Qualification as at 14/11/2018
W18 THURSDAY MEN - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
JAKE SCHENK COLIN'S COWHERD'S 22 Qualified
JACK BLAKE COLIN'S COWHERD'S 21 Qualified
ADAM TONKIN COLIN'S COWHERD'S 21 Qualified
JAMES D'ELIA COLIN'S COWHERD'S 19 Qualified
TIM D'ELIA COLIN'S COWHERD'S 19 Qualified
MICHAEL LEE COLIN'S COWHERD'S 17 Qualified
LUKE LONGTON COLIN'S COWHERD'S 17 Qualified
BART VAUGHAN COLIN'S COWHERD'S 6 2 Remaining
MARCUS HOPKINS COLIN'S COWHERD'S 4 4 Remaining
LEE BLAKE COLIN'S COWHERD'S 1 7 Remaining
GEOFF MARTIN COLIN'S COWHERD'S 1 7 Remaining
 
 
PAUL GLASSER G.O.M 11 Qualified
JAMES TARRANT G.O.M 11 Qualified
TYLER McDONALD G.O.M 10 Qualified
LOUIS COX G.O.M 9 Qualified
SAMMY GLASSER G.O.M 9 Qualified
ANTHONY MCDONALD G.O.M 9 Qualified
PATRICK RYLE G.O.M 9 Qualified
ZAC LISLE G.O.M 6 2 Remaining
BERNARD MURPHY G.O.M 5 3 Remaining
 
 
JOEL FELDMAN MESHOOGA BOOGA 18 Qualified
DANIEL CARTER MESHOOGA BOOGA 17 Qualified
LEN WARSON MESHOOGA BOOGA 17 Qualified
LLOYD TOWNSING MESHOOGA BOOGA 13 Qualified
DANIEL SURNAME MESHOOGA BOOGA 11 Qualified
THOMAS BEECH MESHOOGA BOOGA 10 Qualified
EDWARD GLUSH MESHOOGA BOOGA 10 Qualified
BRENT TOWNSING MESHOOGA BOOGA 10 Qualified
JUZZ BALBIR MESHOOGA BOOGA 8 Qualified
TOM BOTTRELL MESHOOGA BOOGA 8 Qualified
MATT KOADLOW MESHOOGA BOOGA 8 Qualified
JAMES BEECH MESHOOGA BOOGA 6 2 Remaining
BRETT HARVIE MESHOOGA BOOGA 6 2 Remaining
PAUL NIKOLOFF KING MESHOOGA BOOGA 5 3 Remaining
LEO ROYTMAN MESHOOGA BOOGA 5 3 Remaining
CHAYSE BERT MESHOOGA BOOGA 3 5 Remaining
BRENT F MESHOOGA BOOGA 1 Disqualified
LLOYD G MESHOOGA BOOGA 1 Disqualified
MATT Y MESHOOGA BOOGA 1 Disqualified
 
 
DINITH AMARASINGHE POP 21 Qualified
ANTHONY DICKERSON POP 21 Qualified
TOM GALLARDO POP 20 Qualified
ADAM GOULDING POP 18 Qualified
MICHEAL KOUKOURAS POP 17 Qualified
DAN DRINNEN POP 15 Qualified
CHARLIE SHEEHY POP 15 Qualified
TOM RIVERS POP 12 Qualified
DAVID SOALE POP 2 6 Remaining
MASOUD FAIZIE POP 1 7 Remaining
 
 
GLENN SMITH SONICS (16) 22 Qualified
OSCAR LIAO SONICS (16) 21 Qualified
STEVEN BOCSKOR SONICS (16) 20 Qualified
MATTHEW HARRISON SONICS (16) 19 Qualified
JORDAN HUGHES SONICS (16) 18 Qualified
JOSH BUSSELL SONICS (16) 17 Qualified
DANIEL ADAMS SONICS (16) 16 Qualified
JAMIE WELLER SONICS (16) 6 2 Remaining
ANDREW HOLMAN SONICS (16) 5 3 Remaining
GRANT ROBERTS SONICS (16) 5 3 Remaining
STEPHEN ALBERTS SONICS (16) 2 6 Remaining
 
 
JOSEPH FUNG SWAT TEAM 23 Qualified
BRYAN GRUESO SWAT TEAM 22 Qualified
TRENT SMIL JANIC SWAT TEAM 21 Qualified
JOHN SATSALANAM SWAT TEAM 20 Qualified
GERALD SILVA SWAT TEAM 17 Qualified
VINCE LORENZ SWAT TEAM 16 Qualified
NESTOR GANTICA SWAT TEAM 14 Qualified
SVEN NAPIZA SWAT TEAM 12 Qualified
DANNY GUDES SWAT TEAM 4 4 Remaining
 
 
ADRIAN JENSEN TOON SQUAD 22 Qualified
DAN McLAUGHLAN TOON SQUAD 22 Qualified
BRETT DRUMMOND TOON SQUAD 21 Qualified
ADAM GERLOFF TOON SQUAD 21 Qualified
THOMAS McLEISH TOON SQUAD 21 Qualified
OLIVER SCOTT TOON SQUAD 20 Qualified
NICK REESE TOON SQUAD 19 Qualified
SAMUEL RENGA TOON SQUAD 6 2 Remaining