Qualification as at 20/07/2018
THURSDAY MEN - Section 04
Name Team Played Remaining
 
 
BRETT COSGRIFF AIRBALLIN' 15 Qualified
JARED HOPPING AIRBALLIN' 15 Qualified
MICHAEL PREECE AIRBALLIN' 15 Qualified
KAVINDU BANDARA AIRBALLIN' 14 Qualified
MICHAEL McKENZIE AIRBALLIN' 11 Qualified
LUKE KMAE AIRBALLIN' 10 Qualified
TOM ROBSON AIRBALLIN' 6 2 Remaining
LEON DCA AIRBALLIN' 1 Disqualified
LEON DE KAUWE AIRBALLIN' 1 Disqualified
 
 
BRADLEY WELLER COBRAS 16 Qualified
OLIVER KEANEY COBRAS 15 Qualified
MICHAEL DEAN COBRAS 12 Qualified
JYE GROGAN COBRAS 12 Qualified
DIMA MARR COBRAS 12 Qualified
JAMIE McLAREN COBRAS 9 Qualified
JORDAN MOREHEAD COBRAS 9 Qualified
ANDREW SCHILG COBRAS 9 Qualified
ADRIAN WEBSTER COBRAS 6 2 Remaining
ROBERT DARE COBRAS 4 4 Remaining
 
 
CE NIU EASTSIDE WOLVES 16 Qualified
YAO JUN JIANG EASTSIDE WOLVES 15 Qualified
XUAN LI EASTSIDE WOLVES 15 Qualified
ZHE XU EASTSIDE WOLVES 15 Qualified
YUAN YUAN EASTSIDE WOLVES 14 Qualified
YINGUANG CHEN EASTSIDE WOLVES 13 Qualified
SIBO GAO EASTSIDE WOLVES 12 Qualified
XIAOFAN YANG EASTSIDE WOLVES 10 Qualified
HENRY ZHU EASTSIDE WOLVES 8 Qualified
PHILIP NI EASTSIDE WOLVES 5 3 Remaining
YUTIAN LIE EASTSIDE WOLVES 4 4 Remaining
 
 
PATRICK MUSTAFA NBA ALL SPUDS 15 Qualified
JAMES EMMETT NBA ALL SPUDS 14 Qualified
LUKE NEWMAN NBA ALL SPUDS 14 Qualified
SEBASTIAN OSWELL NBA ALL SPUDS 13 Qualified
GRIFFIN SIASSIOS NBA ALL SPUDS 13 Qualified
LACHLAN WHITMORE NBA ALL SPUDS 12 Qualified
DAMIEN WESTMORE NBA ALL SPUDS 8 Qualified
HENRY CRESSWELL NBA ALL SPUDS 7 1 Remaining
BENJAMIN OSWELL NBA ALL SPUDS 4 4 Remaining
JOHN STEWART NBA ALL SPUDS 3 5 Remaining
Matthew Davies NBA ALL SPUDS 1 7 Remaining
Scott Demarchi NBA ALL SPUDS 1 7 Remaining
MICHAEL NITTOLI NBA ALL SPUDS 1 7 Remaining
JAMES TRNACEK NBA ALL SPUDS 1 7 Remaining
 
 
GRAEME LA FONTAINE RUM THE BALL 15 Qualified
JOHN WEIR RUM THE BALL 15 Qualified
JULIAN FOGARTY RUM THE BALL 13 Qualified
CIARAN WEIR RUM THE BALL 13 Qualified
PETER WATSON RUM THE BALL 12 Qualified
JAMES COLLISTER RUM THE BALL 11 Qualified
DAMIEN PRICE RUM THE BALL 8 Qualified
TOM BRASHER RUM THE BALL 6 2 Remaining
JOHN WATSON RUM THE BALL 6 2 Remaining
STEVE O'CONNELL RUM THE BALL 5 3 Remaining
CHRIS BIGGS RUM THE BALL 3 5 Remaining
PAUL GLEESON RUM THE BALL 3 5 Remaining
SAM DOREE RUM THE BALL 2 6 Remaining
NICK ELLIOTT RUM THE BALL 1 7 Remaining
RILEY LA FONTAINE RUM THE BALL 1 Disqualified
 
 
NATHAN BOONSTRA SNRUB 15 Qualified
ANGUS RATCLIFF SNRUB 15 Qualified
JOSHUA LEE SNRUB 14 Qualified
IGNATIUS PEREIRA SNRUB 14 Qualified
ALLAN TRAN SNRUB 13 Qualified
DAVID PARR SNRUB 10 Qualified
TRISTAN BOONSTRA SNRUB 9 Qualified
GORDON RADCLIFF SNRUB 9 Qualified
KEN WANG SNRUB 9 Qualified
CHRIS SIWEK SNRUB 8 Qualified
JEROME DE ALWIS SNRUB 3 5 Remaining
 
 
NICK DERJEU WOODPECKERS 16 Qualified
DANIEL GAUCI WOODPECKERS 15 Qualified
BEN MORRELL WOODPECKERS 15 Qualified
JACK WATERSTON WOODPECKERS 15 Qualified
TOM STEPHENSON WOODPECKERS 14 Qualified
ALEX BULLER WOODPECKERS 11 Qualified
LIAM KRUIMEL WOODPECKERS 10 Qualified
SAM LANE WOODPECKERS 9 Qualified
MICHAEL LAMANNA WOODPECKERS 7 1 Remaining
GUS HOWIE WOODPECKERS 6 2 Remaining
ASHLEY EDEN WOODPECKERS 4 4 Remaining
COACH JUDD WOODPECKERS 4 Disqualified
ANDREW HEGGIE WOODPECKERS 2 6 Remaining