAIRE BUNTER ELEMONATORS 2 6 Remaining
LAURA HENDREY ELEMONATORS 1 7 Remaining
 
 
KELSEY HIGGINS MALVERN TIGERS (NEW) 15 Qualified
MORGAN HIGGINS MALVERN TIGERS (NEW) 15 Qualified
LAUREN PEEBLES MALVERN TIGERS (NEW) 15 Qualified
OLIVIA ROGERS MALVERN TIGERS (NEW) 15 Qualified
GEORGIA McDAVITT MALVERN TIGERS (NEW) 14 Qualified
RENEE WHITE MALVERN TIGERS (NEW) 13 Qualified
KAITLYN WHITE MALVERN TIGERS (NEW) 6 2 Remaining
PHOEBE MAUS MALVERN TIGERS (NEW) 5 3 Remaining
 
 
MATILDA FINN MALVERN UNDERGRADS 16 Qualified
STEPHANIE AITKEN MALVERN UNDERGRADS 14 Qualified
ANNABELLE HICKS MALVERN UNDERGRADS 12 Qualified
AMY HUDSON MALVERN UNDERGRADS 10 Qualified
KATHERINE ELLIS MALVERN UNDERGRADS 9 Qualified
ELISE RICHARDS MALVERN UNDERGRADS 9 Qualified
CLAUDIA HART MALVERN UNDERGRADS 8 Qualified
RACHEL BERCHENBREITER MALVERN UNDERGRADS 6 2 Remaining
EMMA CARSON MALVERN UNDERGRADS 2 6 Remaining
MARY BOYADJIAN MALVERN UNDERGRADS 1 7 Remaining
ALI RISKA MALVERN UNDERGRADS 1 7 Remaining
 
 
BRONWYN WHITE RAZORS 14 Qualified
HELEN GATSOS RAZORS 13 Qualified
KATHRYN McCOY RAZORS 13 Qualified
RACHEL BUTLER RAZORS 11 Qualified
DAPHNE VAN PAGEE RAZORS 10 Qualified
GILLIAN GARROD RAZORS 7 1 Remaining
NICOLE WILLIS RAZORS 4 4 Remaining
EMMA BARNES RAZORS 3 5 Remaining
KATIE BUTLER RAZORS 1 7 Remaining
BEC FIETZ RAZORS 1 7 Remaining
 
 
HANNAH DENADIC ROCKETGIRLS 14 Qualified
CASSANDRA BENAVIDES ROCKETGIRLS 13 Qualified
VANESSA STEVENS ROCKETGIRLS 13 Qualified
LYDIA IOANNIDIS ROCKETGIRLS 12 Qualified
ELLEN SAWYER ROCKETGIRLS 11 Qualified
MELISSA BENAVIDES ROCKETGIRLS 10 Qualified
ERIN O'SULLIVAN ROCKETGIRLS 6 2 Remaining
OLGA PONCE ROCKETGIRLS 4 4 Remaining
BECK DARE ROCKETGIRLS 2 6 Remaining
BELINDA SPILLARE ROCKETGIRLS 2 6 Remaining
CLAIRE IOANNIDIS ROCKETGIRLS 1 7 Remaining
STEPHANIE SANDOVAL ROCKETGIRLS 1 7 Remaining
 
 
JESSICA PIGOTT SONICS (25) 15 Qualified
GALINA GRINBERG SONICS (25) 12 Qualified
BEC PIGOTT SONICS (25) 12 Qualified
EMILY THOMPSON SONICS (25) 10 Qualified
HOSNA AMIRI SONICS (25) 6 2 Remaining
ELLIE ROZENDORN SONICS (25) 6 2 Remaining
GITY AMIRI SONICS (25) 5 3 Remaining
JAINIE BURN SONICS (25) 5 3 Remaining
STEPH CURTIS SONICS (25) 5 3 Remaining
DAPHNE MANTZANIDIS SONICS (25) 5 3 Remaining
AMEY PUTT SONICS (25) 5 Disqualified
NICOLA PIGOTT SONICS (25) 4 4 Remaining
EMILY SEMPLE SONICS (25) 4 4 Remaining
MADURA MANTZANIDIS SONICS (25) 3 5 Remaining
SARAH BARRY SONICS (25) 1 7 Remaining
HEATHER POTTER SONICS (25) 1 Disqualified
 
 
EMILY GORDON TIMBERWOLVES FEVER 14 Qualified
GEMMA WATKINS TIMBERWOLVES FEVER 14 Qualified
LAUREN YARROW TIMBERWOLVES FEVER 13 Qualified
SARAH GORDON TIMBERWOLVES FEVER 11 Qualified
CLAIRE YOUNG TIMBERWOLVES FEVER 11 Qualified
HENRIETTA DAY TIMBERWOLVES FEVER 10 Qualified
LILLY HAMILTON TIMBERWOLVES FEVER 9 Qualified
MADELEINE STUBBS TIMBERWOLVES FEVER 5 3 Remaining
AMY PATANE TIMBERWOLVES FEVER 4 4 Remaining
GEORGIA GAMBLE TIMBERWOLVES FEVER 2 6 Remaining
KATE MACQUEEN TIMBERWOLVES FEVER 1 7 Remaining
 
 
BEC GRECH ULTIMATE WINGMEN 14 Qualified
JESS LOUGHNAN ULTIMATE WINGMEN 14 Qualified
JESSICA DELANEY ULTIMATE WINGMEN 13 Qualified
ALANNA WITHERS ULTIMATE WINGMEN 11 Qualified
SIDONIE LOWE ULTIMATE WINGMEN 9 Qualified
BROOKEY ALLAN ULTIMATE WINGMEN 7 1 Remaining
ANNABELL AYALA RODRIGUEZ ULTIMATE WINGMEN 5 3 Remaining
ANNA JOHNSON ULTIMATE WINGMEN 5 3 Remaining
LOUISE WITHERS ULTIMATE WINGMEN 3 5 Remaining
ANN SOH ULTIMATE WINGMEN 2 6 Remaining
ADELE SYLVESTER ULTIMATE WINGMEN 2 6 Remaining
HANNAH GRECH ULTIMATE WINGMEN 1 7 Remaining